Görüş Bildir
Haberler
iPhone'unuzun Boş Alan Sorununu Flic ile Çözün

iPhone'unuzun Boş Alan Sorununu Flic ile Çözün

Batuhan
08.10.2014 - 16:35
İçeriğin Devamı Aşağıda

Dünya çapındaki milyonlarca kullanıcısıyla, insanları içerikleri sağa ya da sola çekerek aksiyon almaya alıştıran Tinder‘dan esinlenen Flic ; çok sayıdaki iPhone sahibinin ‘disk alanı’ derdine çare olmayı hedefliyor.

Flic aslında oldukça basit ve küçük çaplı bir uygulama. Kullanıcıların fotoğraf albümlerindeki fotoğrafları Tinder’a oldukça benzer bir şekilde karşılarına getiren Flic; fotoğrafı sola doğru çekerseniz albümden siliyor ve yukarıdaki ‘Flic ile boşaltılan disk alanı’ sayacını güncelleniyor, fotoğrafı sağa doğru çekerseniz de albümde tutmaya devam ediyor.

0.99 dolar fiyat etiketiyle App Store’daki yerine alan Flic, kimileri için bu paraya değmeyebilir. Ancak iPhone sahiplerinin büyük bir kısmının şarj sonrası en büyük derdinin disk alanı olduğunu düşünecek olursak; oldukça doğru bir probleme odaklanan uygulamanın basit yapısına rağmen işe yaradığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi silme işlemi sıradında yukarıda toplam boşaltılan disk alanını da bir sayaç olarak kullanıcılarına ileten uygulama ayrıca kullanıcılarına belirli aralıklara bildirim göndererek albümde biriken fotoğrafların silinebileceğini hatırlatıyor. Ayrıca Flic daha sonra Windows’lardaki çöp kutusu gibi kullanıcılarına silinen içeriği geri getirme ya da tamamen silme imkanı da sunuyor.

Lifehack Labs tarafından geliştiren Flic henüz çok yeni olduğu için indirilme rakamlarına dair detayları bilemiyoruz. Ancak uygulamanın şimdiden çok sayıda yabancı kaynakta tanıdıldığını görebilirsiniz. Bu arada Flic’in kısa bir süre için yüzde 50 değerindenki indirimle beraber 0,99 dolar olduğunu da ekleyelim.

Siz de Flic’i -indirimli fiyatıyla- denemek istiyorsanız iPhone’unuza buradan indirebilirsiniz.

Webrazzi

Kaynak: http://webrazzi.com/2014/10/08/iphone...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın