Görüş Bildir

Kanal D'nin Dijital Dizisi Girift Konusu Ne, Girift Oyuncuları Kimler?

Anasayfa
 > Gündem

Kanal D Dijital platformlarında ücretsiz olarak yayınlanacak Girift dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği, senaryosunu ise Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme aldığı Girift dizisi yakında takipçilerle buluşacak. Peki, Girift dizisi konusu ne, Girift oyuncuları kimler? İşte merak edilen tüm detaylar...

Girift Oyuncuları Kimler?

Girift Oyuncuları Kimler?

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Girift’in başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik de yer alıyor.

Girift Konusu Ne?

Girift Konusu Ne?

Girift’in senaryosunu ise Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme aldığı Girift; Malatya’da art arda ortaya çıkan faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için Ankara’dan gönderilen Cinayet Büro Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi zaman tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift’te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak.

Dizide Wilma Elles, İçişleri Bakanlığı’na bağlı Komiser Asya’yı canlandırırken, ona Başkomiser Vural karakteri ile Ümit Acar eşlik edecek. Kendisine gelen dosyalardaki başarıları ile nam salan Vural Başkomiser’in yeni görevi, Malatya’daki bir seri katil dosyasını çözmektir. Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim sağ kalacak, kim ne ile sınanacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?