Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Jetgiller Gerçek Oluyor: Uber ve Bell 'Bell Nexus' Uçan Taksilerini 2023'te Piyasaya Sürüyor!

-

Sarı taksiler mi yoksa Uber mi kavgası verdiğimiz sıralarda Uber, Bell ile birlikte 2023 yılında 'uçan taksiler'i görebileceğimizi söyledi. Evet, evet, Jetgiller gibi...

Bell, Uber ile birleşerek taksilerin uçmasını hedeflediklerini belirtti.

Bell Nexus adını taşıyan bu yeni araç, beş yolcu taşıyabilecek şekilde tasarlanmış. Yani artık göklerde taksicileri de görebileceğiz.

Bell Nexuslar, sizi şehrin en üst noktalarından birinden alacak ve diğer uçlarda bulunan yolcu alım noktasına kadar götürecek.

2023 yılında piyasaya sunulması beklenilen uçan taksiler aynı zamanda da çevre dostu.

İngiliz markası Rolls-Royce'da uçan taksi projelerini kamuoyuyla paylaşmıştı. 5 yolcu kapasiteli ve dik iniş yapabilen bu uçan taksiler, havadayken saatte 400 km/h yapabilecek.

Ayy resmen gerçek oluyor...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

♥♥♥

c10

O zaman bu seçimler de oy um süperman'e.

hayalmeyalbiseydi

Inanmayın bunlara kardeşlerim asıl siz bizi görün o tarihte HEDEF 2023.

spiritorbs

Doğru söylüyor Yalan bunlar . Hepsi CGI efekti . Sadece program kullanma konusunda iyiler bizden . Ama gel görki iş icrata gelince biz daha iyiyiz . Uçan yol yapıcaz . Böylece şu an kullandığımız arabaları kullanarak kar edicez . Yolu bedavaya getiricez .

hayalmeyalbiseydi

Ef sa ne! Gurur duymak lazım =)

spiritorbs

:) :) :)

cesme-basina-tuneyen-adam

arkadaş yabancı bilim adamları ve girişimciler olmasa sonsuza kadar şu anki halimizde olurduk gibi geliyor bana.Geleceği bu adamlar getiriyor bize,ben daha bizim bir şey yaptığımızı görmedim geleceği getirmeye dair

selaminko

şimdi sarılar düşünsün.

Görüş Bildir