Görüş Bildir

Kanye West, Mark Zuckerberg'den 1 Milyar Dolar İstiyor

Haberler
> Kanye West, Mark Zuckerberg'den 1 Milyar Dolar İstiyor

Ünlü rap şarkıcısı Kanye West, 'fikirlerini hayata geçirebilecek kadar parası olmadığı için' Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'den 1 milyar dolar istedi.

Kanye West, bunun için Twitter'dan Zuckerberg'i adeta mesaj yağmuruna tuttu.

Birbiri ardına yayınladığı mesajlarda parasının 'gerçekten yapabileceklerini gerçekleştirmeye yetmediğini' belirten West, daha önce de 53 milyon dolar borcu olduğunu yazmıştı.

Mesajlarında Mark Zuckerberg'den fikirlerine 1 milyar dolar yatırım isteyen Kanye West, daha sonra Zuckerberg'in doğum günü olduğunu hatırlayarak, 'Biliyorum doğum günün ama, lütfen yarına kadar beni ara' diyor.

'Zuckerberg'in en sevdiği sanatçıyım'

'Zuckerberg'in en sevdiği sanatçıyım'

Kanye West, kendisinin Zuckerberg'in en sevdiği sanatçı olduğu söylüyor.

Ancak BBC Newsbeat programının başvurduğu Facebook, bunun doğru olup olmadığı konusunda 'Şu aşamada bu konuda paylaşacak birşeyimiz yok' cevabını verdi.

West ise paylaşımlarını Twitter'den sürdürdü ve herkesin sosyal medyanın sunduğu tüm imkanları kullanarak Zuckerberg'in kendisine yardım etmesini sağlamasını istedi.

Kanye West'in bu ısrarı dünyayı daha iyi bir yer haline getireceğine inanmasından kaynaklanıyor.

West, San Francisco'daki yüksek teknoloji şirketlerinin de Afrikalı okul çocukları yerine kendisine para bağışlamaları gerektiğini söylüyor.

BBC Türkçe

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
138
75
15
3
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
hipotalamus

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek bedava Kanye, karını ve tüm Kardashian totişkolar kabilesini medyaya çıkarmazsan bayağı iyi oluruz biz.

Bi Tengri Değil

çok rezil bi olay lan. ben utandım. afrikada ki çocuklara değil sana para versinler ha? niye? daha çok kokain al diye mi? daha büyük malikanelerde otur diye ... Devamını Gör

Murat Soylu

yalan söylüyo amk o karıya para mı dayanır