Görüş Bildir
Haberler
Kılıçdaroğlu Merkez Bankası'na Gitme Sebebini Açıkladı

Kılıçdaroğlu Merkez Bankası'na Gitme Sebebini Açıkladı

Dün Merkez Bankası'na giderek Şahap Kavcıoğlu ile görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, görüşmenin nedenine ilişkin açıklama yaptı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gazeteci Candaş Tolga Işık, sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile konuşmasını paylaştı. Kılıçdaroğlu'na, Merkez Bankası ziyaretinin nedenini sorduğunu söyleyen Işık şunları aktardı:

'Az önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile konuştum, Merkez Bankası ziyaretiyle nereden çıktı diye sordum, “Gitmekteki amacım şu: TCMB tüm milletimizindir. Saray ve şürekası, akıl dışı emirler vererek “Benden sonrası tufan” demekten derhal vazgeçmelidir.

“Biz o tufanı önlemek için mücadele ediyoruz. İktidara gelene kadarki sürede, şartlar neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. İnsanımızın uçurumlara sürüklenmesini önlemek için şartlar neyi gerektiriyorsa, nerede olmamız gerekiyorsa bizi orada göreceksiniz” dedi.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
55
22
6
3
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Hazreti Deist

Bugün 41 kuruş zamlanan motorine pazartesi gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 23 kuruş daha zam geldi.Bir kişinin hırsları ve yanlış yönetim yüzünd... Devamını Gör

Söyledim gitti

"REFAH kaybediyoruz"u okuyunca güldüm:D:D kusura bakmayın:)