Ortalık Kızışıyor, Kirli Çamaşırlar Dökülüyor: Kanye - Taylor Kapışmasında Son Durum

-

Kanye West ve Taylor Swift arasındaki gerginlik bu sefer adeta zirveye çıktı. Artık işin içinde üçüncü, hatta dördüncü kişiler de var.

Hazırsanız gıybete başlayalım. Bu entrika girdabına bayılacaksınız...

"Kocamı yedirtmem" diye düşünmüş olmalı ki, bu sefer işin içine Kim Kardashian da katıldı.

Elbette ki Kim de katıldıysa, bu resmi olarak "savaş" demektir!

Şimdi gıybet dolu entrika zincirimizin ilk başına bakalım: Kanye West ile Taylor Swift'in olaylı geçmişini zaten bilmeyen yoktur.

Sonradan barışır gibi oldular lakin iki taraftan da net bir açıklama gelmedi.

Dal rüzgarı affetse de, kırılmıştır bir kere... Taylor'a büyük ayıp eden Kanye ünlüler arasında en nefret edilen isimlerden biri olmaya devam ediyordu. Taylor ise masumcuk bir kızcağız olarak ödülleri topluyordu.

Hatta Taylor ödül alırken yaptığı konuşmasında, adeta Atatürk'ün gençliğe hitabesindeki gibi "Dahili ve harici düşmanların olacaktır" diyerek Kanye West'e laf soktu.

Bu hareketinden sonra Kanye ile aralarının düzelmediğine emin olmuştuk. Taylor bir kez daha alkışları ve kalpleri kazandı.

Ardından ise olay video ortaya çıktı. Biz, ünlüleri çıplak bir şekilde yatağa dizdiği bu video yüzünden Kanye'nin kaç kişi tarafından mahkemeye verileceğini merak ediyorduk ki...

Dünya Böyle "Genişlik" Görmedi! Kanye West'in Son Klibi Adeta Çıplak Ünlüler Geçidi - onedio.com
Dünya Böyle "Genişlik" Görmedi! Kanye West'in Son Klibi Adeta Çıplak Ünlüler Geçidi - onedio.com

Taylor sadece şarkı sözleri için "Kadın düşmanı ve aşağılayıcı" yorumu yapmakla yetindi.

Çünkü sadece klip değil, şarkının sözleri de Taylor için oldukça sertti. 

"Taylor ile seks yapabilme ihtimalim hala var, o kaltağı ben ünlü ettim" diyordu Kanye. E tabi, kim olsa bu şarkı sözlerine sinirlenir!

Zaten Taylor'ın gündemi zaten kendi özel hayatındaki olaylar sebebiyle oldukça meşguldü, Kanye'yi pek kafaya takacak hali yoktu.

Calvin Harris Ortalığı Fena Karıştırdı: Taylor Swift'in Düşmanı Katy Perry de Dahil Oldu! - onedio.com
Calvin Harris Ortalığı Fena Karıştırdı: Taylor Swift'in Düşmanı Katy Perry de Dahil Oldu! - onedio.com

İlişkisini bitirmiş, süt gibi yeni bir enişte bulmuş, kendi hayatının dramasını yaşıyordu. Bu sırada adını "Yılan"a çıkmıştı.

Gelelim Kardashian cephesine... Kim Kardashian bu kavgaya karışacağının sinyalini Taylor'a laf sokmak mahiyetinde yazdığı tweet ile verdi.

"Hayırdır, bugün resmi yılan günü mü? Bugünlerde herkes ama herkes için bir gün ilan ediyorlar zaten." diyerek bir nevi Taylor'ın önemsiz biri olduğunu ima etti. Bir de yılan olduğunu tabi... 🐍

Hatta işin içine Kendall da katıldı ve o da yılan emojisi attı. Bu kısım önemli çünkü bu cemiyetin arkadaşlık ilişkileri kısmında Kendall anahtar isim: Taylor ile arkadaşlığı var!

Kendall da tarafını belirledi yani.

Lakin Kendall istese de Taylor'ın önemsiz biri olduğunu ve onu Kanye'nin meşhur ettiğini iddia edemez, zira daha küçükken Kardashian kızlarıyla birlikte Taylor Swift şarkısına çektikleri böyle bir video da var.

Bunu düşünmüş olacak ki sonradan bu tweet'i sildi. Lakin İnternet unutmaz...

Bunlar hep fırtına öncesi ufak sinyallerdi. Kim Kardashian asıl bombayı dün patlattı: Kanye West, Taylor'a laf soktuğu Famous şarkısını kaydetmeden önce Taylor ile telefonda konuşuyordu.

Neden bu telefon konuşmasının kayıt altına alındığı konusuna ise Kardashian "albüm kayıtları sırasında her anı kayda almak gibi bir alışkanlığımız var" dedi.

Snapchat üzerinden yayınladığı bu videolarda Kanye, Taylor'a şarkı sözlerini söylüyor ve fikrini soruyor...

Taylor ise "Evet, yazabilirsin. Hatta bunları bir iltifat olarak alıyorum" diyor. 

Lakiiiiin, küçük detaylar da var. Taylor, bu şarkı sözlerinde kendisinden "Kaltak" olarak bahsettiğini bilmiyor. Uzun bir telefon konuşması geçse de, Kanye "Bitch" kelimesini hiçbir şekilde kullanmıyor. Sizin için can kulağıyla dinledik.

İşin asıl bomba kısmı, bu telefon görüşmesinin Taylor'ın Kanye'ye bol bol laf soktuğu ödül gecesi konuşmasından önce yapılmış olması...

Albümü o kadar satmış, o kadar ödüller almış bir kadını Kanye'nin kendisinin ünlü ettiğini düşünmesi ne kadar absürtse, Taylor'ın bu duruma hala çok kırgın gibi davranması da o kadar absürttü sanki...

Yani Famous şarkısı patlayana kadar aslında araları iyiymiş, gayet de gülüşe gülüşe konuşuyorlarmış... Bunlar bizden hep gizlenmiş!

Taylor'ın barıştıklarını açıklamaması, bu olayı hala kendi faydasına kullandığı anlamına geliyordu.

Sosyal medya üzerinden Taylor yalancılıkla suçlanmaya başladı.

Taylor da resmi olarak açıkladı: "Aramızda böyle bir konuşmanın geçtiğini hiç inkar etmedim, fakat 'Kaltak' kelimesini kullanacağını bilmiyordum, zaten bozulduğum kısım buydu." dedi.

Taylor da gayet haklı aslında; Kanye telefonda "şarkıyı çok seveceğini" söylüyordu. Taylor da buna inanmış işte ve iltifat olarak gördüğünü belirtmişti.

"Bitch" sözcüğü videoda gerçekten de hiç geçmiyor. Taylor dünyanın gözü önünde "kaltak" diye adlandırılmaktan elbette hoşlanmamış.

Videodaki çıplaklığa ise değinmiyoruz bile...

Bu olay daha da uzayacak gibi duruyor. Şimdilik ise en net şey: Kim ve Kanye çiftinin ne kadar da tehlikeli olduğu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lifeofswift

İnsanların gözünü bu kadar nefretin bürüdüğüne inanamıyorum.Çıplak heykeli kullanılıyor, o suçlu.Şarkı sözlerinde hakarete uğruyor o şuçlu değilmi? Kulakları sağır, gözleri kör olmayan birisi Taylor'ın haklı olduğunu görebilir.Kim'in paylaştığı video da Taylor'a sürtük dediği ve çıplak balmumu heykelini kullanacağını söylediği yer yok.Video montajlanmış üzerinde oynanmış o kadar belli ki.Daha iyi yalan bulsalarmış keşke.

gece-lambasi

işte bunlar hep danışıklı dövüş -_-

zeynep-yildirim31

kendinilerini çok güzel pazarlıyolar bak türkiyede bile konuşuluyosa

tolgaerkan8

derdi olmayan ergenliğe geri dönüyor

unknown_member

lan biz vatan derdindeyiz milletin derdine bak amk

Görüş Bildir