Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kendilerine Olan Güvenleri ile İnsanlardaki Güzellik Algısını Tamamen Değiştiren 12 Göz Kamaştırıcı Erkek

0PAYLAŞIM

Hayatın size kıyak geçmesi harikadır: Sanki bir kanunnameye göre yaratılmışçasına yakışıklı doğmak gibi mesela. Fakat bu kuralları umursamamanız ise daha da iyidir, aynı birazdan sizlerle paylaşacağımız listedeki 12 erkek gibi. Bu erkekler kendilerini oldukları gibi kabul etmekle kalmamış, bütün dünyanın da onları kabul etmesini sağlamış. Ek olarak, listenin sonunda verdiğimiz bonus maddedeki çekici model, alternatif Amerikan idolü haline geldi. Sizler için derlediğimiz içeriğimize göz atmadan gitmeyin deriz.

1. Cristiano, oyuncu

Ateş gibi kızıl saçlara sahip olan Cristiano, Brezilyalı YouTube blogger'ı ve tiyatro oyuncusu. Boş zamanlarında kanalına yeni videolar yapıyor ve doğa yürüyüşlerine gitmekten hoşlanıyor. Bu anlarını da takipçileriyle paylaşıyor.

2. Bera, şarkıcı

View this post on Instagram

How are you spending your weekend? 🤗

A post shared by BERA (@beraofficial) on

View this post on Instagram

Hola Miami 🌞

A post shared by BERA (@beraofficial) on

Bera Ivanishvili veya sadece Bera, Fransa'da doğmuş Gürcistanlı şarkıcı ve söz yazarı. Bera ailesindeki tek albino değil, kardeşi Tsotne abisinin küçük bir kopyası gibi ve ilerde aynı onun gibi bir müzisyen olabilir.

3. Moostapha, model

View this post on Instagram

@terirobberts #moostaphasaidi#potrait#tyraseesyou#Art

A post shared by MOOSTAPHA (@moostapha_s) on

Moostapha Güney Afrikalı ve vitiligoya sahip bir profesyonel model. Gerçek olduğuna inanmak çok zor. Alışılmadık görüntüsü Moostapha'yı modellik ajansları için ilginç kılmış ve kariyerinde büyük bir yükseliş sağlamış.

4. Sanele Junior Xaba, model

Gün geçtikçe daha da popülerleşen Sanele, ününü albino insanların varlığına dikkat çekmek amaçlı kullanıyor. Albinolar için fazlaca olanak bulunmasına rağmen, kendi görünümleri tarafından hala sınırlandırılıyorlar. Olay şu ki Albinolar, sıradan bir fotoğraf çekimine veya reklama nadiren çağırılıyorlar. Genellikle kışkırtıcı veya garip performanslar teklif ediliyor.

5. Nikolay Matannov, atlet

Yakutia'lı olan Nikolay Matannov'un, Amerikan yerlisi olarak harika görünebileceğini kim düşünebilirdi ki? Profesyonel sporcunun sıra dışı görünümü birçok fotoğrafçının ilgisini çekti. Hatta bazı insanlar Nikolay'ı, Mulan filminin erkek baş karakteriyle karşılaştırdı. Fakat o, çekici olduğunu düşünmüyor ve isteyen herkesin güzel bir vücuda kavuşabileceğini söylüyor.

6. Hairfreaky long hair, blogger

Takma adı "Hairyfreaky long hair" (Kıllı tuhaf uzun saç) olan bu adamın alışılmadık bir hobisi var: Saçlarını elinden geldiğince uzatmak. Onu eleştiren herkese sadece, çatlaklar için asla "çok uzun" diye bir şey yoktur diyor. Bu kadar uzun saçla ilgilenmenin en zor kısmının yıkamak değil, kurutmak olduğunu söylüyor. Kurutmak için birkaç saat boyunca oturup hiçbir şey yapmaması gerekiyor. Kurutma makinesi kullanmanın zor ve saçlarına zarar vereceğini belirtiyor.

7. Samuel Friberg, blogger

View this post on Instagram

“Made an effort” 👔

A post shared by Samuel Friberg (@samuelfriberg) on

View this post on Instagram

Look at this vain faggot :)

A post shared by Samuel Friberg (@samuelfriberg) on

Doğum lekesi ayrıcalık yaratan Samuel, genç bir Fransız erkek. İnsanlar doğum lekesini nasıl görürse görsün, çekici bulsun veya bulmasın, onunla çok özel göründüğünü inkar edemeyiz.

