Güzel Kokulu Vajinalar İçin Vanilya Esanslı İç Çamaşırları Üreten Tartışmalı Firma

-

Gün geçmiyor ki kadınlar için "tuhaf" yeni bir ürün çıkmasın. Kadın bedeninin idealleştirildiği, gerçeklikten kopuk güzellik dünyasının son yeniliği vanilya esanslı iç çamaşırları.

Vajina, vücutta temizliği için herhangi bir uğraş gerektirmeyen tek bölge.

Çünkü salgıları ile kendini daima temiz tutan vajina, dışarıdan gelen temizliğe açık değil. Temizlik ısrarı vajinanın olması gereken pH dengesini bozup mantar sorunu yaşatabilir. Bölgedeki tüyleri temizlemek ve dıştan sadece su veya vajina için özel üretilen intim ürünleriyle temizlik yapmak yeterli.

Son dönemde vajina güzelliği ile ilgili bir trend söz konusu.

Kozmetik Sektöründen Şaşırtıcı Bir Yenilik Daha: Vajina İçin Bakım ve Makyaj Ürünleri - onedio.com
Kozmetik Sektöründen Şaşırtıcı Bir Yenilik Daha: Vajina İçin Bakım ve Makyaj Ürünleri - onedio.com

Vajina temizliğindeki ısrarının en büyük sebebi elbette güzel koku.

Bölgenin ten rengini açma da en çok talep edilen ikinci konu. Ancak koku en önemli sebep olarak kokuyu göstermek mümkün. Pek çok kadın vajinalarının doğal kokusundan rahatsız ve bu durumu değiştirmek için çeşitli ürünler kullanıyorlar.

Güzel koku için yapılan aşırı temizlik ters tepebilir.

Güzel kokulu bir vajina için yapılan temizlik bölgenin doğal salgısını bozarak kötü koku ve akıntıya sebep olabilir. Bölgenin kendine özgü bir kokusu vardır ve bunu hormonlar belirler. Asidik kokuyu azaltmak için alkol, kahve gibi acı tatlı yiyecekleri azaltıp meyve bol su içeren bir beslenme düzenine geçmek yeterli.

Şimdi bir girişimci kadınların koku takıntısına çözüm getirmek için yeni bir ürünle karşımızda; kokulu iç çamaşırları!

Melanie Cristol adlı girişimcinin kurduğu Lorals markasının adı "love oral sex" kelimelerinin birleşimden oluşuyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu girişimin asıl sebebi oral seks.

Vanilya kokulu bu lateks çamaşırın cinsel hayata ayrı bir renk katacağı iddia ediliyor.

Pek çok kadının kendisine oral seks yapılmasını istediği halde kendilerine güvenmedikleri için partnerlerini reddettiklerini iddia eden girişimciye göre bu vanilya kokulu çamaşır vajinanızın kokusunu ve "tadını" değiştirerek kendinize güvenmenizi sağlıyor.

Ancak uzmanlar öyle düşünmüyor.

Bir kere bu çamaşırın üretildiği lateks başlı başına ter ve dolayısıyla kötü koku oluşumuna sebep olabilecek bir kumaş. Uzmanlara göre kötü kokuyu engellemek için pamuklu çamaşır tercih etmek gerekiyor.

Diğer yandan neden ideal güzellik algısı ve erkekleri memnun etme arzusu için doğal olmayan bir hale bürünelim ki?

Doğal olarak kimsenin vajinası vanilya kokmaz. İnsan temiz olduktan sonra kendine özgü ten kokusu çekici olmak için yeterli. Kadınların bu yönde büyük bir özgüvensizliği söz konusuyken erkeklerin benzer bir endişe taşıdığı hiç görülmüyor.

İdeal güzellik algısı kadınlar için ve çoğu zaman gerçekçi değil.

Vücut tüyleri, selülitler, çatlaklar, kilo gibi insan vücudunun doğal yapısını reddettiğimiz yetmezmiş gibi, şimdi bir de doğal ten kokusunu reddetmek ne kadar doğru, bu tartışılıyor.

Parfüm ve deodorantla karıştırılmamalı.

Temiz ve güzel kokmak başka, doğal olanı reddedip değiştirme çabası başka. Temizken zaten insan her bölgesiyle güzel kokar, belki de insanın doğal kokusundan utanması sorgulanmalı.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fuckbuddy

Hiç gerek Yok vajinayı yaladıkça kendi kokusu zaten muhteşem 😋😇😇

Gizli Kullanıcı

saçmalık.çifte standart.beğenmiyorsa siktirip gitsin!artık kadınları güzellik standartlarına sokuşturup durmasınlar aq!😠👎

aerialz

dondurma mı len bu?

yagiz-gurbuzer

Artık şu ideal güzellik algısı takıntısından kusacağım yemin ediyorum. Bu ürünü piyasaya süren kadınlar, bunun üzerinden feminizm kasanlar yine kadınlar. Birincisi bu erkekleri memnun etmek değil, beğendiğin, sevdiğin, hoşlandığın kişiye karşı özendiğini göstermek gibi bir şey. Ha bunu memnun etmek olarak görüyorsanız erkekler de buna benzer şeyler yapıyor sadece dile getirip neden kendimizi beğendirelim diye propaganda yapmıyoruz. Ha, yine, bunu memnun etmek olarak ele alalım; bu üretiliyorsa memnun etmek isteyen kesim kadar, memnun etmeye kasmayan kadınlar da olabilir. Neden herkesi kendi haline bırakmıyorusunuz? (Tıbbi zararları bir kenara koyarak...)

kurabiyeprens

Hiç unutmam eski bir kız arkadaşım sevişme öncesi sürekli parfüm sıkıyordu oraya. Ulan sürekli bi acı tat, dilim damağım uyuşuyordu. Neyse ayrıldık en azından rahatım artık.

Görüş Bildir