Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Macera mı Arıyorsunuz, Yoksa Duygu mu? Araştırmacılar Tarafından Kanıtlanmış En Yaygın Seks Fantezileri

583PAYLAŞIM

Ball State Üniversitesi, Hindistan'dan Dr. Justin Lehmiller şu ana kadar yapılmış en kapsamlı cinsel fantezi anketini gerçekleştirdi. "Ne istediğini söyle!" adlı çalışmasına göre katılımcıların %96'sı ilişkilerinde fantezilere sahip...

İşte insanların itiraf etmediği ancak seks sırasında yapmak istediği en yaygın 6 fantezi...

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/667100...

1. En çok tercih edilen fantezi türü: Çok eşli seks

Araştırmadaki katılımcıların %89'u birden fazla kişiyle seks yapmak istediğini belirtti. Erkekler genelde iki kadın ile birlikte olmayı tercih ederken kadınlar için cinsiyet fark etmiyor.

2. Bazıları ise cinsel hayatlarında kaba kuvvet istiyor...

Katılımcıların %65'i partnerlerine ısırarak, sertçe vurarak ya da tırnaklayarak acı vermeyi tercih ederken %60'ı da acı duymayı tercih ediyor.

3. Siz de macera arayanlardan mısınız ?

Dr. Lehmiller'e göre bazı katılımcılar da seks yaparken pozisyon, yer ya da partner gibi çeşitlilikler arıyor. Erkekler için köpek stili en çok sevilen pozisyon olarak belirlenirken, iki taraf da seks sırasında partnerlerinin üstünde olmayı tercih ediyor.

Aynı zamanda macera arayan çiftler için de halka açık yerlerde seks yapmak en çok tercih edilen fantezi olarak belirlenmiş.

4. Partnerinizin onayıyla yeni biriyle beraber olmak da yaygın fantezilerden biri...

Erkek katılımcıların %79'u, kadın katılımcıların ise %62'si açık ilişki yani partnerlerinin onayıyla başka kişilerle de beraber olabilmeyi istiyor.

Aynı zamanda katılımcıların %58'i partnerlerini başka biriyle seks yaparken görmekten zevk aldığını belirtiyor.

5. "Duygusuz seks olmaz!" diyenler de var tabii ki.

Tabii ki tüm fanteziler acı ya da birçok partner içermek zorunda değil. Araştırmadaki katılımcıların %51'i de sadece aşık olduğu partnerleriyle seks yapabileceklerini belirtti.

6. Bazıları ise hemcinslerini tercih ediyor...

Partnerleri erkek olan kadın katılımcıların %59'u başka bir kadınla seks yapmaktan zevk aldığını söylerken, partnerleri kadın olan erkek katılımcıların %26'sı da başka bir erkekle seks yapmaktan hoşlanıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yunus-emre-can

Erkeklerdir çoğunlu hepsinin hayalinde karısı ile grup seks yapma isteği vardır ama birisi dedimi noluyoor lan o benim karım namusum der ama her erkek ister

pascal___21

amerikada yapmişlar anketi git bağcilarda güngörende fatihte yapta gör gününü 🤣

Gizli Kullanıcı

inanın bu oranlar türkiyede de buna yakındır... açık kapalı hristiyan müslüman farketmiyor artık insanlar tek eşlikik kavramından çok uzaklaşmaya başladı.

nefastum

ahahah döverler adamı

hasan-can-orhan

benim bi arkadas vardı. sagmalcılarda, yenibosnada falan gruba gidiyodu valla ;)

pervin-ozkara

işte bunlar hep seks :)

olta-balikcisi

Araştırmacıların amacı anket yapmak değilde manita düşürmek gibi geldi bana katılımcılar özellikle seçilmiş gibi :)

whypush

katılımcılar karaköy keranesinden seçilmiş sanırım

Görüş Bildir