Görüş Bildir
Haberler
Lokanta, Restoran ve Kafeler Bugün Açık Mı? Kafe ve Restoranların Çalışma Saati Değişti Mi?

Lokanta, Restoran ve Kafeler Bugün Açık Mı? Kafe ve Restoranların Çalışma Saati Değişti Mi?

Dün yapılan Kabine toplantısıyla birlikte Türkiye’de birçok yasak yeniden yürürlüğe girdi. 1 Mart’ta başlayan normalleşme adımları sonrasında Türkiye risk haritasında birçok şehir çok yüksek riskli oldu. Kabine toplantısı sonrasında açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni yasakları duyurdu. Peki, kafe ve restoranlar kapandı mı? Kafe, lokanta ve restoranlar bugün açık olacak mı? İşte tüm detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kafe ve Restoranlar Bugün Açık Olacak Mı?

Kafe ve Restoranlar Bugün Açık Olacak Mı?

Restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, çay bahçesi gibi yerler, renk ayrımı olmaksızın tüm Türkiye'de yüzde 50 kapasite ile 07.00 ile 19.00 saatleri arasında, belirlenen diğer kurallara uygun şekilde çalışabilecek.

Halı saha, yüzme havuzu ve benzeri tesisler düşük ve orta riskli illerde 09.00 ile 19.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek, yüksek ve çok yüksek riskli illerde bu tesisler kapalı olacak.

RAMAZAN AYI’NDA TAM KAPANMA

Restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, çay bahçesi gibi yerler, 13 Nisan’da başlayacak Ramazan Ayı boyunca ise sadece paket servis olarak hizmet verebilecek.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın