Hangi "Arka Sokaklar" Karakterisiniz?

-

Dile kolay yüzlerce bölüm... Peki siz hangi Arka Sokaklar karakterisiniz? Hüsnü, Mesut, Rıza, Zeynep? Testimizi çözün öğrenin.

1. Bir polisiye film seçin

Av Mevsimi
Sherlock Holmes
Behzat Ç. "Ankara Yanıyor"
Büyük Hesaplaşma
Seven
Leon
Olağan Şüpheliler
Los Angeles Sırları
Die Hard

2. Bir içki/içecek seçin

Çay
Kola
Ayran
Rakı
Viski
Türk kahvesi
Bira
Meyve suyu
Votka

3. Zor durumlardan nasıl sıyrılırsınız?

4. Bir telefon uygulaması seçin

Vine
Hesap makinesi
Candy Crush
Whatsapp
Facebook
Twitter
2048
Instagram
Mail

5. Bir süper gücünüz olsaydı hangisi olurdu?

Işınlanmak
Düşünce okumak
Uçmak
Zamanda yolculuk
Duvarların arkasını görmek
Hayvanlarla konuşmak
Görünmez olmak
İyileştirmek
Metalleri bükmek

6. Bir meslek seçin

Veteriner
Öğretmen
Muhasebeci
Avukat
Manken
Esnaf
Memur
Doktor
Taksici

7. Bir hobi seçin

Puzzle
Alışveriş
Yüzme
Dans
Dövüş sanatları
Ahşap boyama
Maket yapmak
Blog
Resim yapmak

8. Bir desen seçin

9. Elinize istediğiniz gibi harcayacağınız 1000 lira geçti ne yapardınız?

Market alışverişi yapardım
bir köşeye koyar tasarruf ederdim
felekten bir gece çalardım
Düğün için saklardım
Borçlarımı öderdim
Kişisel bakımıma harcardım
Ev eşyası alırdım
Kılık kıyafet alırdım
Elektronik cihaza yatırırdım

10. Bir patates seçin

Haşlanmış patates
Patates kızartması
Patates yemeği
Tırtık patates
Patates cipsi
Baharatlı patates
Patates püresi
Kıvrık patates
Fırın patates

Siz "Rıza Baba"sınız!

Sizde tam bir abi, aile babası ruhu var. Çevrenizdekileri her daim koruyup kollamak isteyen, onlara nasihatler veren, insanların akıl danışmaya geldiği birisiniz. Ama bu iyimserliğiniz, yardımseverliğiniz sizi çok yoruyor. Arada sırafda bir şeylere patlayın ki içinizde biriken öfke dışarı çıksın.

Siz hafif çatlak "Mesut Güneri"siniz!

İçinizdeki öfkenin ne zaman, nasıl dışarı çıkacağı belli değil. Adeta bir barut fıçısı gibi ortalıkta dolaşıyorsunuz. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza çok kıymet veren bir yapınız var ve aileniz için her şeyi yapabilirsiniz.

Siz yakışıklı "Murat Ateş"siniz!

Siz zeki, çevik aynı zamanda kendisiyle barışık birisiniz. Bakımına özen gösteren, istediğinde son derece zarif olabilen bire kişiliksiniz. Ama hırpani tavırlar belki hafif serserilik bana yakışıyor diyorsunuz. Ne diyelim böyle mutluysanız...

Siz aile babası "Hüsnü Çoban"sınız!

Siz tam aile babası olacak bir tipsiniz. Evlenin, bir sürü çocuğunuz olsun, siz onlara yetebilmek için kendinizi parçalayın. Yeter ki aileniz mutlu olsun. Ailesiyle ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanan, onlar için her şeyi yapabilecek tıynette birisiniz. Espri yeteneğiniz de on numara.

Siz Ev hanımı "Suat Çoban"sınız!

Siz tipik bir ev hanımı ruhu taşıyorsunuz. Ancak bunun size yetmediği aşikar. Kendinizi mutlu edecek, rahatlatacak yeni şeyler peşindesiniz. Bunu buldum sandığınızda sürekli hüsrana uğruyorsunuz. Hayatın sizi sıkıştırdığı, hapsettiği duygusuna kapılmIşsınız. Arayışa devam, elbette sizi mutlu edecek şeyi bulacaksınız.

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız!

Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok!

Siz lisenin popüler kızı "Zeynep Ateş"siniz!

Siz lise yıllarındaki popülerliğini kaybetmenin, iş hayatındaki zorluklarla yüzleşmenin sıkıntılarını çeken birisiniz. Aynı zamanda ağır bir melankoliksiniz, kendi başınıza geçireceğiniz bir saat içerisinde tüm çocukluğunuzu hatırlayıp kederlenmeniz hiç de şaşırtıcı olmaz. Biraz bugüne gelin.

Siz mahallenin abisi "Engin Balkan"sınız!

Siz sert görünüşlü ama içi sevgi dolu birisiniz. Sert görünmeyi bizzat istiyorsunuz çünkü bu hayat yumuşakları eziyor. Dışarıdan kaya, içeriden pamuk gibi birisiniz. Çok seven ama sevgisini göstermekten kaçınan birisiniz. Öyle olmayın, biraz gevşek bırakın.

Siz deli dolu "Sinan Bahadır"sınız!

Siz arkadaş grubunun deli dolususunuz. Lisede de en çok size gülerlerdi. Arkadaşlar toplanırken "o olmazsa olmaz" denilen kişi sizsiniz. Ortamın neşe kaynağı, arkadaşlarının yardımcısı, kankalık müessesesinin vazgeçilmezisiniz. Ama hayat sadece arkadaş grubundan ibaret değil unutmayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berkan-budak

siz hafif çatlak mesut günerisiniz ığığığ :D

gonca-gul-aslan

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız! Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok! yuhh sdsdsjsks

hikmet-n-bensusan

Siz mahallenin abisi "Engin Balkan"sınız! Siz sert görünüşlü ama içi sevgi dolu birisiniz. Sert görünmeyi bizzat istiyorsunuz çünkü bu hayat yumuşakları eziyor. Dışarıdan kaya, içeriden pamuk gibi birisiniz. Çok seven ama sevgisini göstermekten kaçınan birisiniz. Öyle olmayın, biraz gevşek bırakın.

focus-mspgil

Siz lisenin popüler kızı "Zeynep Ateş"siniz! Siz lise yıllarındaki popülerliğini kaybetmenin, iş hayatındaki zorluklarla yüzleşmenin sıkıntılarını çeken birisiniz. Aynı zamanda ağır bir melankoliksiniz, kendi başınıza geçireceğiniz bir saat içerisinde tüm çocukluğunuzu hatırlayıp kederlenmeniz hiç de şaşırtıcı olmaz. Biraz bugüne gelin.

coolknd

Siz okul bitsin evlenirim diyen "Ali Akdoğan"sınız! Siz tipik erkek mantığına sahip birisiniz. Okul bitsin, askere gideyim, dönüşte iş bulur evlenirim, 1 yıl sonra da çocuk yaparım şeklindeki planlarınızı ta lise yıllarında yapmış ve ona uygun şekilde yolunuza devam ediyorsunuz. Aslında sizden mutlusu yok! Not: Kızım

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Arka Sokaklar
Görüş Bildir