Görüş Bildir

Dilim Karpuz Tepkisine AKP'den Muhteşem Karşılık: 'Kendiniz Yetiştirin'

Anasayfa
 > Gündem

Pazar tezgahlarında yerini karpuz, vatandaşın alım gücünün yok olmasıyla beraber dilimler halinde satılmaya başlandı. AKP'den ise durumu eleştiren vatandaşa sinirleri zıplatan bir öneri geldi. AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer, şartlardan şikayet eden bir kişiye 'Kendi karpuzunuzu yetiştirin' ifadeleriyle tepki gösterdi. 

Krizin derinleşmesi ile beraber vatandaşa yapılan 'Porsiyonları küçültün', 'Şükredin' önerilerine yenileri eklenmeye devam ediyor. 

Son olarak karpuz fiyatlarından ve dilimle satılmasından yakınan vatandaşa AKP'den okuyanları şaşkınlığa sürükleyen bir tavsiye geldi.

AKP'li Mehmet Yılmazer, Twitter hesabından pazarda kaydettiği görüntüleri paylaşınca bir vatandaştan tepki gördü.

AKP'li Mehmet Yılmazer, Twitter hesabından pazarda kaydettiği görüntüleri paylaşınca bir vatandaştan tepki gördü.

60 yaşında olduğunu kaydeden bir Twitter kullanıcısı ilk defa karpuzun dilimle satıldığını gördüğünü aktarıp Yılmazer'e tepki gösterdi. 

Yılmazer'in kullandığı ifadeler ise 'Bu kadarı da olamaz' dedirtecek türdendi. Yılmazer kendisine gelen tepkiye 'Karpuzu marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela' ifadeleriyle karşılık verdi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
87
26
21
17
4
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Süt fiyatlarını eleştirene dön köyüne inek besle demişliği bile vardır bu hayvan eti yemişin.

KalEl

Evde inek besleyin de diye bilirdi bu dingil.

Mehmet Aydin

Sizde kendinizi yetiştirin

Halil Değerli

Biz Suriyeli'lerden önce kesinlikle bunlardan kurtulmamız, sınır dışı etmemiz gerekiyor... .... Ülke o zaman rahatlar... .... 😡😡😡😡😡