Gözlerinizin Dolmasına Hazır Olun... Başarılı Oyuncu Gürgen Öz Kız Babası Oldu, Paylaşımlarıyla Herkesi Duygulandırdı!

190PAYLAŞIM

Gürgen Öz, Instagram'da yaptığı paylaşımlarla hepimizin gözünden kalpler çıkarmaya devam ediyor! 😍

Onu son dönemlerde televizyonlarda göremesek de Instagram'dan severek ve beğenerek takip ediyoruz; videolarıyla güldürmeye devam ediyor takipçilerini!

Evet, evet! Gürgen Öz'den bahsediyoruz!

"Bizim haberimiz yoktu yahu, bu adam nerelerde?" diyenleri şöyle alalım!

Gökte Arıyorduk Instagram’da Yardırırken Bulduk! Gürgen Öz’un Eleştirel Tiplemeleri Gününüzü Güzelleştirecek - onedio.com
Gökte Arıyorduk Instagram’da Yardırırken Bulduk! Gürgen Öz’un Eleştirel Tiplemeleri Gününüzü Güzelleştirecek - onedio.com

Geçtiğimiz yıl sevgilisi Emily Mahringer ile Danimarka'da dünyaevine giren Gürgen Öz, şu sıralar baba olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Kızını kucağına aldı birkaç gün önce. 🤗

'İda' ve 'Su' ismini verdikleri kızıyla ilk fotoğrafını böyle paylaştı başarılı oyuncu.

İda isminin anlamını bilmeyenler de haliyle sürekli soru yağmuruna tuttular; malum son dönemde çocuklara aşırı ilginç isimler koyuyor ebeveynler. 😄

O da uzun uzun açıkladı kızına verdikleri ismin anlamını; öyle güzel ki. ❤️

İda’nın ismi nerden geliyor diye soranlar var... Bu bizim Assos civarındaki köy evimiz... Renovasyonuyla uğraşırken İda ismi bizim kalbimize düştü. Troya’ya ve Kaz dağlarına yarım saat uzaklıktaki bu köy müthiş bereketli ve tarih dolu bir bölgede... Troya’nın anlatıldığı #ilyadadestanında Kaz dağlarının ismi İda dağı olarak geçer... Aslında köken olarak Anadolu’ya ait bir isimdir... Fakat sonra fark ettik ki; İda Almanca’da da, aynı zamanda “Emek” demek... Sevilen, büyütülen, uğruna uğraşılan her şey, her emek çok güzel değil midir? / İkinci ismi Su ise; Bildiğimiz Su, Yaşam kaynağı, her daim güzel enerji veren; Su...

Ama asıl duygulandıran paylaşım ise bu! Yazdıkları o kadar anlamlı ve o kadar minnoş ki! 😍

İşte göz pınarlarını dolduran yazısı: "Bugünün #tbt ‘si, geçen haftadan Oldukça uzun, Saatler süren bir normal doğum süreci yaşadık ve bu sürecin sonunda; İda bize geldi... Bu uzun gece ve günün her dakikasında, tüm o doğum sancılarını izlerken içimden geçen hisleri sizlere tarif etmem çok çok zor... Hele ki doğuma girip, o muhteşem, mucizevi doğum anına şahitlik yapmam, kadınların yaşam ve doğa ile olan ilişkisine dair kelimelere dökemeyeceğim bir deneyim yaşattı bana."

"Kadının olmadığı bir yerde, yaşam ve güzellik olmayacağını, en önemlisi de yaşamsal bir gelişim ve güç olmayacağını bir kez daha anladım."

"Kadınların gerektiğinde neleri göğüsleyebileceğini, nasıl güçlü olduklarını bir kez daha gördüm ve bu yaratıcı güç, doğum yapsın yada yapmasın, çok farklı şekillerde de olsa her kadının içinde var."

"Şefkat, sevgi, içgüdü, yaratım, yaratıcılık, derinlik, sağduyu ve insanlık namına, biz erkeklerin kadınlardan öğreneceği hala çok şey var..."

"Hele ki Türkiye’de... Dünyanın daha da güzelleşip medenileşmesi için bu dünyada daha çok kadına ihtiyaç var! Güçlü, güzel yürekli kadınlara ihtiyacımız var..."

"Bu anlamda, bir kız evlat sahibi olduğum için gurur duyuyorum!"

"Şunu söyleyebilirim ki; Onu güçlü bir kadın olarak yetiştirmek, daha doğrusu doğuştan gelen, içinde varolan o kutsal gücünü bulmasına yardım etmek için elimden geleni yapacağım... Dünyaya Hoşgeldin İda Su Öz!"

Sen çok güzel bir insansın Gürgen Öz, kızını da öyle yetiştireceğinden şüphemiz yok!

View this post on Instagram

Bugünün #tbt ‘si, geçen haftadan❤️ Oldukça uzun, Saatler süren bir normal doğum süreci yaşadık ve bu sürecin sonunda; İda bize geldi... Bu uzun gece ve günün her dakikasında, tüm o doğum sancılarını izlerken içimden geçen hisleri sizlere tarif etmem çok çok zor... Hele ki doğuma girip, o muhteşem, mucizevi doğum anına şahitlik yapmam, kadınların yaşam ve doğa ile olan ilişkisine dair kelimelere dökemeyeceğim bir deneyim yaşattı bana. Kadının olmadığı bir yerde, yaşam ve güzellik olmayacağını, en önemlisi de yaşamsal bir gelişim ve güç olmayacağını bir kez daha anladım. Kadınların gerektiğinde neleri göğüsleyebileceğini, nasıl güçlü olduklarını bir kez daha gördüm ve bu yaratıcı güç, doğum yapsın yada yapmasın, çok farklı şekillerde de olsa her kadının içinde var. Şefkat, sevgi, içgüdü, yaratım, yaratıcılık, derinlik, sağduyu ve insanlık namına, biz erkeklerin kadınlardan öğreneceği hala çok şey var... Hele ki Türkiye’de... Dünyanın daha da güzelleşip medenileşmesi için bu dünyada daha çok kadına ihtiyaç var! Güçlü, güzel yürekli kadınlara ihtiyacımız var...Bu anlamda, bir kız evlat sahibi olduğum için gurur duyuyorum! Şunu söyleyebilirim ki; Onu güçlü bir kadın olarak yetiştirmek, daha doğrusu doğuştan gelen, içinde varolan o kutsal gücünü bulmasına yardım etmek için elimden geleni yapacağım...Dünyaya Hoşgeldin İda Su Öz ✨ / Herkese Sevgiler! 💫

A post shared by gürgenöz (@gurgenozofficial) on

Biz de buradan bir kez daha söyleyelim, Hoş geldin İda Su! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fenni-sunnetci

ulen ne agladim beahhh !!

bizdenizseveriz

gözyaşı şıp

alwrich

Maşallah, hep şanslı olsun ALLAH koruyup kollasın bütün çocuklarla beraber. 🤗😍💐💐🐞🐞🐞🐞🐞🎵🎶🎁🌻🌼.

ssensei

Ben de istiyorum kız babası olayım yaş çok da ilerlemeden ama işte birine güveneceğim, seveceğim, evleneceğim falan çooook zor işler. Onun yerine dişi kedilerin babasıyım şimdilik.

ssensei

:))

Görüş Bildir