Görüş Bildir
Haberler
Hangi Satranç Taşısın?

etiket Hangi Satranç Taşısın?

Nsycl
01.07.2017 - 19:40

Oyunların kralı, kralların oyunu denmiyor sonuçta..

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Yaşını öğrenerek teste başlayalım!

2. Hangi tarafta başlamak istersin?

3. Bir oyun seç şimdi de.

3. Bir oyun seç şimdi de.

4. Verdiğin kararlar hangisine yakın oluyor genelde?

5. Soyut zekana 1 ile 4 arası değer verecek olsan?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Genelde görev adamı mısın yoksa görev veren adam mısın?

6. Genelde görev adamı mısın yoksa görev veren adam mısın?

7. Rekabet gereken oyunlarda tavrın hangisine daha yakın?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Fil çıktı!

Fil çıktı!

Sonuç odaklı, direkt düşünen bir tipsin sen. Düşüncelerin senden önde gitse de yerine göre risk almaktan da hiç çekinmezsin. Arkadaş yapmak senin için kolay. Uyum sağlayabilen bir insansın. Herkesin olduğu gibi senin de önüne engeller çıkacak ama sonuç odaklı yapın hızlıca halletmek için elinden geleni yapacak.

Kale çıktı!

Kale çıktı!

Kararlı, oturaklı ve güvenilir tavrınla insanlara her zaman iyi bir dayanak olmayı başarıyorsun. Çok fazla arkadaşının olmasına ya da her ortama uyum sağlamana gerek yok. Seni bilen insanlar hep çevrende oluyor zaten. Belki çok risk alan bir tip değilsin, ama ayaklar yeren basan bir tip olmak da bunu gerektirir.

At çıktı!

At çıktı!

Yaratıcı, farklı objektiflerden bakma becerisi olan sanatçı ruhlu bir karakterin var! Senin gittiğin hedefte kaydettiğin yollar da değerli. Yeni şeyler denemekten hep keyif almasını biliyorsun. Bazen başını da ağrıtıyor bu yapın ama kesinlikle sahip olduğun için çok şanslısın!

Vezir çıktı!

Vezir çıktı!

Kontrol etmek senin işin ve bunu biliyorsun. Çevrendekilerin her zaman sana ve fikirlerine saygı duyuyor. Özgür, kendi sorumluluklarının bilincinde bir karakter olman da seni her zaman tek başına kuvvetli kılıyor.

Şah çıktı!

Şah çıktı!

Lider ruhlu doğmuş biri olduğun belli. En önde olmak gibi bir gayen yok, oyun kurucu olmanın tatmini sana zaten yetiyor. Fikirlerin ve hayallerinle çevrene her zaman ilham kaynağı oluyorsun. Kendini zafere götürecek planlara sahip olsan da bazen biraz daha aktif olmak seni daha da rahatlatabilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
863
315
241
111
74
67
38
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın