Karşı Cinsle Yaşadıkları En Ürkütücü Anılarını Paylaşırken, İnsanı Gerim Gerim Geren 13 Kişi

-
Abone ol

Şunları yaşayacağıma bekar kalırım daha iyi. 😂

Kaynak: https://www.quora.com/What-was-the-creep...

13. "Çok güzel bir kadın gördüm, daha sonra konuşmaya başladık..."

"Bana profilini babasının yönettiğini ve kendisinin şifreyi bilmediğini söyledi. İlk buluşmayı babasıyla yapmamı, eğer o kabul ederse benimle buluşacağını söyleyince, direkt engelledim."

12. "Buluşur buluşmaz Facebook durumunu 'ilişkisi var' olarak değiştirmişti, daha sipariş ettiğimiz içecekler bile gelmemişti."

11. "Sevgilim değil ama ailesi ile ilk tanışmamdı. Çok şık bir restorana gittik ve masada üniversitedeki hocamın da oturduğunu gördüm."

"Meğer benim öğretmenim sevgilimin babasıymış. Eee bunda ne var dediğinizi duyar gibiyim ama ben bu adamın dersinden kalmıştım çünkü kendisine aşıktım."

10. "Evli bir çift aracılığıyla bir kadınla tanıştım. Biraz görüştük ve gecenin sonunda öpüşürken birden bana hayattaki en büyük amacımı sordu."

"Kendisininkinin büyük bir balinaya dokunmak olduğunu söyledi. Ben de bunun çok zor bir hayal olmadığını dile getirdim ama sonra öğrendim ki tek hayali aynı balinaya ikinci kez dokunmakmış."

9. "Önce sinemaya sonra yemeğe gittik. Ama buluştuğum kadın sürekli telefonu ile oynuyordu."

"Ben de sıkıldığını düşünüp harika tatlılar yapan bir yere davet ettim. O da sevgilisinin gelip kendisini alacağını söyledi."

8. "İkizi ile geldi. İkisi ile de çıkıp çıkmayacağımı sordular çünkü onlar her şeyi paylaşırlarmış, beni de paylaşmaları gerekiyormuş."

7. "Sushi yemeye gittik. Yediğimiz şey dokundu muhtemelen gecenin sonunda öyle bir gaz çıkardı ki kusmamak için çok zor tuttum kendimi."

6. "Çok güzel bir kadınla tanışmıştım, yemekten sonra beni evine davet etti. Ee tabi aklımda hemen başka şeyler canlandığı için anında kabul ettim ama etmez olaydım..."

"Salona girdiğimiz zaman babası ile tanıştım. Daha sonra babasının televizyondan porno izlediğini fark ettim ama onlar için çok normal bir durumdu bu."

5. "İlk buluşmamızda hafta sonu için küçük bir kaçamak ayarlamaya karar verdik..."

"Tatilden bir gün önce beni arayıp babasının da bizimle geleceğini söyledi. Ben de sorun çıkartmadım. Ama babası iki gün boyunca bizimle aynı otelde ve aynı odada kaldı. Hayatımın en kötü 2 günüydü."

4. "Diş hekimiydi. Bütün akşam ya benim dişlerime baktı ya da bugüne kadar yaptığı dişlerin fotoğrafını gösterdi."

"Gecenin sonunda da 'Tamam sıra sende, hadi bana bir şeyler sor.' dedi."

3. "İş yerinde çok etkilendiğim bir kadın vardı, sonunda ilk buluşmamıza çıktık."

"Elinde bir defter ve kalemle gelmiş. Tek tek birlikte olduğum bütün kadınları yazmamı istedi. İkinci bir buluşma olmadı tabii ki."

2. "Tanıştıktan sonra yemeğe çıktık. Daha sonra da beni eve davet etti, ben de gittim. Meğer FIFA oynamasını izlemem için çağırmış."

"Hemen bir tane arkadaşıma beni acilen arayıp çağırması için mesaj atıp, kurtardım kendimi."

1. "İnternetten bir kadınla tanışmıştım. Buluşma günü için saat verdik birbirimize..."

"Ben tabii ayıp olmasın diye erken gittim. Bir baktım yanında bir erkekle geldi, yeni sevgilisiymiş. Ben de yedikleri yemeğin hesabını falan ödedim işte."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mihail-ivanovic-kutuzov

Bir kadınla çıkmıştım sevgili olduk aynı gün benden ayrıldı ve tekrar barıştı, koşarak uzaklaştım. Var bu tipler.

servet-erdem

#8 olur aslında ha

mihail-ivanovic-kutuzov

Benimde aklıma geldi de yalnız cinsiyet belli değil.

parfen_rogojin

Keşke beni sevecek bir sevgilim olsaa, çok isterdim ama yok kanka

farkedmez

İkizler olayı iyiymiş :D

ozikosan

#8 en büyük hayalim

Görüş Bildir