Instagram Falına Göre Senin Alın Yazın Kim?

115PAYLAŞIM

Bize Instagramını anlat alın yazındaki kişiyi söyleyelim!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Instagramdaki takipçi sayını öğrenebilir miyiz?

0-200 arası
200-400 arası
400-750 arası
750-1000 arası
1000'den fazla

4. Peki son gönderini beğenen kişi sayısının son rakamı ne?

5. Peki en son attığın storyinin görüntüleyenler bölümünde en üstte yazan takipçinin ismi sesli harfle mi başlıyor sessiz harfle mi?

6. DM kutunda en son kiminle olan sohbetin var?

En yakın arkadaşımla
Sevgilimle
Flörtümle
Arkadaşlarımla olan bir grup

7. Son olarak, keşfetine daha çok hangi tür gönderiler düşüyor?

Otomobille ilgili şeyler
Makyajla ilgili şeyler
Mizahla ilgili şeyler
Yemekle ilgili şeyler

Senin alın yazındaki kişi sevmesini bilen sadık bir insan!

Öyle şanslı bir insansın ki! Senin alın yazındaki kişi çok sadık bir insan olacak. Şu anda onunla karşılaşmamış olabilirsin ama karşılaştığında her şey baştan yazılacak. Hayatına öyle bir girecek ki bütün ezberleri bozacak. Sevmeyi, sevilmeyi o kadar güzel bilecek ki, daha önce ben bu insanla neden karşılaşmamışım diye kendine soracaksın. Şu anda bir başkası yüzünden üzülüyor olabilirsin, hatta aklında veya kalbinde başka biri olabilir. Ama kaderindeki kişiyle karşılaştığında bunların hepsini unutacaksın. Resmen hayatının aşkını bulduğunu hissedeceksin. İnsan o kişiyi daha ilk gördüğü an hisseder ya, işte sen de bu durumu yaşayacaksın. Seni çok seven, anlayışlı bir kişiyle yolunuz kesişecek. Kaderindeki bu kişi yıllardır aradığın şeylerin hepsini verecek. Şanslısın!

Senin alın yazındaki kişi her anlamda müthiş bir insan!

Senin gibi mükemmeliyetçi bir insana sıradan biri yanaşamazdı zaten. Karşındaki kişide her anlamda mükemmeliyet bekleyen bir insansın. Sevmesini bilen, anlayışlı, öz güven sahibi, dürüst ne varsa onda olmalı. Neyse ki çok şanslısın! Senin alın yazındaki kişi o kadar müthiş bir insan olacak ki, sen bile buna inanamayacaksın. Bir insan her anlamda mı iyi olabilir? Gerçekten senin ruh eşim dediğin kişi, duygulara çok değer veren bir insan. Senin her zaman ne hissedeceğini, ne düşüneceğini veya neyi istediğini çok iyi bilecek. Aynı zamanda da çok romantik bir insan olacak. Senin her an mutlu olman için uğraşacak. Elinden gelen her şeyi yapacak. Sevgisine sahip çıkacak ve her zaman yanında olacak. Sen o kadar şanslı bir insan olacaksın ki, keşke herkes senin kadar şanslı olabilse. Çünkü bu devirde böyle bir insan bulmak çok zor. Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Ama sen temiz kalpliliğinle kendin gibi birini bulacaksın. Bir şekilde yollarınız kesişecek. Sadece biraz sabır. :)

Senin alın yazındaki kişi anlayışlı bir insan!

İlişkide ne kadar sevgi olursa olsun insanların birbirini anlaması gerektiğini düşünüyorsun. Çünkü eğer karşındaki insanı anlayamazsan "bir" olamazsın. Anlayış gösteremez, tartışmalar yaşarsın. Neyse ki çok şanslısın! Senin alın yazındaki kişi o kadar anlayışlı bir insan olacak ki, bundan çok mutluluk duyacaksın. Çünkü bir insan ömrünü birleştireceği kişiyi ne kadar severse sevsin, anlaşamadıktan sonra pek bir anlamı kalmaz. İşte bu noktada sen çok şanslı olacaksın. Çünkü sen karakterin gereği aniden sinirlenebiliyorsun. Böyle anlarda karşı tarafın bir şekilde alttan alması gerekiyor. İşte seni kaderindeki kişi seni her anlamda anlamak ve tanımak isteyecek. Senin neleri sevip, sevmediğini veya neye kızıp kızmadığını çok iyi bilecek. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Bunu öyle bir hissedeceksin ki mutluluktan havalara uçacaksın.

