Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Burç Yatakta En İyi?

Anasayfa > Goygoy

Hangi Burç Yatakta En İyi?

Astroloji hem kendimizi, hem de karşı tarafı anlamak ve daha yakından tanımak için vazgeçilmez yöntemdir. Bir çok konuda olduğu gibi, cinsel ilişkilerde de astrolojinin olanaklarını kullanarak çıkarımlar yapabiliriz. Dikkate alırsak, cinsel ilişkilerinizde zevk almak için karşı tarafla birbirbirinizi algılayışınız oldukça önemlidir, o zaman astrolojinin da önemini anlarsınız. Örneğin, karşılıklı ilişkilerin geliştirilmesi ile ilgili kişisel tahmini, sevgilinizin ya da eşinizin yatakta nasıl olduğunu öğrenmek için bu burçlar elverişli olabilir. İster inanın, ister inanmayın, bu konuda astroloji verdiği bilgilerle hayatımızı yönlendirebilir diyebiliriz.

Koç burcunun kadınları nasıl bir seks dünyasına sahip?

Koç kadını her konuda olduğu gibi, cinsel yaşamda da liderliği vermek istemiyor. Seks onun için bir tür egzersiz gibidir. Karşısındaki kişiyi hem hayatta, hem de yatakta denemektedir. Bu çekici kadının yatak arkadaşı atletik vücutlu, mert ve dürüst bir kişi olmalıdır.

Koç burcunun erkekleri nasıl bir seks dünyasına sahip?

Sekse çok düşkün olan Koç burcunun erkekleri tutkulu davranışları ile karşısındaki kadını çılgına çevirir..

Kaynak: http://www.erkeklerduymasin.com/burcl...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
5
4
4
4
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?