Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Herkes Hata Yapar Ama Bu Hatalar Bir Başka! En Dikkatli Seyircileri Bile Şok Edecek Hatalarla Dolu 15 Film

181PAYLAŞIM

Nasıl oluyor da biz izleyicilerin bile fark edebildiği hataları filmin çekimi sırasında yapımcılar fark edemiyor?

İşte güldürecek hatalarla dolu 15 film...

Kaynak: http://izismile.com/2018/07/09/movie_mis...

1. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, 2001

Eğer dikkatli bakarsanız hobbitlerin köyüne giden yolda araba tekerleği izlerini görebilirsiniz. Aslında o yoldan geçen sadece Gandalf (büyücü) idi. Gandalf bu arazide modern araçlar kullanıyor olabilir mi acaba?

2. Game of Thrones, 2011-2018

Hadımlardan biri evlenmişe benziyor...

3. Merlin, 2008-2012

Nasıl oluyor da yapımcılar bu sahnede pet şişe içindeki suyu fark etmiyorlar?

4. Beşinci Element, 1997

Bu sahnede Leeloo'nun kırılmaz camı kırması gerekiyordu ancak görünüşe göre cam önceden işaretlenip çatlatılmış bile.

5. O, 2017

Beverly diğer kızlar tarafından takip edilirken tuvalette sigarasını söndürdü. O sırada kameranın açısı değişti ve Beverly'i üstten çekmeye başladı. Beverly ilk başta sigarayı sağ elinde tutuyordu ama kameranın açısı değişince şaşırtıcı bir şekilde sigara sol elinde gözüktü...

Aynı zamanda Eddie lanetli evde yere düştüğünde ilk başta kolunda bir sorun gözükmüyordu. Ancak bir sonraki sahnede Eddie'nin kolu kırıktı.

O filmindeki bir hata daha olarak film 1989'dayken eczane raflarında 2000'lerde yapılan kozmetik ürünlerinin bulunması gözden kaçmıyor.

6. Logan, 2017

Logan vurulup yere düştüğünde, gömleğinde birçok delik olduğu açıkça görülebilir. Ancak ayağa kalktığında gömleği resmen yepyeniydi.

Logan filmindeki bir hata daha olarak felçli olmasına rağmen Xavier sahne değişimi sırasında oturduğu koltuğu değiştirmiş gözüküyor.

7. Galaksinin Koruyucuları 2, 2017

Bu sahnede Bebek Groot uzay gemisinden dışarı bakıyor ancak baktığı yerin nasıl değiştiği izleyiciler tarafından açıkça fark edilebiliyor. Aynı zamanda baktığı camın büyüklüğünün değişimi de gözlerden kaçmıyor.

8. Thor: Rangarok, 2017

Thor etrafında şimşek yanıp söndüğünde, ayaklarının altındaki çimler yanmaya başladı. Bir dakika sonra çimler mucizevi bir şekilde yeniden canlandı ve tekrar yeşilleşti.

Köprüde iken, Heimdall pelerinini çıkardı, kavgadan önce bir kenara attı. Pelerin köprüden kayboldu ve izleyiciler nehre düştüğünü varsaydılar. Ancak bir sonraki sahnede Heimdall, Loki ile konuşurken aynı pelerin giyiyordu.

9. Wonder Woman, 2017

Diana sırtı açık bir gece elbisesi giyiyordu. Orada hiçbir şeyi gizleyemezdi. Ancak elbisesini çıkardığında, elbisenin altındaki bir Amazon'un tam mühimmatına sahip olduğu ortaya çıktı.

10. Suyun Sesi, 2017

Filmdeki karakterlerin hiçbiri dokunmamasına rağmen banyodaki sopanın yeri sürekli değişiyordu. Aynı zamanda sahnenin sonunda bu sopadan gelen bir kan vardı ancak sopa daha önce orada değildi.

11. Doctor Strange, 2017

Kavga ettikten sonra aynaya bakan doktorun yanaklarındaki kesikler dışında bir sorun yokmuş gibi gözüküyor ancak bir sonraki sahnede kaşında yaralar beliriyor.

12. Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, 2016

Jedi'nin anıtının büyülü olduğu ve Jedi'nin anıtın yerini değiştirebilecek süper güçlere sahip olduğu görülüyor. En azından bu neden önce bir tarafa daha sonra diğer tarafa baktığını açıklayabilir.

13. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?, 2016

Hayvanat bahçesinin girişinde, duvarın sadece sol tarafının eksik olduğu görülüyor. Ancak, karakterler girdiğinde, duvarın aslında her iki taraftan da tahrip edildiği görülüyor.

14. Örümcek Adam: Eve Dönüş, 2017

Örümcek Adam suçluları kovalarken hava alacakaranlıktı ancak birkaç dakika sonra suçluları yakaladığında hava kapkaranlıktı.

Örümcek adam filmindeki güç çekirdeğinin çok sıcak olduğu biliniyor ancak bu gerçeğe rağmen, ana karakter yanmadan kollarında tutabiliyor. Ayrıca, diğer sahnelerde ceketinin cebindeyken de cekete zarar vermiyor.

15. Jumanji: Welcome to the Jungle, 2017

Biz bu sahnede oyun konsoluyla oynayan 4 kişi görüyoruz ancak sadece ikisinin elinde oyun kolu var.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
armagan-gunduz

ne kadar işsiz adamlarsınız. çok büyük marifetmiş gibi ''aha da bak şişe var orada, yok tekerlek izi.'' adam milyon dolarlar harcamış film çekmiş otur izle keyfini çıkar. filmi, senaryoyu, oyunculuğu eleştir eleştireceksen.

suspicious

groot aynı yere bakıyo olm. hoş sahnelerde devamlılık sağlanmaması benim de canımı sıkıyo, misal django unchained filminde, dr king shultz ve django ilk şerifi görmeye bara geliyorlar ve barda bira içiyorlar ya, muhabbet esnasında bira bardağı bi doluyor bi boşalıyor. o da benim sinirimi bozmuştu.

sinay-can-turhan

7 deki hata sadece bulunduğu yerin büyüklüğü değişmiş yoksa aynı nokta ikisinin altındada o tabakadan var ve ortada zaten 13 numarada ise sol duvarın içerisine giriyor.Zaten düz ilerlese açık bir hayvanat bahçesi sol taraftaki duvarın içerisine giriş sağlanıyor

Gizli Kullanıcı

Yani millet orda uçuyo kaçıyo, süper güçlere sahip, büyüsüydü büyücüsüydü uzaylısıydı. Senin derdin niye önceki sahnede bu taraftaydı da sonra bu tarafa geçti. Tek sorun bu mu yani? Eski İskandinav tanrılarının günümüz dünyasında olağanüstü güçlerle savaşması çok mantıklı çünkü ama yanan çimenlerin sonradan yeşillenmesi rahatsızlık verecek derecede mantıksız öyle mi?

fuat-tombul

1. at arabası tekerleği 2. yara bandı tarzı birşey olabilir 5. kasların kasılmasıyla kol kırıldıktan sonra da o hale gelebilir 13. duvar kalın. dıştan sağlam olsa bile içten bir kısmı parçalanmış olabilir kamera açısından dolayı görünmeyebilir. 14. şehir içi binanın tepesi ile dibi arasında aydınlanma farkı evet partilerde eğlenceliyimdir.

Görüş Bildir