Hizmet Ayağınıza Geldi! Saç Rengini Değiştirmek İsteyip Bir Türlü Karar Veremeyenler İçin 15 Modern Renk Önerisi

-
Abone ol

Saç rengini değiştirmek isteyip karar veremeyenler buraya bir göz atmalı!

1. Gümüş sarı

Sarı her zaman popüler bir renkti. Gümüşün de popülerleşmesiyle birlikte ikisinin birleşimi 2020'nin en trend renklerinden biri oluverdi. Gümüş sarı oldukça modern görünüyor ve saçlarını genellikle sarıya boyayanlar için de iyi bir seçenek.

2. Uçlarda parlak renkler

View this post on Instagram

💗

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Uçları boyamak saçınızın tamamını boyamadan biraz renk eklemek için iyi bir yol. Böylece parlak da görünüyor.

3. Holografik

Bu prizmatik renkler 2020'de oldukça popüler olacak. Değerli taşlardan esinlenilen bu saç rengini denerseniz saçınızın her yeri farklı bir renkte ve oldukça ilgi çekici görünecektir.

4. Koyu çikolata kahvesi

Kahverengi saç her zaman popülerdi fakat koyu, derin ve zengin tonlardaki bu kahverengi tonu 2020'de gerçekten çok popüler olacak.

5. Karamel ışıltılar

Yıl 2020 olsa da ışıltılar hala popüler. Karamel ise kahverengi saçlar için mükemmel bir kombinasyon. Bu kombinasyon saçınızın hem parlak görünmesini hem de sofistike bir görünüm yakalamasını sağlayacaktır.

6. Vanilya-çikolata girdabı

Ufak ışıltılar, balyaj ve karamelden oluşan bu mükemmel kombinasyon saçınızın oldukça yenilenmiş görünmesine yol açacaktır.

7. Nötr

Bu nötr saç rengi son yıllarda oldukça popülerdi ve bu yıl da popülerliğini koruyor. Nötr saç rengi altın ve platin rengi saçlardan bıkan fakat hala açık renk bir saç isteyenler için oldukça uygun.

8. Metalik şeftali

Gül rengi saçın level atlamış hali olan metalik şeftali, oldukça taze görünüyor ve kişilerin de genç görünmesine yol açıyor.

9. Dut

Bu dut rengi çok boyutlu tonlar içeriyor, bu da onu tüm ten renkleri için uygun hale getiriyor. Bu parlak renk, sarışınlara da kumrallar da uyuyor.

10. 2000'lerin çift rengi

Altı kumral, üstü sarışın olan bu saç rengi, insanı 2000'lerin başına adeta geri götürüyor. Oldukça da havalı.

11. Klasik mavi

Platin sarıdan başka bir renge geçmek istiyorsanız bu renk tam size göre. Hem biraz küllü duruyor, hem de altın tonlarını nötrlüyor.

