Hangi "Arka Sokaklar" Karakterisiniz?

-

Dile kolay yüzlerce bölüm... Peki siz hangi Arka Sokaklar karakterisiniz? Hüsnü, Mesut, Rıza, Zeynep? Testimizi çözün öğrenin.

1. Bir polisiye film seçin

Büyük Hesaplaşma
Leon
Die Hard
Los Angeles Sırları
Behzat Ç. "Ankara Yanıyor"
Sherlock Holmes
Olağan Şüpheliler
Seven
Av Mevsimi

2. Bir içki/içecek seçin

Votka
Bira
Rakı
Meyve suyu
Çay
Türk kahvesi
Ayran
Kola
Viski

3. Zor durumlardan nasıl sıyrılırsınız?

4. Bir telefon uygulaması seçin

Candy Crush
Mail
Vine
Facebook
Hesap makinesi
Instagram
Whatsapp
Twitter
2048

5. Bir süper gücünüz olsaydı hangisi olurdu?

Uçmak
Hayvanlarla konuşmak
İyileştirmek
Görünmez olmak
Duvarların arkasını görmek
Zamanda yolculuk
Işınlanmak
Düşünce okumak
Metalleri bükmek

6. Bir meslek seçin

Doktor
Muhasebeci
Avukat
Memur
Taksici
Manken
Esnaf
Öğretmen
Veteriner

7. Bir hobi seçin

Alışveriş
Maket yapmak
Dövüş sanatları
Blog
Ahşap boyama
Resim yapmak
Puzzle
Yüzme
Dans

8. Bir desen seçin

9. Elinize istediğiniz gibi harcayacağınız 1000 lira geçti ne yapardınız?

Kişisel bakımıma harcardım
Kılık kıyafet alırdım
felekten bir gece çalardım
Düğün için saklardım
bir köşeye koyar tasarruf ederdim
Elektronik cihaza yatırırdım
Borçlarımı öderdim
Market alışverişi yapardım
Ev eşyası alırdım

10. Bir patates seçin

Patates kızartması
Fırın patates
Kıvrık patates
Patates cipsi
Tırtık patates
Patates püresi
Patates yemeği
Baharatlı patates
Haşlanmış patates

Siz "Rıza Baba"sınız!

Sizde tam bir abi, aile babası ruhu var. Çevrenizdekileri her daim koruyup kollamak isteyen, onlara nasihatler veren, insanların akıl danışmaya geldiği birisiniz. Ama bu iyimserliğiniz, yardımseverliğiniz sizi çok yoruyor. Arada sırafda bir şeylere patlayın ki içinizde biriken öfke dışarı çıksın.

Siz hafif çatlak "Mesut Güneri"siniz!

İçinizdeki öfkenin ne zaman, nasıl dışarı çıkacağı belli değil. Adeta bir barut fıçısı gibi ortalıkta dolaşıyorsunuz. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza çok kıymet veren bir yapınız var ve aileniz için her şeyi yapabilirsiniz.

Siz yakışıklı "Murat Ateş"siniz!

Siz zeki, çevik aynı zamanda kendisiyle barışık birisiniz. Bakımına özen gösteren, istediğinde son derece zarif olabilen bire kişiliksiniz. Ama hırpani tavırlar belki hafif serserilik bana yakışıyor diyorsunuz. Ne diyelim böyle mutluysanız...

Siz aile babası "Hüsnü Çoban"sınız!

Siz tam aile babası olacak bir tipsiniz. Evlenin, bir sürü çocuğunuz olsun, siz onlara yetebilmek için kendinizi parçalayın. Yeter ki aileniz mutlu olsun. Ailesiyle ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanan, onlar için her şeyi yapabilecek tıynette birisiniz. Espri yeteneğiniz de on numara.

Siz Ev hanımı "Suat Çoban"sınız!

Siz tipik bir ev hanımı ruhu taşıyorsunuz. Ancak bunun size yetmediği aşikar. Kendinizi mutlu edecek, rahatlatacak yeni şeyler peşindesiniz. Bunu buldum sandığınızda sürekli hüsrana uğruyorsunuz. Hayatın sizi sıkıştırdığı, hapsettiği duygusuna kapılmIşsınız. Arayışa devam, elbette sizi mutlu edecek şeyi bulacaksınız.

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız!

Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok!

Siz lisenin popüler kızı "Zeynep Ateş"siniz!

Siz lise yıllarındaki popülerliğini kaybetmenin, iş hayatındaki zorluklarla yüzleşmenin sıkıntılarını çeken birisiniz. Aynı zamanda ağır bir melankoliksiniz, kendi başınıza geçireceğiniz bir saat içerisinde tüm çocukluğunuzu hatırlayıp kederlenmeniz hiç de şaşırtıcı olmaz. Biraz bugüne gelin.

Siz mahallenin abisi "Engin Balkan"sınız!

Siz sert görünüşlü ama içi sevgi dolu birisiniz. Sert görünmeyi bizzat istiyorsunuz çünkü bu hayat yumuşakları eziyor. Dışarıdan kaya, içeriden pamuk gibi birisiniz. Çok seven ama sevgisini göstermekten kaçınan birisiniz. Öyle olmayın, biraz gevşek bırakın.

Siz deli dolu "Sinan Bahadır"sınız!

Siz arkadaş grubunun deli dolususunuz. Lisede de en çok size gülerlerdi. Arkadaşlar toplanırken "o olmazsa olmaz" denilen kişi sizsiniz. Ortamın neşe kaynağı, arkadaşlarının yardımcısı, kankalık müessesesinin vazgeçilmezisiniz. Ama hayat sadece arkadaş grubundan ibaret değil unutmayın.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berkan-budak

siz hafif çatlak mesut günerisiniz ığığığ :D

gonca-gul-aslan

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız! Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok! yuhh sdsdsjsks

hikmet-n-bensusan

Siz mahallenin abisi "Engin Balkan"sınız! Siz sert görünüşlü ama içi sevgi dolu birisiniz. Sert görünmeyi bizzat istiyorsunuz çünkü bu hayat yumuşakları eziyor. Dışarıdan kaya, içeriden pamuk gibi birisiniz. Çok seven ama sevgisini göstermekten kaçınan birisiniz. Öyle olmayın, biraz gevşek bırakın.

focus-mspgil

Siz lisenin popüler kızı "Zeynep Ateş"siniz! Siz lise yıllarındaki popülerliğini kaybetmenin, iş hayatındaki zorluklarla yüzleşmenin sıkıntılarını çeken birisiniz. Aynı zamanda ağır bir melankoliksiniz, kendi başınıza geçireceğiniz bir saat içerisinde tüm çocukluğunuzu hatırlayıp kederlenmeniz hiç de şaşırtıcı olmaz. Biraz bugüne gelin.

coolknd

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız! Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok! Not: Kızım

Başlıklar

Arka Sokaklar
Görüş Bildir