Görüş Bildir
Haberler
Google Messenger Yayınlandı

Google Messenger Yayınlandı

ATKN
13.11.2014 - 10:26

Mobil platformlarda mesajlaşmanın ciddi yükselişi sonrası, Google'da kendi messenger uygulamasını yayınladı.

Son yıllarda mobil mesajlaşmanın değeri iyice arttı. Ancak pek çok uygulama kullanıcılara yeterli kullanım kolaylığını sağlamıyor.

Özellikle WhatsApp gibi internet bağlantısı ile mesajlaşmayı sağlayan uygulamaların gelişimi sonrası, Google 'da ilginç bir adım attı.

Klasik SMS ve MMS gönderim uygulaması olan Messenger uygulamasını geliştiren Google , pratik kullanıma sahip başarılı bir SMS ve MMS uygulaması geliştirmiş.

Basitçe incelediğimizde material tasarımın da bulunduğu uygulama, rengarenk görünümüyle bilindik SMS ve MMS gönderimleri için geliştirilmiş.

Hangouts uygulaması ile başarılı görüntülü görüşme ve mesajlaşmayı sağlayan Google , aynı başarıyı SMS ve MMS gönderim uygulaması Messenger 'da da elde edebilir. Zira uygulama hem küçük boyutlu, hem de çok hızlı çalışıyor.

Ayrıca Google'ın not alma uygulaması Keep 'e benzer şekilde, istediğiniz mesajları üzerine basılı tutarak arşivleyebiliyor ya da silebiliyorsunuz.

Son olarak gönderenin resmi üzerine tıklayarak, eğer kişi rehberinizde değilse, açılan popup ekranını kullanarak kolayca rehberinize ekleyebiliyorsunuz.

Gösterişli görünüme sahip olan Messenger uygulaması, Android Jelly Bean 'den itibaren kullandığımız klasik SMS ve MMS gönderim uygulamasının pabucunu dama atacak gibi görünüyor.

Kısa süre önde yayınlanan uygulama şu ana dek 5-10 bin arasında kullanıcı tarafından deneyimlenmiş ve yaklaşık 450 kullanıcının oyu ile 4.6 gibi iyi bir puan elde etmiş.

Pek çok kullanıcının olumlu yorumunu alan Messenger uygulaması, Android 4.1 Jelly Bean ve üzeri sürümlere sahip Android cihazlarda kullanılabiliyor.

Messenger uygulamasını buraya tıklayarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

ShiftDelete.Net

Kaynak: http://shiftdelete.net/google-messeng...
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam