Külkedisi Masalı Değil! Kraliyetin Sevilen Çifti Kate Middleton ve Prens William'ın Evliliklerinin Perde Arkası Sizi Epey Şaşırtacak!

162PAYLAŞIM

Kraliyetin sevilen, mütevazı gelini Kate Middleton, Prens William ile tanışmak için okul değiştirmiş desek? Ayrıntılar ağzınızı açık bırakacak!

Önce Prens William'ın hikayesiyle başlayalım; Charles ve Diana'nın ilk oğluyla.

Aynı zamanda Kraliçe Elizabeth'in üçüncü torunu Prens William, yani tahtın ikinci varisi.

Annesine oldukça düşkün bir çocukmuş William Mountbatten-Windsor.

Her çocuk gibi...

Fakat henüz 14 yaşındayken, annesini elim bir trafik kazasında kaybediyor.

O günden sonra da hayatı değişiyor; yıllar süren bir depresyonla mücadele süreci başlıyor.

Kameralardan ve kalabalıktan uzak durmayı tercih ediyor ve kendini hobilerine veriyor.

Spor, motosikletler... Fakat, ne kadar uzaklaşmaya çalışırsa çalışsın o bir prens ve herkesin merak ettiği bir hayatı var. Hele magazinden uzak durmak hiç de kolay olmuyor!

18 yaşındayken adı Britney Spears ile anılıyor; iddialara göre Kraliçe'nin hoşuna gitmeyen bu ilişki başladığı gibi bitiyor.

Bitiyor bitmesine de sansasyonel bir haber olarak da tarihe geçiyor. Hele ki tahtın varisi, bekar bir prens olunca herkes peşinden koşuyor William'ın.

Magazinden kurtulmanın kolay olmadığını söylemiştik. Pek tabii adı başka kadınlarla da anılıyor fakat geçici ilişkiler olduğu için çıkan haberleri çok da sallamıyor.

Kraliçe'yi zamanında epey sinirlendiriyor yani... 😂

Biliyorsunuz ki onun asla hoşuna gitmeyecek şeyler bunlar!

Ardından her 'royal' familyası ve saygın ailelerin çocuğu gibi o da İskoçya'daki St. Andrews College'a başlıyor.

Sanat tarihi okuyan prens, her öğrenci gibi yaşıyor öğrenci hayatını. Yurtta kalıyor, yemekhanede yemek yiyor, aynı tuvaletleri kullanıyor. Ona özel muamele yok anlayacağınız.

Fakat bunalıyor, sıkılıyor, okulu bırakmayı dahi düşünüyor!

İşte tam o sırada tanışıyor hayatının aşkıyla; yani Kate Middleton'la!

Onu sarıyor, sarmalıyor Kate; hızır gibi yetişiyor desek yeridir!

Tanışma hikâyelerini belki bir yerlerden duymuşsunuzdur, meşhur defile!

Kraliçe'nin görmekten ve duymaktan pek haz etmediği ama onların aşkının başlangıcı sayılan bu defile ile her şey değişiyor işte. 

Kate Middleton, o sene okullarından düzenlenen bir yardım defilesi için gönüllü olarak podyuma çıkıyor bu elbiseyle. Herkesin gözlerinden kalpler çıkardığı gibi Prens William'ı da etkilemeyi başarıyor.

Hem de ne etkileme! Resmen Kate'in peşinde koşuyor William.

Düşünüyor, taşınıyor ve defilenin sonrasında gerçekleşecek olan partide Kate ile tanışmaya karar veriyor. Fakat ortada küçük bir sorun var: Kate'in sevgilisi.

Bu ayrıntıları umursamayıp after partide öpüştüklerini söyleyenler de var...

İşte karşınızda o sevgilisi Rupert Finch!

Kate, her ne kadar William'dan etkilense de ilk başta sevgilisini düşünüyor ve ardından arkadaş olmaya karar veriyor Prens ile. 

Öyle ki Prens William'a okula devam etmesi konusunda epey destek oluyor ve en sonunda o da hislerine karşı koyamayıp karşısında aşkla kollarını açmış adama kendini bırakıyor.

2003 yılında gittikleri kayak tatilinden sevgili olarak dönüyorlar.

Ve sonrası mı? Kate Middleton artık dünyanın en merak edilen kadınlarından biri oluyor! 

Haliyle Kraliçe de William'ı uyarıyor, "Oğluşum bak yapma, kız soylu değil, ailemize yakışmaz" dese de prens onu dinlemiyor.

Gözde bekar prens, artık sevgilisi olduğu için epey kıskanılıyor ve başlıyorlar bu ilişkiye nazar değdirmeye!

Zaten hovarda olan prens, 2004 yılının yaz ayında yakın erkek arkadaşlarıyla Yunanistan'a tatile gidince ilişkilerinde çatırdamalar başlıyor. Kate çok kıskanıyor! Üstüne bir de iki ailenin arasındaki soğukluk, ilişkilerine iyice yansıyor. 

Araya başka kadınlar giriyor, Prens, Kate'den ayrılıyor. Hem de telefonla! 

