Kimi İhanet Kimi Şiddetli Geçimsizlik Gördü! İlk Eşinden Boşandıktan Sonra Mutluluğu İkinci Evliliğinde Bulan Ünlü İsimler

188PAYLAŞIM

Her son bir başlangıç diye boşa dememişler!

1. Caner Erkin

Caner Erkin
Caner Erkin

İlk eşi Asena Atalay ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan futbolcu Caner Erkin, mutluluğu ikinci eşi Şükran Ovalı'da buldu. 2017 yılında Roma'da sade bir törenle dünyaevine giren çiftin, Mihran Ela adında güzeller güzeli bir de kız bebekleri var. ❤️

2. Pınar Altuğ

Pınar Altuğ
Pınar Altuğ

2000 yılında dünyaevine girdiği Umut Elçioğlu ile yalnızca üç yıl evli kalan Pınar Altuğ'un, o dönem eşini aldattığı; çiftin o nedenle boşandığı iddia edilmişti. Altuğ bu boşanmanın ardından, hepinizin de bildiği üzere mutluluğu Yağmur Atacan'da buldu. Kendilerini sosyal medyada eleştiren insanların aksine aralarındaki yaş farkını umursamayan çift, uzun yıllardır oldukça mutlu bir evlilik yaşıyorlar!

Yağmur Atacan ile Nasıl Sevgili Olduğunu Anlatan Pınar Altuğ Herkesi Şaşırtan Samimi Açıklamalarda Bulundu! - onedio.com
Yağmur Atacan ile Nasıl Sevgili Olduğunu Anlatan Pınar Altuğ Herkesi Şaşırtan Samimi Açıklamalarda Bulundu! - onedio.com

3. Selçuk Yöntem

Selçuk Yöntem
Selçuk Yöntem

Selçuk Yöntem ile Zuhal Olcay çifti, üniversiteden sonra hayatlarını birleştirmiş; ancak bu evlilik yaklaşık üç yıl sürmüştü. Selçuk Yöntem de mutluluğu ikinci evliliğinde yakalayan isimlerden. Kendisi 33 yıldır Cihan Yöntem ile evli. Ancak Selçuk Yöntem ile Zuhal Olcay boşandıktan sonra hiç kopmamış, hala çok iyi dostlar.

4. Murat Yıldırım

Murat Yıldırım
Murat Yıldırım

Fırtına dizisinin setinde tanışarak aşık olduğu Burçin Terzioğlu ile evlenen Murat Yıldırım, yaklaşık 6 yıl evli kaldığı Terzioğlu'ndan 2014 yılında boşanmıştı. Tek celsede anlaşmalı olarak boşanan çiftin, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandığı konuşulmuştu. Yıldırım mutluluğu, boşandıktan iki yıl sonra evlendiği ve yaklaşık dört yıldır evli olduğu Faslı oyuncu Iman Elbani'de buldu!

5. Tülin Şahin

Tülin Şahin
Tülin Şahin

12 yıl evli kaldığı Memet Özer'den ani bir kararla boşanan Tülin Şahin, geçtiğimiz yıl bir süredir aşk yaşadığı Portekizli Pedro de Noronha ile sessiz sedasız dünyaevine girmişti! Şahin de mutluluğu ikinci evliliğinde bulanlardan anlayacağınız.

6. Demet Şener

Demet Şener
Demet Şener

İbrahim Kutluay'dan ihanete uğradığı gerekçesiyle boşanan ve olaylı bir ayrılık süreci yaşayan Demet Şener, mutluluğu ikinci eşi Cenk Küpeli'de buldu! Çift şu an oldukça mutlu bir evlilik yaşıyor.

7. Başak Dizer

Başak Dizer
Başak Dizer

Aşk-ı Memnu setinde tanıştığı Kıvanç Tatlıtuğ ile 2016 yılında dünyaevine giren Başak Dizer, Tatlıtuğ'dan önce Oren Fransez ile evliydi. Fransez ile kısa bir süre evli kalan Dizer, mutluluğu ikinci eşinde buldu.

