İlginç İsim Konma Hikayelerini Bizimle Paylaşarak Oldukça Güldüren 15 Takipçimiz

-

Twitter'dan takipçilerimize; İlginç isim konma hikayelerinizi bizimle paylaşın! dedik. Onlar da oldukça güzel hikayeler paylaştılar. 

İşte takipçilerimizin ilginç isim konma hikayeleri:

* Siz de yorumlarda isim konma hikayenizi bizimle paylaşabilirsiniz. 😂

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
marblingg

Bizim memlekette Kız çocuklarına değer verilmediği zamanlarda 2. kız çocuğu olarak dünyaya geldiğim için kimse pek önemsememiş tabi isim falan. Babam çok alakadardı ama gurbetteydi ben doğduğumda. Teyzem o zamanlar dayımın çalıştığı Ebru otelinden yola çıkarak Ebru olsun demiş. (İstanbul/Aksaray'da 80'lerde var olan bir otel) Kısaca adım otel adı :D

mnyksvsc

Tarkan olsun istemişler, ne öyle köpek ismi mi olur demişler :)

ahc-the-real-one

Benim adımı halam oldu bittiye getirmiş birazcık... Adımı (Anıl) kendi oğluna koymak istemiş kayın pederinin adını koymuşlar ikinci çocukları da kız olunca isim rafa kalkmış. Ben doğunca halama vermiş hemşire beni, adı var mı diye sormuş önceden halam diyomuş zaten adını Anıl koyacam diye ama daha konmamış olmasına rağmen halam adı Anıl diye yazdırmış annemle babamda karar veremedikleri diğer isimlerden vazgeçmişler kalmış öyle.

shot

Babam mecburi hizmetini bir güneydoğu köyünde yaparken doğumuna girdiği bebeğin ailesi "doktor bey ismini sen koy" demişler, babam da sonradan bana koyacağı ismi vermiş. Hep tek çocuğu olsun, kız çocuğu olsun istermiş. Mecburiden dönüp annemle tanışmış, evlenmişler, ben doğmuşum ve köyde o kıza koyduğu ismi koymuşlar.

haticee.hilal

benim aslında 3 ismim var ama sadece biri nüfus cüzdanımda var. şimdi teyzem modern bir isim olsun demiş irem aleyna falan babam da babannemle halamın ismini koymak istemiş hatice güler annem de demiş ki madem iki isim koyalım hatice kübra olsun demiş bu arada bu isim muhabbeti ben doğduktan sonra oluyor çünkü benim cinsiyetim belli değilmiş neyse ben doğarken akşam ezanı okunuyormuş hemşireler de demişler ki erkek olursa bilal kız olursa hilal olsun adı demişler neyse ben doğmuşum hoca gelmiş akrabalar falan varmış iki isimle çok zorlanır tek isim koyun demişler sonuç babannemin ismi hatice koymuşlar :D

Başlıklar

Twitter
Görüş Bildir