8. Kaine Buffonge, model

Çilli bir çene ve diş telleriyle moda dünyasına adımını attığında, Kaine Buffonge şöhret basamaklarını hızla tırmandı. Hiç kolay olmadığını itiraf eden adam, bir zamanlar model olmayı hiçbir zaman istemediğini, fotoğraflanmaktan nefret ettiğini ve görüntüsünden utandığını söyledi. Neyse ki, yanında tam tersini söyleyen insanlar vardı. Kaine'ın ihtiyacı olan her şeyin sadece biraz özgüven olduğunu düşünüyoruz.

9. Zhengyang Zhang, model

View this post on Instagram

W Magazine by Steven Meisel.

A post shared by ZHENG (@zhengyang_zhang) on

Zhang, görüntüsünü unutamayacağınız modellerden bir tanesi. Giydiği kıyafetlere bir dikkat edin. Ömrünün neredeyse 10 yılını geleneksel Çin dansları öğrenmeye adadı, yani oldukça sanatsal bir kişiliğe sahip. Günlük hayatında, sahnede olduğu gibi giyinmediğini veya davranmadığını söylüyor.

10. Karim Mousseau

View this post on Instagram

🕊

A post shared by Karim (@karimmousseau) on

Genç yaşına rağmen, Karim şimdiden modellik işini deneyimledi ve hayal kırıklığına uğrayıp kariyerine son verdi. İlerde dönebileceğini itiraf etti fakat şimdi başka projeler üzerine yoğunlaşmış.

11. Danil Kudryavtsev, model

Moskovalı model, dünya çapında birçok fotoğrafçıyı etkileyen "uzaylı benzeri" özelliklere sahip. Sürekli seyahat etmesinin yanı sıra, Danil enerji endüstrisinde eğitimini alıyor.

12. Javier Botet, oyuncu

Javier, çok yaygın olmayan Marfan sendromu isimli genetik bir hastalıkla doğdu. Hastalığa sahip olan kişilerin çok uzun kemikleri oluyor, oldukça uzun boylu ve zayıf oluyorlar. Ayrıca çok uzun kol, bacak ve parmaklara sahip oluyorlar. Bunların yanında oldukça da esnekler. Bu rahatsızlık sürekli tedavi gerektiriyor. Fakat bu hastalık sayesinde Javier, korku filmi yönetmenleri için harika bir oyuncu. Bazen bir rolü oynamak için özel efektlere bile ihtiyacı olmuyor.

Bonus: Yeni Amerikan İdolü

Güzellik sektörü sonunda fotoğraf çekimi için oldukça fazla paralar ödemenin ve güzellik trendlerini arttırmanın insanların sevgisini garanti etmediğini fark etmeli. Bununla birlikte, öngörülemeyen olmak ve büyük bir mizah anlayışına sahip olmak aslında bir idolün kaynağı olabilir. “İdeal olmayan” Joshua Varozza, şaka amaçlı yaptığı takvimi için fotoğraf çekimi düzenledi ve şimdi herkes onu seviyor. Joshua, “Uluslararası bir seks sembolü olmak kolay değil. Bazen detoks ve gerçek işler yapıyorum."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ulas-c.-cakmak

+Komutan Logar bir politik doğruculuk yaklaşıyor efendim. -Onedio'nun liboş editörleri o geri zekalı!

nergis-karam

Aslında hepimiz farklı olduğumuz için güzeliz.Senin kendini sevmen için ilk sebep''sen''olmandır.Unutma , seni sevenler seni sen olduğun için seviyorlar.İşte bu fotoğraflardan çıkarabileceğimiz en güzel sonuç.Hepside bizden farklı olduğu ya da hepsinin bizden farklı çekici yanlarının olduğundan aslında bize yakışıklı geliyorlar.Onlarda ki özgüvenin sebebi de bu.Onlar kendileri oldukları için kendilerini seviyorlar.Siz de böyle olun.HERKES KENDİNİ KENDİ VE FARKLI OLDUĞU İÇİN SEVMELİ!

Görüş Bildir