8. Kaan Tangöze

Kaan Tangöze
Kaan Tangöze

Seçkin Piriler ile evliyken Kıvılcım Ural ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan Kaan Tangöze, Piriler'den ayrıldıktan sonra Kıvılcım Ural ile dünyaevine girmişti. Tangöze de mutluluğu ikinci eşinde bulmuş gibi görünüyor...

9. Halit Ergenç

Halit Ergenç
Halit Ergenç

Yaklaşık bir yıl evli kaldığı Gizem Soysaldı'dan boşanan Halit Ergenç de mutluluğu Bergüzar Korel'de bulmuştu. Çift yaklaşık 11 yıldır evli.

Bizi Yeniden Aşka İnandıran Ekranların En Sevilen Çifti: Bergüzar Korel ve Halit Ergenç - onedio.com
Bizi Yeniden Aşka İnandıran Ekranların En Sevilen Çifti: Bergüzar Korel ve Halit Ergenç - onedio.com

10. Ali Atay

Ali Atay
Ali Atay

Geçtiğimiz yıl hayatını Hazal Kaya ile birleştiren Ali Atay, bale sanatçısı Ebru Cansız ile yaklaşık beş yıl evli kalmıştı. Ali Atay'ın mutluluğu Hazal Kaya'da bulduğunu hepimiz biliyoruz zaten. Çiftin Fikret Ali adında bir de dünya tatlısı bir bebekleri var!

11. Hamdi Alkan

Hamdi Alkan
Hamdi Alkan

Canan Hoşgör ile iki kez evlenip boşanan Hamdi Alkan, mutluluğu 2014 yılından beri evli olduğu Selen Görgüzel'de buldu. Hoşgör ile Alkan'ın Ayşe ve Zeynep adında iki de kızları var.

12. Kibariye

Kibariye
Kibariye

Uzun yıllar Tunay Ürek ile evli kalan şarkıcı Kibariye, mutluluğu ikinci eşi Ali Küçükbalçık'ta buldu! Çift yaklaşık 21 yıldır evli ve bir de kızları var. Bu arada Tunay Ürek, geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybetmişti.

13. Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci
Ceyda Düvenci

Bülent Şakrak ile yaşadığı aşkla herkesi kendisine hayran Bırakan Düvenci, Şakrak'tan önce iki evlilik daha yapmıştı. Kaan Girgin ve Engin Akgün ile evlilikler yaşayan Düvenci, mutluluğu şu anki hayat arkadaşı Bülent Şakrak'ta buldu!

"Sevgi Neydi? Sevgi Emekti!" Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Çiftinin Örnek Evliliği - onedio.com
"Sevgi Neydi? Sevgi Emekti!" Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Çiftinin Örnek Evliliği - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cerrahpasalihalit

ben de malesef boşananlardan ve dul damgası yiyenlerdenim. hayata küsmüştüm şu süreçte bir de üstüne korono, karantina derken üst üste geldi. açıkçası hayata karşı umudumu yitirmişken valla şu içerik bir nebze olsun olumlu düşünmeme sebep oldu. tşk.

realscofield12

instagramda foto paylaşmalarına göre mi sağ taraftakiler daha mutlu ne saçma içerik

ercannedio

Mutluluğu bulduğu 2. evliliği daha 1. evliliğinin uzunluğuna erişmemiş, erişeceğinin de garantisi yok. Ne saçma bir içeirk.

melisa-bade-yilmaz

Ceyda düvenci hep sahte gelir bana

galatacimbm1905

Allah Allah! Nasıl ya? Ben çok severim. Hem samimi hem sempatik gelir

specialturk

ben onları arkadaş sanıyodum nedense.

garden_gnome

Demet Sener, Tulin Sahin ve tabii ki Basak Dizer upgrade etmişler.

Görüş Bildir