Görüş Bildir

etiket İzmir'de 'Yaşamak İstiyoruz' Diyen Vatandaşları Gözaltına Alan Polis İstanbul'da Cihatçıları Seyretti

Anasayfa
 > Gündem

İstanbul Fatih'te kalabalık bir Suriyeli grup ÖSO yanlısı sloganlar atıp tekbir getirdi. Arapça yazılı pankartlar açan ve ÖSO bayrağı taşıyan grubun Fransa'yı protesto etmek için toplandığı iddia edildi. Çevredeki otellere de saldıran grup, oteldeki Fransa bayraklarını indirdi. 

Öte yandan İzmir'de Halkevleri'nin 'Yaşamak İstiyoruz' kampanyası kapsamında yapmak istedikleri basın açıklamasına polis izin vermedi. 17 kişi gözaltına alındı. 

İstanbul'da Aksaray'da ÖSO yanlısı bir grup eylem yaptı.

DHA'nın aktardığı bilgiye göre Fransa'yı protesto etmek için toplanan grup civardaki otellere saldırdı.

DHA'nın aktardığı bilgiye göre Fransa'yı protesto etmek için toplanan grup civardaki otellere saldırdı.

Kalabalık Fatih’teki otel ve restoran girişlerinde asılı bulunan Fransa bayraklarını indirdi.

Öte yandan 'Yaşamak İstiyoruz' kampanyası kapsamında İzmir Halkevleri üyelerinin yapmak istediği basın açıklamasına polisin izin vermedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
583
203
67
20
18
17
10
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ashirogi Muto

Orospu çocuğu cihatçıları ülkeye doldurdunuz ya lanet olsun size. İktidar değiştiği anda hepsini sınır dışı etmemiz lazım. Gitmiyorlar mı? Sıkalım kafalarına.

Pasif Kullanıcı

Madencilere bir tabur asker ama vatandaş bile olmayan sığınmacılara sınırsız özgürlük. Yöneticilerin tek düşmanlığı kendi vatandaşlarına.

Emre yegül

''bir ülke 20 yılda nasıl çökertilir'' adlı esere bakıyoruz arkadaşlar. Bunlar yarın bir gün toprak için toplandığında ne olacak bir düşünün.