Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Korku Filmi Gibi Boşanma: Johnny Depp Parmağını Kesip Kanıyla Aynaya Aldatıldığını Yazdı

1.7bPAYLAŞIM

Olaylı boşanma davası hız kesmeden devam ediyor!

Amber Heard, Johnny Depp'in bir kıskançlık krizi sırasında parmağını kestiğini ve aynaya kanıyla aldatıldığını yazdığını iddia etti!

Tüm Hollywood gibi biz de birbirlerine çok yakıştırdığımız Johnny Depp ve Amber Heard çiftinin boşanacağını duyduğumuzda çok şaşırmıştık.

"Tipik celebrity halleri" diyerek çok da ciddiye almamıştık.

Ancak sonrasında hiç ummadığımız detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Amber Heard'ün annesini yeni kaybetmiş Depp'i boşamasının nedeni, gördüğü şiddetti!

Heard, Depp'ten şiddet gördüğünü kanıtlarıyla birlikte mahkemeye sunarken dahi yüzünde o geceden kaldığını iddia ettiği morlukları taşıyordu.

Güzel oyuncu Heard'ü sık sık ağlarken görüyorduk; şaşkındık.

Bütün bu kötülükleri sahiden de severek izlediğimiz Johnny Depp mi yapmıştı ona?

Depp'in hayranları ondan bir açıklama bekliyordu, ancak o sessizliğini koruyordu.

Eleştirenlerin sayısı çığ gibi artarken, ilk destek eski eşi Vanessa Paradis'ten geldi.

Paradis, Depp ile evliliğinde hiçbir zaman şiddete maruz kalmadığını, oyuncunun örnek bir baba olduğunu açıkladı. Onun ardından 17 yaşındaki model kızı da Instagram'dan babasının yanında olduğuna dair bir paylaşım yaptı.

O süreçte Depp'i çılgına çeviren şeyin Cara Delevingne ve Heard arasındaki aşk olduğu iddiası ortalarda dolaşmaya başladı.

Kim bilir belki de bu iddia ile Depp'in suçluluğu bir nebze de olsa azaltılmak istenmişti. Ancak bu iddia pek de etki yaratmadı.

Tam ortalık durulmuştu ki, basına sızan bir video ortalığı adeta yangın yerine çevirdi.

Heard, Depp'le yaşadığı kavgayı video kaydına almıştı!

Görüntülerde oldukça agresif olan Depp'i sakinleştirmeye çalışan Heard, "Bak bu sabah çok sakindin. Çılgınlaşmadın. Hiç kavga etmedik," diyordu. Ancak Depp "Sen çılgını mı görmek istiyorsun? İşte benim çılgın halim!" diyerek elindeki şarap bardağını yerde parçalıyordu. Tam o sırada gizlice görüntülendiğini fark ediyor ve o dakikadan sonra iyice kontrolden çıkmış bir şekilde kaydı durduruyordu.

Heard'ün kendisinin sızdırmadığını iddia ettiği bu video Depp'in haberi olmadan çekildiği için kanıt olarak sayılmıyor.

Heard sızdırmadıysa bu videoyu kim sızdırmış olabilir ki? Depp'e yakın kaynaklarsa videonun montaj olduğunu söylüyor.

Bu olaylı boşanmaya dair son gelen haberler ise sizi daha da şaşırtacak!

Heard, eski eşinin bir öfke patlaması sırasında kendi parmağını kestiğini ve kanıyla aynaya bir ilişkisi olduğuna ilişkin kelimeler yazdığını iddia etti.

Heard'ün herkesi şok deryalarına sürükleyecek açıklamalarına göre Depp ağır alkol ve uyuşturucu etkisi altındayken bir öfke nöbeti geçirdi.

Heard'ün mahkeme belgelerinde şunlar yazıyor:

"Amber Heard, 'Danimarkalı Kız'ın çekimleri için Londra'dayken bir gün telefonda eşi Johnny Depp'le kavga etti. Bir öfke patlaması anında telefonu fırlatan ve birkaç bardak kıran Depp, parmağını kesti. Depp daha sonra parmağını mavi boyaya batırdı ve aynaya 'Starring Billy Bob and Easy Amber' (Başrolde Billy Bob ve Ucuz Amber) yazdı."

İşte mahkemeye delil olarak sunulan, üzerinde mavi boya ve kanla karışık yazılar olan o ayna...

Peki aynada ismi yazan Billy Bob kimdi?

Billy Bob, Heard'ün "London Fields" filminde birlikte oynadığı rol arkadaşıydı. Aynı zamanda Angelina Jolie'nin de eski eşiydi.

Yine Heard'ün iddialarına göre Depp 22 saat içinde tedavi olmadı, bu nedenle de doktorlar elinden kesilen bir parçayı parmağının ucuna yamamak zorunda kaldı.

Hatta Depp'in parmağındaki bu kesik nedeniyle "Karayip Korsanları 5: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz"ın çekimlerine 4 hafta kadar ara verildi.

Heard'ün iddialarına göre Depp evlilikleri boyunca, onun başka erkeklerle ilişkileri olduğunu iddia ediyor ve ona hem duygusal hem de fiziksel şiddet uyguluyordu.

Bu boşanma daha ne kadar korkunç bir hal alır bilmiyoruz.

Ancak daha şimdiden Hollywood'un en olaylı boşanma davası oldu bile!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
isabel-magnolia

Ananı yiyim

oturan-boga

Olum video sahte bence. Depp evde güneş gözlüğü ve şapkayla niye gezsin.

s.o.s

cara buna niye baksın ki mk :D

grili

ne var tipinde kadının :/

s.o.s

bence güzel ama cara'nın çok model arkadaşı varya o yuzden dedim :D

s.o.s

ama haklısında şimdi düşününce :D

heartagram

üzdünüz

tim-burton

johnny depp hayranı birisi değilim ama ''mad hatter''ın hayranıyım. Alice harikalar diyarındaki şapkacı masum çılgın birisiydi ve ben de öyle bilmek isterim ister istemez oyuncu ve karakter zamanla özdeşleşir ya işte o yüzden üzüldüm biraz. Umarım bunlar yaşanmamıştır başka bir şey vardır gerçi açıklanılabilir yanı yok. Benimkisi de çocukça bir beklenti işte. Belki johnny depp gerçekten de çıldırmış rolü yaparken çıldırmaya başlamıştır. Rolüne fazla bürünmüştür sonuçta ne zaman aklı başında biri oldu ki?

Görüş Bildir