Görüş Bildir
Haberler
İmamoğlu'na İnceleme Başlatılmasına AKP'den Yorum: 'Gereksiz Bir Adım'

İmamoğlu'na İnceleme Başlatılmasına AKP'den Yorum: 'Gereksiz Bir Adım'

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında Fatih Sultan Mehmet'in türbesinde elleri arkada yürüdüğü için ön inceleme başlatılmasına 'Gereksiz bir adım atılmış' yorumunu yaptı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında “elini arkada bağlayarak türbe ziyareti yaptığı” gerekçesiyle ön inceleme başlatılmasına tepki gösterdi. Turan, 'Elini nereye bağlarsa bağlasın. Burada gereksiz bir adım atılmış. Buna ilişkin tartışılacak konu olduğu kanaatinde değilim' dedi.

"İbretle izliyoruz" 🎥

Turan TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, konuyla ilgili bir soru üzerine şu yanıtı verdi:

'Biz İmamoğlu’nun veya belediye başkanlarının tümü için söylüyorum, hizmetleri ile gündeme gelmesini isteriz. Siyasi polemiklerle gereksiz kavgalarla gündem olup ileriki yıllarda oluşturacakları iddialarına zemin hazırlamasını doğru bulmayız. Belediye makamı hizmet makamıdır. İstanbul’da şimdiye kadar gururla söyleyeceği bir tek hizmet olmayan bir kişinin gündem olmasını ibretle izliyoruz. Elini nereye bağlarsa bağlasın. Burada gereksiz bir adım atılmış. Buna ilişkin tartışılacak konu olduğu kanaatinde değilim. İmamoğlu’nun kimliğini kişiliğini herkes biliyor. Seçimlerde nasıl zaman zaman kendini kaybedip yanlış yaptığını, hizmet yapmak yerine ileriki yıllar için psikolojik manevralar yaptığını görüyoruz.'

Ne olmuştu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
68
18
14
4
1
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
V for Valkyr

Bu Bülent Turan gibiler hangi ülkeye iltica edecek çok merak ediyorum? Batılı ülkeler bunları kabul etmeyecek de...

Pasif Kullanıcı

Sahiben kizar ama bu yorumuna 😊

Kata kulli

Bunların alayı üçkağıtçı