Bizi Yeniden Aşka İnandıran Ekranların En Sevilen Çifti: Bergüzar Korel ve Halit Ergenç

-

İlk kez beraber rol aldıkları Binbir Gece dizisinden ekranların ve Türkiye'nin en sevilen çiftlerinden biri haline gelen muazzam ikili: Bergüzar Korel ve Halit Ergenç

Ayrı ayrı ve aynı zamanda çift olarak da oyunculuklarıyla göz doldurmakla beraber karakteriyle de ülkemizin örnek sanatçılarının arasında yer alıyorlar.

Gelin bu harika ikiliye biraz yakından bakalım...

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel yetenekleriyle, yer aldıkları yapımlardaki başarılarıyla hiç kuşkusuz ülkemizin en değerli sanatçılarından.

Bir yanda Muhteşem Süleyman bir yanda Hakime Hanım...

Onları beraber ilk olarak Binbir Gece dizisinde Şehrazat ve Onur olarak gördük. Binbir Gece o dönemin en ses getiren dizilerinden biriydi.

Dizinin kendine has hikâyesi büyük başarı kazanmasının bir etkisiyken diğer etkisi hiç kuşkusuz Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in canlandırdıkları rollerdeki başarısıydı.

Binbir Gece'de Onur ve Şehrazat'ın arasında başlayan aşk yalnızca dizide kalmadı...

Ve gerçek hayata taşınarak bugün Türkiye'nin en sevilen ve belki de en mükemmel çiftlerinden birini yarattı.

Korel ve Ergenç, bir diziyle başlayan bu aşkı 2009 yılında evlilikle taçlandırdı.

Ve böylelikle yıllara meydan okuyacak bir aşk evlilikle buluşmuştu. ❤️

Bu güzel çiftin bir aşkları oyunculuksa diğer aşkları birbirleri olarak adeta bir bütün yarattılar. Evlilikleri başladığı günden beri en örnek evliliklerden biri oldu.

Herkes bilir ki, Korel ve Ergenç çifti ne zaman gündeme gelse konu ya başarıları ya da mutluluklarıdır!

2010 yılında bu güzel ilişkiye başka bir güzellik katıldı ve oğulları Ali dünyaya geldi.

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

İkili sanata ne denli önem veriyorsa iyi insanlar olmaya da bir o kadar önem veriyor olacak ki her daim sosyal sorumluluk projelerinin ön saflarında yer alıyor...

Ve hayatın adaletsizliği, acımasızlığı karşısında olan bitene hiçbir zaman sessiz kalmıyorlar. Sadece yetenekleriyle değil aynı zamanda duyarlı kimlikleriyle de birçoklara ilham kaynağı olmaya devam ediyorlar.

Ergenç ve Korel çiftinin bu denli büyük bir hayran kitlesi olmasının en önemli sebeplerinden biri ülkemizdeki en ünlü ikililerden biri olmalarına rağmen hiç kaybetmedikleri mütevazilikleri!

Bergüzar Korel verdiği röportajlarda hayatıyla ilgili yöneltilen sorulara oldukça sıradan bir hayat ve aile hayatı yaşadıklarından açıkça bahsediyor.

"Ünlü bir anne-babanın çocuğuydum ama normal bir hayat yaşıyorduk. Şu an Halit ile bunu yapmaya çalışıyoruz."

"Ünlü bir anne-babanın çocuğuydum ama normal bir hayat yaşıyorduk. Şu an Halit ile bunu yapmaya çalışıyoruz. Ünümüzle yaşamıyoruz. Bizi pazarda alışveriş yaparken ya da havaalanında yerde otururken görebilirsiniz" diyor kendi sözleriyle Korel.

Evlilikleri 10. yıla merdiven dayarken tüm zorluklara beraber göğüs geren bu güzel çift desteklerini de birbirinden bir an olsun esirgemiyorlar.

Hatta öyle ki, Halit Ergenç bu Instagram paylaşımıyla her sözü kendine hak gören çirkin ağızlara gereken cevabı en açık şekilde vermişti.

Uzun bir aradan sonra geçen sezon "Vatanım Sensin" dizisiyle yeniden başrolü paylaşan ikili Azize Hemşire ve Albay Cevdet'le fırtınalar estiriyor desek yeridir. ❤️

Vatanım Sensin izleyeni duygu sellerine sürüklerken Korel ve Ergenç'in başarılı oyunculukları da diziyi daha eşsiz kılıyor. 

Hangi bölümü gözyaşı dökmeden bitirebildik ki! 😔

Umarız bu güzel aşk, kem gözlerden uzak şekilde bir ömür devam eder ve ikiliyi ekranlarda daha çok bir arada görürüz! ❤️

Mutlulukları ve huzurları daim olsun. 💐 💜

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hikka-mikazuki

Yav he he... Bergüzar'la birlikte olmak için hamile karısını terkeden ve karnındaki çocuğu aldırtan adamın aşkı çooook çok romantik...

horhorcaddesi

aşk mı? binbirgece çekilirken Halit Ergenç evliydi. Bergüzar da tan sağtürkle sevgiliydi

gzm-ynklr

Çok yakışıyorlar,mutluluklar.

gam6

Kim ne derse desin bu ikiliye bayılıyorum. Özellikle halit ergence.. Aliye deki sinir bozan koca rölünün hakkını vermiş.bir çok set kıskançlıkları yüzünden biten ilişkilere inat bu çifti kutlarım

--heisenberg--

O değil de Vatanım Sensin'e ne oldu ya? Ekim ortasına geldik hala başlamadı yeni sezon.

Gizli Kullanıcı

Senarist mi ne değişmiş, o yüzden çekimler gecikmiş. Kasım ayında başlaması bekleniyor.

--heisenberg--

Senarist mi değişmiş? Umarım içine etmezler senaryonun.

Görüş Bildir