12. Akmış görüntü

View this post on Instagram

👻 𝐠 𝐡 𝐨 𝐬 𝐭 𝐥 𝐲 ⛓ 𝐠 𝐫 𝐚 𝐝 𝐢 𝐞 𝐧 𝐭 👻⁣ 𝐓𝐡𝐢𝐬 𝐩𝐥𝐚𝐭𝐢𝐧𝐮𝐦 𝐫𝐞𝐯𝐞𝐫𝐬𝐞 𝐨𝐦𝐛𝐫é 𝐚𝐥𝐦𝐨𝐬𝐭 𝐡𝐚𝐝 𝐦𝐞 𝐢𝐧 𝐭𝐞𝐚𝐫𝐬 𝐭𝐨𝐝𝐚𝐲. 𝐈 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬𝐥𝐲 𝐬𝐚𝐢𝐝 𝐈 𝐪𝐮𝐢𝐭! 𝐒𝐡𝐞 𝐥𝐚𝐮𝐠𝐡𝐞𝐝 𝐚𝐧𝐝 𝐬𝐚𝐢𝐝, “𝐧𝐨𝐭 𝐮𝐧𝐭𝐢𝐥 𝐲𝐨𝐮’𝐫𝐞 𝐟𝐢𝐧𝐢𝐬𝐡𝐞𝐝 𝐩𝐚𝐢𝐧𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐲 𝐡𝐚𝐢𝐫!” 🤣 𝐒𝐞𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬𝐥𝐲 𝐭𝐡𝐨𝐮𝐠𝐡, 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐪𝐮𝐞 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐇𝐀𝐑𝐃𝐄𝐒𝐓 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐞𝐯𝐞𝐫 𝐝𝐨𝐧𝐞 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐡𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐲 𝐨𝐟 𝐡𝐚𝐢𝐫 𝐩𝐚𝐢𝐧𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐚𝐧𝐝 𝐬𝐡𝐞 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐥𝐢𝐞𝐧𝐭 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐈 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐞𝐯𝐞𝐫 𝐚𝐭𝐭𝐞𝐦𝐩𝐭 𝐢𝐭 𝐨𝐧. 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐧𝐞𝐯𝐞𝐫 𝐰𝐨𝐫𝐤𝐞𝐝 𝐭𝐡𝐞 𝐝𝐚𝐫𝐤 𝐮𝐩 𝐚𝐥𝐥 𝐭𝐡𝐞 𝐰𝐚𝐲 𝐭𝐡𝐫𝐨𝐮𝐠𝐡 𝐡𝐞𝐫 𝐡𝐚𝐢𝐫 𝐚𝐧𝐝 𝐭𝐨𝐝𝐚𝐲 𝐈 𝐠𝐫𝐞𝐰 𝐬𝐨𝐦𝐞 𝐛𝐢𝐠 𝐨𝐧𝐞𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐰𝐞𝐧𝐭 𝐟𝐨𝐫 𝐢𝐭. 𝐈 𝐟𝐫𝐞𝐚𝐤𝐞𝐝 𝐨𝐮𝐭 𝐟𝐨𝐫 𝐧𝐨𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠. 𝐈’𝐦 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐩𝐫𝐨𝐮𝐝 𝐨𝐟 𝐡𝐞𝐫 𝐠𝐡𝐨𝐬𝐭𝐥𝐲 𝐠𝐫𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐭!⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ 👻⁣ 👻⁣ 👻⁣ 👻⁣ 👻 ⁣ #jackwinnpro #ghostlygradient #ghostedhair #halloweenhair #octoberhair #fallhairtrends #platinumreverseombre #reverseombrehair #modernsalon #americansalon #behindthechair #beautylaunchpad #stylistssupportingstylists #saltsociety #popsugarbeauty #theunicorntribe #taotam #creativehair #colorhairdontcare #theprismatics #imallaboutdahair #hairpainters #balayageombre #ombrehair #hairoftheday #instahair #hairgram #trendinghair #hairtrends2019 #sophisticateshairstyleguide

A post shared by Alisha McAlister (@foilingbeautiful) on

Bu akmış görünümlü saç platin, opal, karbon, kuvars ve istiridye tonlarını içeriyor. Daha farklı ve modern bir görünüm denemek isteyenler için bu değişik renk çok uygun.

13. Karamel mocha

2019 Sonbaharı'nın moda rengi olan karamel mocha, bu yıl da popüler olacak. Kahve tonları son zamanlarda tıpkı karamel tonlar gibi popüler. Karamel mochaylaysa bu iki popüler rengin mükemmel kombinasyonuna sahip olacaksınız. Bu sonbaharda denemeyi düşünebilirsiniz.

14. Bağ kızılı

2020'de kızıl popüler olmayı sürdürüyor. Bu spesifik kızıl renk ise görüntünüzü zenginleştirmek için birebir, çünkü bakır ve kestanenin çok güzel bir kombinasyonunu içeriyor. Bu da kış için iyi bir renk.

15. Çilek sarısı

Kızıl ile sarışın arasında karar veremiyorsanız bu renk tam size göre. Çilek sarısı ile saçınızda hem sarı, hem kestane, hem de gül renklerinin çeşitli tonları bulunacak.

2020'de saç renginizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz? Yoksa doğal saç taraftarı mısınız?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
belladonna

Renkler çok güzel ama acaba kaç kuaför bu renkleri tutturabilir, tartışılır😅

bookworm

İnce gördünnn.. :)

Görüş Bildir