Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Tip Makarnasın?

350PAYLAŞIM

Her çeşidi, her hali birbirinden güzel makarnalardan hangisi senin ruh ikizin görelim!

1. Cinsiyetini öğrenerek teste başlayalım!

2. İtalya'da sadece bir şehire gidecek olsan hangisi olurdu?

Milan
Palermo
Floransa
Venedik
Roma
Napoli

3. Güzel bir makarnaya eşlik edecek içecek ne olmalı?

Şarap kesinlikle!
Meyve suyu çok iyi olur.
Asitli içeceklere okeyim.
Buz gibi bira!
Su yeterli.

4. Makarnana seçeceğin sos hangisi olur sıklıkla?

Pesto Sos
Arabiata Sos
Alfredo Sos
Bolonez sos
Peynirli sos
Sos almasam?

5. Ne kadar sıklıkla makarna tüketiyorsun?

Çok çok seyrek.
Özel bir makarna olduğu sürece.
Ayda birkaç kez maksimum.
Haftada bir iki kez.
Çok sık. Ucuz ve lezzetli sonuçta?

6. En hoşuna giden ekmeği seçmeni istiyoruz şimdi de!

7. Son olarak net cevap ver! Makarna mı? Pizza mı?

MAKARNA!
PİZZA!

Bukle çıktı!

"Mac and Cheese" in ana maddesi olan bukle makarna gibi seni de sevmeyen insan yoktur! Belki uç noktalarda değilsin ama kesinlikle iyi anlaşılabilen, sempatik bir karaktersin. Kimse senin varlığından huzursuz olmaz, orası kesin.

Kelebek çıktı!

Estetik ve farklı... Bu iki kelime seni açıklayan en net kelimeler! Gerekirse yoğurtlu makarnanın altlığı olur öğrenci evinde tüketilirsin, gerekirse şık bir İtalyan restoranında deniz mahsülleri ile birlikte. Herkese, her ortama uyum sağlayabilecek ve dikkat çekebilecek bir insansın!

Burgu çıktı!

Kıvır kıvır ve çekici! Tıpkı senin gibi! Sen normal ya da sıradan değilsin kesinlikle. Sosyalliğinin yanında, her konu hakkında küçük de olsa bilgi sahibi olman, seni arkadaş ortamlarının göz bebeği yapıyor!

Penne çıktı!

Estetik, iddiali ve zarif bir tarafın var. Sevdiğin şeyler ile sevmediğin şeyler arasındaki farkı çok çok net hissettiriyorsun. Yaratıcı ve sanatçı yapılı ruhunu beslemek en büyük zevklerinden.

Spagetti çıktı!

Bir efsane! Sen de tıpkı spagetti gibi kolay anlaşılabilir, tanıdık ve keyifli bir karaktersin. Her zaman şen şakrak ve dürüst oldun. Bu da bazılarını zorlamıyor değil. Spagetti yemek gibi tıpkı. Ama sonuç olarak kim sevmez ki spagettiyi?

8. Fettucini çıktı!

Spagettiden daha estetik, penneden daha uzun, kelebekten daha zarif bir makarna... Dışarıdan bakıldığında yanına yaklaşılmaya çekinilen bir auran var. Çok havalısın, çok sert görünüyorsun, ama aslında spagettiden çok da bir farkın yok. Önemli olan insanın içi, makarnanın da olduğu gibi!

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

Bukle çıktı! Bukle çıktı! "Mac and Cheese" in ana maddesi olan bukle makarna gibi seni de sevmeyen insan yoktur! Belki uç noktalarda değilsin ama kesinlikle iyi anlaşılabilen, sempatik bir karaktersin. Kimse senin varlığından huzursuz olmaz, orası kesin.

penguen-geri-dondu

burgu :) canım makarna istedi şimdi

Gizli Kullanıcı

Penne çıktı!

paco-hernandez

Fettucini! Fettucini Alfredo'ya da bayılırım zaten!

nergiz-sirinova

Burgu çıktı! Kıvır kıvır ve çekici! Tıpkı senin gibi! Sen normal ya da sıradan değilsin kesinlikle. Sosyalliğinin yanında, her konu hakkında küçük de olsa bilgi sahibi olman, seni arkadaş ortamlarının göz bebeği yapıyor!

Görüş Bildir