Hiç Bilmediğiniz Hikayeleri ve Özellikleriyle Ağzınızı Beş Karış Açık Bırakacak 18 Ünlü

760PAYLAŞIM

Steve Martin'in de bir zamanlar dediği gibi, "Ünlü, saçına 2 saatten daha fazla zaman harcıyormuş gibi duran film veya televizyon oyuncusudur." Ünlüler her daim gözler önünde oldukları için onların hayatlarına dair her şeyi bildiğimizi düşünürüz. Fakat anlaşılan o ki, bizim bildiğimizden çok daha fazlası var. 

Ünlülerin karakterlerine ve hayatlarına dair daha önce duymadığınız şeyleri sizler için derledik.

Kaynak: https://ja-jp.facebook.com/5min.crafts/p...

1. Emma Watson

Emma Watson aslında Fransa'da doğdu. İngiliz olan ailesi 1995 yılında ayrıldıkları zamana dek Paris yakınlarında yaşıyorlardı. Emma, 5 yaşındayken annesiyle beraber yaşamak üzere Oxfordshire, İngiltere'ye taşındı.

2. Bob Marley

Bob Marleyn'in babası beyaz tenliydi. Norval Marley, İngiliz gemi kaptanıydı. 60 yaşındayken 18 yaşındaki Afrika kökenli Cedella Malcolm ile tanıştı. Cedella hamile kaldı ve 6 Şubat 1945 yılında Jamaika'da Bob dünyaya geldi.

3. Elvis Presley

Elvis doğduğunda sarışındı ama yaşlandıkça saçları kum rengine döndü. Yaşı ilerledikçe saçlarını siyaha boyamaya başladı. Bir dönem sonra boyamayı bıraktı ama o zamana kadar bu saç rengi ve modeli kişiliğinin ayrılmaz bir parçası haline gelmişti.

4. Keanu Reeves

Keanu hayatı boyunca çok fazla sorun yaşadı. Henüz 3 yaşındayken babası, ailesini terk etti. 23 yaşındayken en yakın arkadaşı River Phoenix aşırı dozdan hayatını kaybetti. 1999 yılında kız arkadaşı Jennifer Syme hamile kaldı ama bebek ölü doğdu. 18 ay sonrasında ise Jennifer'ı araba kazasından ötürü kaybetti.

5. Taylor Swift

Taylor Swift'in ilk işi, ailesinin yılbaşı ağacı yetiştirdiği çiftlikteydi. Gençken kesilen ağaçları kontrol ederek aralarındaki peygamber devesi kapsüllerini bulmaya çalışırdı.

6. Halle Berry

Halle Berry'nin adı, bir mağazadan esinlenilerek verildi. O zamanlar bu mağaza Halle'in doğduğu yer olan Cleveland, Ohio'nun bilinen isimlerinden biriydi.

7. Liam Payne

Liam, başkalarının kaşıklarından korkuyor. Bu korku da çocukluğundan geliyor. Okuldayken biraz yaramaz olan Liam ceza almış ve bulaşık yıkamak zorunda kalmış. O zamandan beri de başkalarına ait olan kaşıklarla yemek yiyemiyor.

8. Matthew McConaughey

Matthew McConaughey'de yemek fetişi var. En hassas duyusu tatmak ve bazen hislerinin ağırlığından ötürü yemeyi bırakıyor. Gerçekten lezzetli bir şeyler yediğinde, omurgasından aşağı sızlama hissediyor. Bu nedenle bu hissi yaşamamak için aç kalmayı tercih ettiği zamanlar oluyor.

9. Natalie Portman

Natalie Portman psikoloji bölümünde lisansını bitirdi. 1999 yılında Harvard'da okulunu bitirmek için oyunculuk kariyerine dört yıllık bir ara verdi. Öğrencilik zamanında bilimsel dergilerde yayımlanan iki çalışmada bulundu.

10. Steve Buscemi

Steve Buscemi bir zamanlar New York'ta itfaiyeci olarak çalışıyordu. 9 Eylül'den sonrasında eski çalıştığı itfaiye merkezinde gönüllülük yaptı ve diğer itfaiyecilerle beraber 12 saatlik vardiyalarla çalıştığı zamanlar oldu.

11. Matthew Perry

Matthew Perry'nin sağ elinin orta parmağının üst düğümü yok. Perry 3 yaşındayken gittiği kreşte yaşadığı talihsiz bir kaza sonucu parmağının o kısmını kaybetti.

12. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson'ın Hunter isminde erkek bir ikizi var. Scarlett'in aksine Hunter politika ve vakıf işleriyle ilgileniyor. Fakat 1996 yılında Manny&Lo isimli filmde kız kardeşiyle rol aldı.

13. Demi Moore

Demi Moore gençliğinde şaşıydı. Çocukken şaşı olan sol gözünü düzeltmek için göz bandı kullanıyordu. Tedaviler ve ameliyatlarla gözleri düzeltilmiş olsa da zaman zaman sol gözünde şaşılık gözlemleniyor. Bu zamanlarda genellikle güneş gözlüğü kullanıyor.

14. Johnny Depp

Johnny'nin en büyük korkusu palyaçolar. Bu fobisi çocukluğunda gördüğü kabuslara dayanıyor. Johnny küçükken sık sık kabusunda kendisine kötü kötü bakan palyaçolar görüyordu. Boyalı yüzleri ve sahte gülüşlerinin kendisini her zaman üzdüğünü söylüyor. Çünkü yapılan makyaj yüzlerini gizlediği için mutlu mu, mutsuz mu, cani mi olduklarını anlamak imkansız.

15. Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, listelerde aynı hafta içerisinde birinci sırada yer alan bir filmi ve albümü olan tek kişi. 2001 yılında rol aldığı The Wedding Planner isimli film ve ikinci albümü J.Lo aynı hafta yayınlandı.

16. David Bowie

David Bowie, 15 yaşındayken kız arkadaş meselesinden arkadaşı George Underwood ile kavga etmişti. Underwood'un tırnağı Bowie'nin göz küresine girdi. Sol gözünün kasları felç oldu ve sonuç olarak sol göz bebeği genişledi. Hala da aynı şekilde...

17. Nicolas Cage

Nicolas Cage bir zamanlar evcil hayvan olarak ahtapot besliyordu. 150.000 dolara aldığı bu sıra dışı evcil hayvan, Nicolas'ın söylediğine göre bu paraya fazlasıyla değiyordu. Ayrıca ahtapotun hareketlerini çalışarak oyunculuk kariyerinde büyük gelişmeler olduğunu belirtti.

18. Madonna

Madonna üniversiteyi bırakıp New York'a taşındığında parasız kaldı. Times Meydanı'ndaki Dunkin' Donuts isimli yerde çalışmaya başladı. Fakat bir gün dayanabildi. Müşterilerin üzerine sıçrattığı jölelerden ötürü kovuldu.

BONUS: Peki ünlülerimiz sıradan bir hayat yaşasalardı nasıl olurlardı?

Tom Cruise

Kanye West ve Kim Kardashian

Nicole Kidman

Brad Pitt ve Angelina Jolie

Jennifer Lopez

Johnny Depp

Beyoncé ve Jay-Z

Scarlett Johansson

Madonna ve Lady Gaga

Chris Brown

Zooey Deschanel

Jon Hamm

Jennifer Aniston

David ve Victoria Beckham

Sarah Jessica Parker

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fikret-arik

normal insanlar mı şişman sadece :)

gece-gunes

Hayır bütün Zenginler zayıftır.

melisa-oney

#7 numara yanlış çünkü liam küçükken çok fazla kasıkla çikolata yemiş kustuğu için kasıklardan korkuyor ben 7 yıldır direcitonerim o yüzden biliyorum

quiksilver

Emma Watson aslında Fransa'da doğdu. İngiliz olan ailesi 1995 yılında ayrıldıkları zamana dek Paris yakınlarında yaşıyorlardı. Emma, 5 yaşındayken annesiyle beraber yaşamak üzere Oxfordshire, İngiltere'ye taşındı (cidden çok şaşırdım böyle bir şey nasıl oldu aklım almıyor gerçekten çok ilginç)

erdem-durmus2

#16 David Bowie için editör "hala da aynı şekilde" demiş ama David Bowie 2016 yılında hayata gözlerini yumdu. Kopyala yapıştır yaparken biraz dikkat edin.

lpscallistotr

Üye

hakki-cakanli1

Angelina Jolie'nin montajı çok güzel olmuş :D Aile içinde etliye sütlüye karışmayan ortanca gelin tadında :D

Görüş Bildir