Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Satranç Taşısın?

648PAYLAŞIM

Oyunların kralı, kralların oyunu denmiyor sonuçta..

1. Yaşını öğrenerek teste başlayalım!

2. Hangi tarafta başlamak istersin?

Beyaz
Siyah
Farketmez

3. Bir oyun seç şimdi de.

Monopoly
Kızma Birader
Poker
Jenga
Frp olmaz mı?

4. Verdiğin kararlar hangisine yakın oluyor genelde?

İçgüdüsel
Mantık ve dürtü karışımı
Sadece mantıksal neden sonuç ilişkisine

5. Soyut zekana 1 ile 4 arası değer verecek olsan?

6. Genelde görev adamı mısın yoksa görev veren adam mısın?

Fazla sorumluluğa gerek yok işimi doğru yapayım yeter.
Görev veren olmak daha zor olsa da daha bana yakın.
Amaan ikisi de değil.

7. Rekabet gereken oyunlarda tavrın hangisine daha yakın?

Defansif, karşımdaki her zaman ciddiye alarak ama kazanmak için oynarım.
Karşımdaki üzerinde baskı kurarak kazanmak isteyenlerdenim ben genelde.
Ben sadece eğlenmek için oynayanlardanım!
Rakibe göre değişir.

Fil çıktı!

Sonuç odaklı, direkt düşünen bir tipsin sen. Düşüncelerin senden önde gitse de yerine göre risk almaktan da hiç çekinmezsin. Arkadaş yapmak senin için kolay. Uyum sağlayabilen bir insansın. Herkesin olduğu gibi senin de önüne engeller çıkacak ama sonuç odaklı yapın hızlıca halletmek için elinden geleni yapacak.

Kale çıktı!

Kararlı, oturaklı ve güvenilir tavrınla insanlara her zaman iyi bir dayanak olmayı başarıyorsun. Çok fazla arkadaşının olmasına ya da her ortama uyum sağlamana gerek yok. Seni bilen insanlar hep çevrende oluyor zaten. Belki çok risk alan bir tip değilsin, ama ayaklar yeren basan bir tip olmak da bunu gerektirir.

At çıktı!

Yaratıcı, farklı objektiflerden bakma becerisi olan sanatçı ruhlu bir karakterin var! Senin gittiğin hedefte kaydettiğin yollar da değerli. Yeni şeyler denemekten hep keyif almasını biliyorsun. Bazen başını da ağrıtıyor bu yapın ama kesinlikle sahip olduğun için çok şanslısın!

Vezir çıktı!

Kontrol etmek senin işin ve bunu biliyorsun. Çevrendekilerin her zaman sana ve fikirlerine saygı duyuyor. Özgür, kendi sorumluluklarının bilincinde bir karakter olman da seni her zaman tek başına kuvvetli kılıyor.

Şah çıktı!

Lider ruhlu doğmuş biri olduğun belli. En önde olmak gibi bir gayen yok, oyun kurucu olmanın tatmini sana zaten yetiyor. Fikirlerin ve hayallerinle çevrene her zaman ilham kaynağı oluyorsun. Kendini zafere götürecek planlara sahip olsan da bazen biraz daha aktif olmak seni daha da rahatlatabilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-arda-sen

Vezir

emre-kadero

Satrançta başarılı olmak istiyorsanız mutlaka okuyun!

abdullah-calar

Fil çıktı! Fil çıktı! Sonuç odaklı, direkt düşünen bir tipsin sen. Düşüncelerin senden önde gitse de yerine göre risk almaktan da hiç çekinmezsin. Arkadaş yapmak senin için kolay. Uyum sağlayabilen bir insansın. Herkesin olduğu gibi senin de önüne engeller çıkacak ama sonuç odaklı yapın hızlıca halletmek için elinden geleni yapacak.

anka24

At çıktı ama atı pekte kullanmam. Kaleci adamım ben ^^

demirci-lale

Fil çıktı!Sonuç odaklı, direkt düşünen bir tipsin sen. Düşüncelerin senden önde gitse de yerine göre risk almaktan da hiç çekinmezsin. Arkadaş yapmak senin için kolay. Uyum sağlayabilen bir insansın. Herkesin olduğu gibi senin de önüne engeller çıkacak ama sonuç odaklı yapın hızlıca halletmek için elinden geleni yapacak.

Görüş Bildir