Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gelmiş Geçmiş En İyi Steven Seagal Filmlerini Merak Ediyor musunuz?

-

Evveet bugüün dövüş filmlerinin efsanevi ismi Steven Frederic Seagal'dan bahsedeceğiz. Amerika'nın gelmiş geçmiş en iyi dövüş sanatları aktörü Seagal'ın izlerken kendinizden geçeceğiniz muhteşem filmlerine hazır mısınız? Beyazperde ve Sinemalar'dan derlediğimiz listemize buyursunlar efendimm...

Kaynak: http://www.beyazperde.com/sanatcilar/san...

Tehlikeli Soygun (The Asian Connection)

İki Amerikan göçmeni olan Jack ve Sam'in başı ciddi şekilde beladadır. İkili Güneydoğu Asya'da bir dizi banka soygunu yaptıklarında farkında olmadan bir uyuşturucu çete liderinin parasını da çalmışlardır. Bu sebeple kısa sürede çetenin hedefi haline gelirler. Sam öldürüldüğünde Jack hayatının aşkı Pom'a geri döner ve çift çeteye karşı savaşmaya başlayan modern bir Bonnie ve Clyde oluverirler...

Kurşun (Exit Wounds)

Kanundışı çalışan bir polis çetesine karşı iki adam ne yapabilir? Ellerinden geleni...Orin Boyd adlı başarılı bir polis (Seagal), şehir merkezinde karanlık işler çeviren bir grup meslekdaşının foyasını ortaya çıkarır. Fakat bulaştığı adamların arkası sağlamdır ve ona yardım edecek tek kişi de sokaklardan gelme bir adamdır...

Maksimum Tehlike

Eski bir zenci polis olan operasyon uzmanı Cross ve ortağı Manning bir göreve atanırlar. Eski bir hapishaneyi yedeğe çekmeleri ve iki gizemli, bayan suçlunun gelişlerini önceden tespit etmeleri gerekmektedir. Bu kişilerin peşinde olan, başka seçkin para güçleri hapishaneyi ele geçirmeden önce onlar bunu başarmak durumundadırlar. Kadınların gerçek kimliği açığa çıktığında ise Cross, aslında hayal edebildiğinden çok daha büyük bir olayın içinde olduğunu fark edecektir. O zaman da baş etmesi gereken koşullar zorlaşacaktır.

Ustura

Machete aslında iktidarlara direnen bir simge karakterin beyazperdeye aktarıldığı, çok alışılmadık bir kahraman modeli. Sinemada "eli palalı" karakter pek rastlanagelen bir figür değildir ancak başrolde "avantür" filmlerin gözde oyuncusu, sinemadaki anti-kahraman modellere kült bir alternatif sunuyor. Elinde kanlı palasıyla ortalıkta gezinen karakteri Danny Trejo canlandırıyor. Filmde, içinde bulunduğu çete tarafından ihanete uğrayan Machete’nin, çetenin liderinden intikam alması ’vahşi’ bir görsellikle anlatılıyor. Meksikalı eski bir federal, Texas'da işçi olarak çalışıp gizlenmektedir. Bir politikacı, Machete'yi pis işlerini yapması için işe alır. Ancak Machete bir süre sonra kendini işe alanların amaçlarının farklı olduğunu anlar.

Ölümüne Savaş

Esas kimliğini saklayarak görevde kalan bir polis, bu gizlilik süreci içinde bir şekilde hapiste bulur kendisini. Burası dünyanın en zor hapishanelerinden biridir ve kahramanımız zor şartlar altında görevini devam ettirmek zorundadır. FBI Ajanı Sascha, altın işine soyunup, vurgun yapmaya hazırlanan bir çetenin içine sızmaya çalışacaktır. Nick Frazier adında bir gangsterin güvenini kazanmak yolu ile karanlık dünyanın içine girmeye başlar.

80'lerin aksiyon filmlerinden hoşlananlara hitap eden bir film. Don Michael Paul tarafından çekilmiş. Mizah yönü de eksik olmayan bir Steven Seagal ürünü.

Ateş Altında

Çevre Koruma Ajanı Jack Taggart, Kentucky’nin engebeli bölgesine zehirli atıklar atan ve Orin Hanner gibi güçlü adamlar tarafından yönetilen büyük şirketlerle mücadele etmektedir. Bu şirketler aynı  zamanda dostu olan kendinden önceki eski ajanı öldürmüşlerdir ve bölgenin doğasını da yok etmektedirler.

Soğuk Nefes

Mason Storm işine son derece bağlı ve işini ahlaklı bir şekilde yapan başarılı bir polistir. Bir suç eylemine dair ipucu toplarken fark edilince evine saldırı düzenlenir. Karısını öldüren saldırganlar Storm'un da öldüğünü düşünerek evi terk eder. Ancak Storm gizlice evinden alınarak bir hastaneye nakledilir. Komada olan Storm'un hayatta olduğu gizlenir ve oğlu da babasının öldüğünü düşünerek büyür. Storm birkaç yıl sonra uyandığında kendisinden alınanların hesabını sormaya kararlıdır...

Başrolünü Steven Seagal'ın üstlendiği polisiye-aksiyon yapımının yönetmen koltuğunda Bruce Malmuth oturuyor. Senaryosu Steven McKay'e ait olan filmin kadrosunda Kelly LeBrock, William Sadler, Frederick Coffin, Bonnie Burroughs, Andrew Bloch ve Branscombe Richmond gibi isimler yer alıyor.

İntikam Yemini

Brooklyn'de şimdiki zaman ve polis rolünde burada doğmuş ve büyümüş Gino Felino (Steven Seagal). Gino, hayatı boyunca birçok şey görmüştür, ama bazı şeyleri kabul edememektedir. Çocukluktan beri tanıdığı mahallenin kötü çocuğu (William Forsythe), şimdi de Brooklyn'in sokaklarını bir savaş alanına çevirmektedir. O, tam anlamıyla serbest bırakılmış çılgın bir doberman gibidir. Gino için onu hapishaneye göndermek, çok büyük bir zevk olacaktır. Ama bunu yapabilmek için, ilk önce onu yakalaması gerekmektedir.

Zorlu Arayış

Tatilini geçirmek için Tayland'a giden iki genç kız, terörist bir grup tarafından kaçırılır ve rehin alınır.Teröristlerin amacı, Guantanamo körfezinde rehin tutulan arkadaşlarının serbest bırakılmasını sağlamaktır. Kızlardan biri Amerikalı senatörün kızı olduğundan kaçırma olayı politik nedenlerle gerçekleştirilememektedir. Tayland polisi olaya el atar ancak eski CIA ajanı olan Jake Hopper (Steven Seagal)'ın kızı Jessica'yı onlara bırakmaya hiç niyeti yoktur.Olayın içine giren Jake zorlu bir arayış ve müthiç bir mücadele beklemektedir...Aksiyon ve dövüş filmlerinin vazgeçilmez ismi Steven Seaggal'dan muhteşem bir macera filmi...

Yakuza ile Hesaplaşma

Tokyo valisi öldürüldüğünde, eski CIA ajanı Travis Hunter, bu ölümden sorumlu teröristi bulmak için geri döner. Ancak bu olay sadece bir vahşet ağının başlangıcıdır...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir