Görüş Bildir

Google'ın 150 Dolarlık Fotoğraf Yazılımı Artık Ücretsiz

Haberler
> Google'ın 150 Dolarlık Fotoğraf Yazılımı Artık Ücretsiz

Google’ın 2012’de satın aldığı fotoğraf düzenleme eklentileri Nik Collection artık tamamen ücretsiz. Şimdiye kadar 150 dolarlık fiyata sahip olan bu eklentilerin ücretsiz olması, fotoğrafa aşık olanları oldukça sevindirecek.

Yedi tane fotoğraf düzenleme aracının bulunduğu ve içerisinde Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, ve Dfine eklentilerinin yer aldığı Nik Collection, fotoğrafçıların kullanacağı önemli bir koleksiyon olacak. Ayrıca renk düzenleme, efekt ekleme, fotoğrafları keskinleştirme gibi pek çok iyileştirmenin yapılmasını sağlayan bu yazılım, Adobe Photoshop ve Lightroom gibi programlar için kullanılıyor.

Google’ın aldığı bu kararda neyin etkisi olduğunu henüz bilmiyoruz ancak pek çok kişinin faydalanacağı bu yazılımı bugünden itibaren indirerek kullanma şansına sahibiz.

Kaynak: http://gizmodo.com/google-just-made-1...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
47
6
5
2
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Biraz ışık ayarı, biraz detaylandırma, biraz renk ayarı tamam ama bu kadar büyük değişiklikler yapan programlar fotoğraf sanatını öldürüyor. Artık program ku... Devamını Gör

link var mı indirme linki