Kate bebeğimiz aşk acısı çekerken, Prens William gününü gün ediyor. Başka kadınlarla boy boy fotoğrafları düşüyor basına.

2009 yılına kadar bir dargın bir barışık yürüttükleri ilişkileri tamamen biteceği sırada William'ın aklı nihayet başına geliyor.

Geçen onca yılın ardından kararlı bir şekilde Kate Middleton'ın karşısına çıkan prens, annesi Diana'nın o muhteşem yüzüğünü vererek evlenme teklifi ediyor.

20 Ekim 2010'da Kenya'da nişanlanıyorlar. Nişan 16 Kasım'da resmi olarak duyuruluyor.

Sonrası da malum, 29 Nisan 2011'de evleniyorlar. Boy boy çocukları oluyor falan filan. Mutlu son!

Nasıl hikâye ama?! Şimdi olaya bir başka pencereden bakalım mı?

Kate Middleton'ın bugünlere gelmesinin en büyük sebebi annesi Carole Middleton olarak gösteriliyor desek?

Evet, yanlış okumadınız! Her ne kadar aşk dolu ve sıradan bir tanışma hikâyesi gibi görünse de söylenenler pek de öyle değil!

Dedikodulara göre Kate Middleton, Prens William'ın gittiği okuldan önce Edinburgh Üniversitesi'ne kabul ediliyor.

Bu okul, diğerine göre çok daha iyi! Fakat o, okulunu dondurup, İtalya'ya gidiyor ve Avrupa'da birçok yeri geziyor.

Sonradan duyuyor ki Prens William, St. Andrews'a gidecek; o da diğer okulu elinin tersiyle itip onun gideceği okula başvuru yapıyor.

İşte söylenenlerden biri de annesinin kızını iyi ve saygın bir eş bulması için yetiştirdiği... Bu arada tabii bizim hanım kızımız Kate de çoook önceden kestirmiş prensi gözüne. 

Sonrasını da biliyorsunuz zaten, yukarıda anlattık. İlk başlarda hovarda olan William, Kate'i görünce yelkenleri suya indiriyor. Yaşadıkları ayrılığın ardından da Kate, "evlenme" sözü verirse barışacağını söylüyor ve sonuç olarak evleniyorlar gerçekten de.

Geçirilen 8 yıllık flört ve 8 yıllık evliliğin ardından dışarıdan epey mutlu görünseler de olayın perde arkası bambaşka diyorlar....

İşte böyle arkadaşlar, siz ne diyorsunuz bu işe?

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eppursimuove

William, Kate'i evlendikten sonra da birçok kez aldattı diyorlar. Bu çifti her gördüğümde aklıma blackmirror1.sezon1.bölüm geliyor ordaki başbakan ve karısı gibiler tip olarak (bence) (bi de onların da evliliği mutsuz bitiyordu)

demonfromhell

adamin saclari dokulmus .baska lafa gerek yok

belissima89

assaga da nekdr boş konusuluo ya yok aşkmış yok praymış ulan prensle evleniceksen götün ata ata asık olursun zaten bnun para icinimi var ? bi gitmiş takılmş aldatmış 8 senede bikere onu mu takıcak kadın. 3 kuruşu olan bi adam bulsa 30 mislini yapsa gurur murur takmicak insanlar gelip burda ingiltere prensinin karısı olan kadın hakkında sallıo 🤣 komik.

ordekkac

Demet abla, sen misin?

archive

Uzerime alındım doğal olarak :) aslında kadına sallamıyorum genel bir duşunceyi yadırgadığımdan bahsetmiştim. Emin ol " paraya götu ata ata aşık olamayacak insanlar da var" ama şu duzende anormal olan bu mu yoksa maneviyata değer vermek mi çözemedim. Neyse isteyen istediği şekilde yaşasın. Ben bu karakterle,kişilikle mutluyum

belissima89

yanlız ben “para” demedim “prens” dedim o kdr egitim li okdr asil bide okdr zengin. benmde demek istedigim konusurken kolay da yani hani öle knsmak basına gelince yani prensle sevgli olmak ki bu aşırı extra bi durum aldatmış beni barışmiym fln diemessn onu dmeek istedim cok karakterli de olsan kişilik timsali de olsan bu böledir aksini ispat etmemiz imkansız hicbi zaman prensle beraber olamicamz icin görüş farklılıgı olablr 🤣

meral-ozcan1

PARDON DA NORMAL INSANLARIN HERGUN YAPTIGINI TOPLUM ONUNDE OLAN INSANLAR YAPINCA NEDEN BUKADAR COK TEPKI VERILIYOR. PARDON AMA FIRSATI OLAN KIM BIR PRENSIN ESI OLMAK ISTEMEZ KI? UC COCUGU OLAN BIR KRALICE ADAYI KENDISI, VE AKLINI KULANIRSA ONU GAYET ACIK, SIMARIK BUYUTULEN KOCASININ SEVGILIYKEN KI GUNLUK KACAMAKLARINA KURBAN MI ETSEYDI SU ANKI HAYATINI... DURUST OLUN , EN AZINDAN KENDINIZE ;)

bigtrouble

Yalnız 2. görseldeki William değil Harry. Göz var izan var...

Görüş Bildir