Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Günümüzde Dağılmış Hangi Müzik Grubusun?

11PAYLAŞIM

Yıllar önce kurulmuş döneminde ses getirmiş fakat bugünleri görememiş müzik gruplarından hangisi sensin?

Testi çöz ve öğren!

1. Kahveni nasıl seversin?

Sütlü.
Sütsüz.
Kahve sevmem.
Daha başka.

2. Aşağıdaki festivallerden hangisine gitmek isterdin?

Zeytinli Rock Festivali
Jazz Festivali
Gezgin Festival
Cocktail Festivali
Hiçbirisi

3. Vücutta hangi piercing hoşuna gidiyor?

Göbek.
Kaş.
Meme.
Daha başka yerler.
Hiçbirisini sevmiyorum.

4. Kulaklık taktığında şarkıyı önceden seçmiş olur musun?

Evet benim şarkı sıralamam kafamda oluşmuştur.
Kendi albümüm var hemen onu açarım.
Hazır albümlerden faydalanırım, rastgele çalar.
Bilmiyorum.

5. Kendini bir müzik grubunda hayal etsen, grubun hangi elemanı olarak hayal edersin?

Davulcusu.
Klavyecisi.
Solisti.
Gitaristi.
Daha başka şeyler.
Hiçbirisi

6. Nasıl bir komşusun?

Evinde çılgın partiler veren bir komşu.
Sessizlikten hoşlanan bir komşu.
Komşusunda parti görüp dahil olmaya çalışan bir komşu.
Burhan Altıntop olurdum ben.

7. Son olarak batak oynasan koz olarak hangisini seçerdin?

Kupa
Karo
Maça
Sinek

Yurtseven Kardeşler!

Sen Yurtseven Kardeşler grubusun! Yerinde duramıyorsun ve halay başı olmak hayat tarzın. Seni tutana aşk olsun! Yurtseven Kardeşler gibi başlıyorsun ve halayın sonuna kadar bir sen kalıyorsun. Çünkü sen enerjini başka türlü atamazsın. Durmadan oynuyorsun ve günümüz tarzıyla yöresel oyun havalarını kafasında iyi uyarlayan kişisin. Kesinlikle Yurtseven Kardeşler grubusun. Senin heyecanına ve hayattan aldığın zevke herkes hayran kalıyor. Seni seviyorlar fakat biraz dinlensen mi acaba? Çünkü dans ederken fark etmeden kan ter içinde kalıyorsun. Müzik senin hayat tarzın olmuş. Halayı duyar duymaz kendini başında buluyorsun. Boş ver, kime ne sen eğlenmene bak. Kimse senin gibi hayattan zevk almasını bilmiyor. Senin için halaydan daha iyisi varsa o da yine halaydır!

İzel - Çelik - Ercan!

Sempatikliğin ve ortamların kalbinde kurduğun tahtla sen tam olarak 'İzel - Çelik - Ercan' grubusun. Kendini ispatlamana gerek yok çünkü sen en iyisini zaten başarıyorsun. Daha iyisini de yaparsın da önüne geçenler oluyor. Müziği en iyi şekilde duyan ve onu en iyi şekilde yorumlayacak olan da sensin. Sen kesinlikle 'İzel - Çelik - Ercan' grubusun. Sadeliğin ve kendine en iyi yakışan tarzı bilen kişiliğinle bazılarının ağzına laf olmuşsun Bırak konuşsunlar herkes listelerde senin gibi en üst sıralarda olabilir mi? Hayır tabii. İnsanların gözleri senin üzerinde. İlişkini işine karıştırmazsan tahtına asla zarar gelmez. Sen bu dönemini en iyi yansıtan tarza sahipsin o yüzden kesinlikle 'İzel - Çelik - Ercan' grubu oluyorsun. Seni herkes seviyor ve tanışmak için can atıyor.

Hepsi!

Seni tutana aşk olsun. Çünkü sen renkliliğin ve neşenle ortama enerji katıyorsun. Sen, Hepsi grubusun öyle basit denemez sana. Neyin nasıl yakıştığını iyi biliyorsun. Dans konusunda da gayet iyisin, müzik konusunda da kuşağın iyi duyuyor. Hepsi grubu gibi sen hepsisisin! Her şey var sende. Oyunculuk desen, tatlılık desen, sempatiklik her yerinden akıyor. Hepsi grubu gibi hayata ayak uyduruyorsun ve geçmişinde kalan herkese bu şekilde birer cevabın var. Sen üzülmez, üzersin! Bu yüzden Hepsi grubusun sen! Yeri geliyor yerinde duramıyorsun yeri geliyor hüzünlü parçaların en dibisin. Hepsi grubusun sen öyle rahat durmazsın. Bir yanın hep çocuksu fakat yeri gelince olgunluğunla herkesi eziyorsun. Kimse sana çocuksun diyemiyor çünkü dengeleyebiliyorsun. Hem kime ne sana böylesi yakışıyor. Yaşasın Hepsi grubusun!

Beyaz Kelebekler!

Neşen ve asla bitmeyen nahifliğinle sen kesinlikle Beyaz Kelebekler grubusun. Yeteneklerini iyi tanıyor ve çevrene en iyi şekilde örnek oluyorsun. Yaptığın bir hareket çevrende gündeme oturuyor. Seni herkes seviyor çünkü etrafında kimseye zarar gelmesin istiyorsun. Barışçıl ve iyi niyetliliğini kullanan çok. Ne yapalım hayatın kötü yanları da var. Sen yine iyiliğe güzelliğe bak. İnsanlar hep kötü zaten. Beyaz Kelebekler grubusun sen, eğlence desen sende, en güzel şarkılar da sende. Senin Beyaz Kelebekler olmanı sağlayan bu nahif tarafın herkes tarafından sevilmene yardımcı oluyor. Kim olsa yardımına koşarsın. Dert dinlenecekse sana gelir herkes. Kucak dolusu sevgilerini etrafa saçarsın. Yeri gelince tırnaklarını çıkarmayı da iyi biliyorsun. Sen kesinlikle nahifliğin en büyük temsilcisi Beyaz Kelebekler grubusun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alp_er

izel çelik ercan nedir ya. Beatles yok mu?

melissayildirim

Hepsi ! 💞

oguzcan-bozkurt1

bana da oyle cikti :)

alp_er

tüm gruplar mı yani? maşallah:)

askito-muyum-ben

Yurtseven Kardeşler mi? Evet kulaklığımda Queen - Show Must Go On çalarken deli gibi İsmail YK olmayı hayal ediyorum. "Facebook, Facebook, her gün aradım durdum" diye konser verirken önümdeki binlerce kişinin coştuğunu falan.

Görüş Bildir