Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kuru Götlü Bir Erkekle Birlikte Olmadan Önce Bilmeniz Gereken 19 Şey

37bPAYLAŞIM

Kuru göt... Sen neler çektirdin kadınlara çıkıp da ortaya konuşsalar keşke. Ah kuru göt ah, sen ne fenasın.

Bakın bu tipik bir kuru göt.

Bu ise kuru götün tam tanımı.

1. Şimdi gelelim kuru götlerin özelliklerine, bir kere hiçbir kuru götlü kuru göt olduğunu kabul etmez, onu hep böyle gizlemeye çalışır.

2. Kuru götlünün tipi, ilişkinin başındaki tavırları sizi asla yanıltmasın, kuru göt çok değişken, dalgalı, fırtınalıdır.

3. Kendindeki kusurları, eksiklikleri asla görmeye yanaşmayan kuru göt, söz konusu karşısındaki oldu mu tam bir Hıncal Uluç, Vedat Milor kesilir.

4. Kuru götler aşırı sinirli olur, tıpkı kemikli götleri gibi sözleri, davranışları da yer yer çok sivri olabilir.

5. Kuru göt bakımına düşkündür, kendisini sizden daha çok sevdiğini düşündüğünüz anlar olacaktır, normaldir, buna gelemiyorsanız kuru götü hayatınızdan çıkarın.

6. Kuru götün patavatsız, yersiz, sizi küçük düşüren çıkışları olacaktır, bunlar asla dil sürçmesi, kaza, vs. değildir, kuru göt tam olarak budur.

7. Kuru götlerdeki gri eşofman altı tutkusu bambaşkadır, götleri varmış gibi gösteren bu parçayı çok sık göreceksiniz.

8. Kuru götlerin çoğu kuru göt olduklarını kabul etmez, onun içindir ki götü olanın bile götünü örten bol kesim pantolonlar giymekten imtina etmeyeceklerdir.

9. Renkli, özellikle yeşil, mavi ve vişne çürüğü pantolonlar kuru götlüğün nişanesidir.

10. Sevişirken çok zorlanacaksınız hazır olun, kuru götün leğen kemikleri kasığınızı delecek.

11. Ve ne gariptir ki kuru göt verdiği bu acıyı kendi performansına bağlayıp böbürlenecektir... Kemiği batmış kimin umurunda.

12. Anladınız, kuru götteki ego kimse de yoktur, kendine hastadır kuru göt.

13. Dikkati götünden uzaklaştırmak için abuk sabuk aksesuarlar, yelekler, montlar, vs. giyip takacaktır, yapacak bir şey yok.

14. Bazılarınız sırf kuru göt çıplak gözle nasıl görünüyor diye merakından kuru götlü erkelere meyledebilir... Yapmayın.

15. Kuru götle birlikte olmak sandığınızdan çok daha zordur, "ben zor adamım" diyen her on erkekten dokuzu kuru götlüdür.

16. Seni üzerim, seni yorarım, ben seni hak etmiyorum, gibi klişe laflar kuru göt laflarıdır.

17. Düzgün beslenmeyen, kendine dikkat etmeyen, ne yesem kilo almıyorum diyen kuru götlerden uzak durun.

18. Kuru göt enerjinizi emer, sizi tüketir.

19. Kuru götlü erkekten daha beter bir şey varsa o da onun hayatındaki kadındır.

Bakın bu da yanlış!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ivan-manafov

Ya ne gömdünüz arkadaş. Yalnız mı ölsün bu tipler ?

emirhan-isikara

Hayatımda gördüğüm en otistik paylaşım. Erkekler kızların göt şekline bu kadar dikkat edip anlam yüklemeye kalksa "sapık öküz hayvan adi şerefsiz pislik" olur, ama durum tersi olunca çok komik, çok eğlenceli oldu herhalde ki bu her yerinden g*t acısı ve hasetlik fışkıran paylaşımı beğenenler beğenmeyenlerden fazla. Şimdi ben burda "Koca Götlü Kızların Ne Kadar Uzak Durulası İnsanlar Olduğunun 22 Kanıtı" gibi bir konu açmaya kalksam bütün internet tepeme binip "sen nasıl kadınları vücutlarıyla objeleştirirsin lanet eril domuz Allah belanı versin öl geber" diye tepeme binerler, çünkü ben "erkeğim"; ama bir kadın gelmiş burda vermiş veriştirmiş "efendim kuru götlü erkek şöyle rezildir, böyle egoisttir, Allah belalarını versin" diye ve resmen paçayı sıyırmayı bile geçtim bu yazı sanki hiç var olmamış gibi herşey aynı devam etmiş. Bu yazıyı ciddiye alıp inananlara da ayrıca çok yazık.

xl.turgut.86

iş bu tespitler, erkeği metalaştıran geçmişinde obez bi feminist abla tarafından kaleme alınmış tespitler bütünüdür tahminen.. ama son madde olarak eklemeyi unutmuş : bi kuru göt erkeğe deli gibi aşık olmuş ve sonunda yağlı şişko götüne siktir git çekilmiş olacakki ''kuyruk acısı barındıran halkı kin ve düşmanlığa sürükleyen ...... :D ahuhauahauhau

metin-celebi1

ha birde unutmadan ! Merve Ç. sen o boyla yataktan paraşütle mi atlıyorsun ?

metin-celebi1

bunun bekaretini de bi 'kuru göt' almış herhalde :D alttan bi kuyruk acısı sezıyorum

Görüş Bildir