Görüş Bildir
Haberler
Hayatında Neyi Kaçırıyorsun?

etiket Hayatında Neyi Kaçırıyorsun?

Nsycl
12.06.2017 - 17:06

Bazen hepimizin hissettiği o soğuk his. Bir şeylere geç kalıyormuş, bir şeyleri kaçırıyormuşuz gibi gelmesi. Bakalım sana ne çıkacak?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Bu fotoğraf sana ne hissettirdi?

1. Bu fotoğraf sana ne hissettirdi?

2. Kapıyı açtığında hangisini görsen daha çok mutlu olursun?

3. Bir yemek seç!

4. Realist misin yoksa idealist mi?

4. Realist misin yoksa idealist mi?

5. Sence bu görseli en iyi açıklayan tanım hangisi?

5. Sence bu görseli en iyi açıklayan tanım hangisi?
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Araların en sevdiğin gün hangisi?"

7. Şu an alternatif bir ortam ve aktivite seçmeni istesek hangisi olurdu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Macera ve seyahat çıktı!

Macera ve seyahat çıktı!

Belki okulundan, belki işinden, belki gücünden bilemeyiz ama olduğun yerde çok uzun zamandır duruyorsun. Rutine bağlamışsın ve güvenli alanından çıkmıyorsun. Kariyer, okul ya da sadece macera olarak kendini zor yollara sokmayı deneyebilirsin. Çünkü ne kadar özgürce hareket edersen, ne kadar kendini zorlarsan, o kadar mutlu olacak ve o kadar kendini geliştirecekin, içten içe sen de biliyorsun...

Özgürce aşk çıktı!

Özgürce aşk çıktı!

Hayatında birinin olup olmaması pek önemli değil bu sonuçta. Önceki ilişkin olabilir, gelecekteki ilişkin olabilir, ya da şu an yaşadığın ilişkide bile olabilir. Kendini istediğin gibi ifade edemiyorsun, özgürce aşkını ve ilişkini yaşayamıyorsun. Bırak kimin ne düşündüğünü, sen nasıl mutlu olmak istiyorsan öyle davran. İçinden geldiği gibi ol. Karşı taraf da buna ayak uyduracaktır. Sonuçta mutlu olmak için ilişki kuruyoruz hepimiz :)

Kendini ifade çıktı!

Kendini ifade çıktı!

Derinlerde inanılmaz yaratıcı ve ilgi çekici olsan da, bunu dışarı yansıtmak konusunda problemler yaşıyorsun. Bunun birçok sebebi olabilir, ama eğer şöyle bi kendine bakarsan kendini diğer insanlara açarak onları senden mahrum bırakmaz ve daha saf, daha içten ilişkiler yakalayabilirsin. Güven problemleri hepimizde var. Önemli olan mutlu olacağın şekilde kendini yansıtmak. Boşver kim ne düşünürse düşünsün!

Pozitivizm çıktı!

Pozitivizm çıktı!

Hayatında genel olarak ne yaptığını bilen, planları olan, kuralları olan bir insan gibi duruyorsun. Zaten kimsenin şöyle bir problemi var gibi bir net tanımız da yok. Sadece kendini bu kadar yıpratarak ve hep en kötü ihtimali düşünerek çabalamak yerine biraz daha pozitif olmayı deneyebilirsin. Belki sende kötümserlik işe yarıyor ama çevrene verdiğin hava seni her zaman olduğunun dışında biri gibi gösteriyor. Biraz daha çok gülümsemeyi deneyebilirsin :3

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1186
346
184
166
77
70
61
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Duygu Deniz

Macera ve seyahat çıktı! Gerçekten de nasıl ihtiyacım var nasıllll...

Samet Kaya

Birçok şeyi kaçırıyoruz.. Kaçırdıklarımızı bilmek bir b*ku değiştirmicek lakin :@

Yaren Kaleli

bunun için soruyu çözmeme gerek yok hayatın zaten ta kendisini kaçırmış bulunuyorum