Senin alın yazındaki kişi sempatik bir insan!

Sen her zaman etrafında seni anlayan, değer ve veren ve eğlenceli bir insan istemişsin. Düz düşünen sadece mantıkla hareket insanlardan ziyade eğlenceli de olmasını istersin. Şanslı olmalısın ki senin alın yazındaki kişi eğlenceli bir kişiliğe sahip olacak. Seni her an güldürebilen gerektiğinde de ciddi bir şekilde sana destek çıkan bir insan olacak. Zaten hayatta bu kadar can sıkıcı şey varken, neden gülmeyesin değil mi? İşte o senin yüzünü gerçek anlamda güldürecek birkaç kişiden biri olacak. Sevgisini ve saygısını her zaman hissedeceksin. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Beraber geçireceğiniz vakti güzelleştirmek adına elinden geleni yapacak. Keza sen de aynı şekilde ona sevgini hissettirecek, güzel bir ilişkiye imza atacaksınız.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ersan-cansu

O kadar güçlü, o kadar sağlam duruşlusun ki; insanlar daima sana saygı duyuyor. Bir toplulukta dikkat çekmemen mümkün değil! Sen değerlerin, inançların ve sevdiklerin için her şeyi hiçe sayıp inandıklarının peşinden gidersin! Hiçbir şey senin duruşunu bozamaz ve gelişmene engel olamaz. Daima yapabileceklerinin en iyisini yapmak için kendinden ödün veriyorsun, ama bu bile seni korkutamıyor! Gururun ise vazgeçilmezlerin arasında. Ne diyelim, gıpta ile bakıyoruz sana!

aptalasik

İlişkide ne kadar sevgi olursa olsun insanların birbirini anlaması gerektiğini düşünüyorsun. Çünkü eğer karşındaki insanı anlayamazsan "bir" olamazsın. Anlayış gösteremez, tartışmalar yaşarsın. Neyse ki çok şanslısın! Senin alın yazındaki kişi o kadar anlayışlı bir insan olacak ki, bundan çok mutluluk duyacaksın. Çünkü bir insan ömrünü birleştireceği kişiyi ne kadar severse sevsin, anlaşamadıktan sonra pek bir anlamı kalmaz. İşte bu noktada sen çok şanslı olacaksın. Çünkü sen karakterin gereği aniden sinirlenebiliyorsun. Böyle anlarda karşı tarafın bir şekilde alttan alması gerekiyor. İşte seni kaderindeki kişi seni her anlamda anlamak ve tanımak isteyecek. Senin neleri sevip, sevmediğini veya neye kızıp kızmadığını çok iyi bilecek. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Bunu öyle bir hissedeceksin ki mutluluktan havalara uçacaksın. Tipik balon tavsiyesi anladık geç o işi

queen_of_the_7_kingdoms

Senin alın yazındaki kişi sevmesini bilen sadık bir insan! Öyle şanslı bir insansın ki! Senin alın yazındaki kişi çok sadık bir insan olacak. Şu anda onunla karşılaşmamış olabilirsin ama karşılaştığında her şey baştan yazılacak. Hayatına öyle bir girecek ki bütün ezberleri bozacak. Sevmeyi, sevilmeyi o kadar güzel bilecek ki, daha önce ben bu insanla neden karşılaşmamışım diye kendine soracaksın. Şu anda bir başkası yüzünden üzülüyor olabilirsin, hatta aklında veya kalbinde başka biri olabilir. Ama kaderindeki kişiyle karşılaştığında bunların hepsini unutacaksın. Resmen hayatının aşkını bulduğunu hissedeceksin. İnsan o kişiyi daha ilk gördüğü an hisseder ya, işte sen de bu durumu yaşayacaksın. Seni çok seven, anlayışlı bir kişiyle yolunuz kesişecek. Kaderindeki bu kişi yıllardır aradığın şeylerin hepsini verecek. Şanslısın!Hiç zannetmiyorum.

gzm-ynklr

Senin alın yazındaki kişi anlayışlı bir insan!

drdoof6789

o müthiş insanın da amk uzak olsun benden

Görüş Bildir