Hangi "Arka Sokaklar" Karakterisiniz?

-

Dile kolay yüzlerce bölüm... Peki siz hangi Arka Sokaklar karakterisiniz? Hüsnü, Mesut, Rıza, Zeynep? Testimizi çözün öğrenin.

1. Bir polisiye film seçin

Die Hard
Av Mevsimi
Sherlock Holmes
Seven
Büyük Hesaplaşma
Leon
Olağan Şüpheliler
Los Angeles Sırları
Behzat Ç. "Ankara Yanıyor"

2. Bir içki/içecek seçin

Viski
Bira
Çay
Ayran
Meyve suyu
Türk kahvesi
Rakı
Kola
Votka

3. Zor durumlardan nasıl sıyrılırsınız?

4. Bir telefon uygulaması seçin

Mail
2048
Instagram
Hesap makinesi
Facebook
Whatsapp
Vine
Candy Crush
Twitter

5. Bir süper gücünüz olsaydı hangisi olurdu?

Görünmez olmak
Düşünce okumak
İyileştirmek
Zamanda yolculuk
Duvarların arkasını görmek
Hayvanlarla konuşmak
Uçmak
Işınlanmak
Metalleri bükmek

6. Bir meslek seçin

Veteriner
Öğretmen
Memur
Esnaf
Muhasebeci
Avukat
Manken
Doktor
Taksici

7. Bir hobi seçin

Dövüş sanatları
Alışveriş
Dans
Maket yapmak
Puzzle
Yüzme
Resim yapmak
Ahşap boyama
Blog

8. Bir desen seçin

9. Elinize istediğiniz gibi harcayacağınız 1000 lira geçti ne yapardınız?

Kılık kıyafet alırdım
felekten bir gece çalardım
Market alışverişi yapardım
Ev eşyası alırdım
Elektronik cihaza yatırırdım
Düğün için saklardım
bir köşeye koyar tasarruf ederdim
Kişisel bakımıma harcardım
Borçlarımı öderdim

10. Bir patates seçin

Patates yemeği
Haşlanmış patates
Tırtık patates
Patates kızartması
Patates püresi
Fırın patates
Patates cipsi
Baharatlı patates
Kıvrık patates

Siz "Rıza Baba"sınız!

Sizde tam bir abi, aile babası ruhu var. Çevrenizdekileri her daim koruyup kollamak isteyen, onlara nasihatler veren, insanların akıl danışmaya geldiği birisiniz. Ama bu iyimserliğiniz, yardımseverliğiniz sizi çok yoruyor. Arada sırafda bir şeylere patlayın ki içinizde biriken öfke dışarı çıksın.

Siz hafif çatlak "Mesut Güneri"siniz!

İçinizdeki öfkenin ne zaman, nasıl dışarı çıkacağı belli değil. Adeta bir barut fıçısı gibi ortalıkta dolaşıyorsunuz. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza çok kıymet veren bir yapınız var ve aileniz için her şeyi yapabilirsiniz.

Siz yakışıklı "Murat Ateş"siniz!

Siz zeki, çevik aynı zamanda kendisiyle barışık birisiniz. Bakımına özen gösteren, istediğinde son derece zarif olabilen bire kişiliksiniz. Ama hırpani tavırlar belki hafif serserilik bana yakışıyor diyorsunuz. Ne diyelim böyle mutluysanız...

Siz aile babası "Hüsnü Çoban"sınız!

Siz tam aile babası olacak bir tipsiniz. Evlenin, bir sürü çocuğunuz olsun, siz onlara yetebilmek için kendinizi parçalayın. Yeter ki aileniz mutlu olsun. Ailesiyle ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanan, onlar için her şeyi yapabilecek tıynette birisiniz. Espri yeteneğiniz de on numara.

Siz Ev hanımı "Suat Çoban"sınız!

Siz tipik bir ev hanımı ruhu taşıyorsunuz. Ancak bunun size yetmediği aşikar. Kendinizi mutlu edecek, rahatlatacak yeni şeyler peşindesiniz. Bunu buldum sandığınızda sürekli hüsrana uğruyorsunuz. Hayatın sizi sıkıştırdığı, hapsettiği duygusuna kapılmIşsınız. Arayışa devam, elbette sizi mutlu edecek şeyi bulacaksınız.

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız!

Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok!

Siz lisenin popüler kızı "Zeynep Ateş"siniz!

Siz lise yıllarındaki popülerliğini kaybetmenin, iş hayatındaki zorluklarla yüzleşmenin sıkıntılarını çeken birisiniz. Aynı zamanda ağır bir melankoliksiniz, kendi başınıza geçireceğiniz bir saat içerisinde tüm çocukluğunuzu hatırlayıp kederlenmeniz hiç de şaşırtıcı olmaz. Biraz bugüne gelin.

Siz mahallenin abisi "Engin Balkan"sınız!

Siz sert görünüşlü ama içi sevgi dolu birisiniz. Sert görünmeyi bizzat istiyorsunuz çünkü bu hayat yumuşakları eziyor. Dışarıdan kaya, içeriden pamuk gibi birisiniz. Çok seven ama sevgisini göstermekten kaçınan birisiniz. Öyle olmayın, biraz gevşek bırakın.

Siz deli dolu "Sinan Bahadır"sınız!

Siz arkadaş grubunun deli dolususunuz. Lisede de en çok size gülerlerdi. Arkadaşlar toplanırken "o olmazsa olmaz" denilen kişi sizsiniz. Ortamın neşe kaynağı, arkadaşlarının yardımcısı, kankalık müessesesinin vazgeçilmezisiniz. Ama hayat sadece arkadaş grubundan ibaret değil unutmayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-vardi

ben hafif çatlak mesut güneri

berkan-budak

siz hafif çatlak mesut günerisiniz ığığığ :D

gonca-gul-aslan

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız! Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok! yuhh sdsdsjsks

hikmet-n-bensusan

Siz mahallenin abisi "Engin Balkan"sınız! Siz sert görünüşlü ama içi sevgi dolu birisiniz. Sert görünmeyi bizzat istiyorsunuz çünkü bu hayat yumuşakları eziyor. Dışarıdan kaya, içeriden pamuk gibi birisiniz. Çok seven ama sevgisini göstermekten kaçınan birisiniz. Öyle olmayın, biraz gevşek bırakın.

focus-mspgil

Siz lisenin popüler kızı "Zeynep Ateş"siniz! Siz lise yıllarındaki popülerliğini kaybetmenin, iş hayatındaki zorluklarla yüzleşmenin sıkıntılarını çeken birisiniz. Aynı zamanda ağır bir melankoliksiniz, kendi başınıza geçireceğiniz bir saat içerisinde tüm çocukluğunuzu hatırlayıp kederlenmeniz hiç de şaşırtıcı olmaz. Biraz bugüne gelin.

Görüş Bildir