Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hamdi Yasaman: "Fenerbahçe Bizden Daha Başarılı"

Anasayfa > Spor

Hamdi Yasaman:'Fenerbahçe Bizden Daha Başaralı'

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman , 23 Mayıs’ta yapılacak seçim öncesi samimi ve net açıklamalarda bulundu.

Son yapılan yönetim kurulu toplantılarına katılmadığını belirten Yasaman, “By-Pass edildiğim yerde olmam. Zaten seçim süreci nedeniyle toplantılar bitti gibi. Ancak, son dönemdeki toplantılara katılmadım” dedi. Yasaman, “Dursun Özbek çalışkan ve Galatasaray’ı seven bir arkadaşımız. Başarısı, bizi mutlu eder. Reformlara dönük fikirlerimiz uyuşmadı. Camia 3 listeden de mutlu değil. Paralı başkan arıyorsak, Abramoviç sistemine geçelim” ifadelerini kullandı.

'YARSUVAT YÜZÜNDEN İTİRAZI GERİ ALDIK'

Başkan Duygun Yarsuvat’ı eleştiren Yasaman, “Zamanında yeni yabancı kontenjanıyla ilgili itiraz ettim. Yalnız kaldım. Duygun Yarsuvat’ın başkanlık sisteminden, federasyonla aramız bozulmasın diye itirazımız Tahkim’den geri alındı” dedi. Futbolda iyi gittiklerini belirten Yasaman, “Basketbol ve voleybolda ise iyi değiliz. Fenerbahçe daha başarılı. Futbolda şampiyon olmak zorundayız. 4’üncü yıldız gelmezse, yeni yönetimin işi daha zor olur” diye konuştu.

Futbolarena

Kaynak: http://www.futbolarena.com/haber/gala...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?