Görüş Bildir
Haberler
Galatasaray'a İcra Şoku

Galatasaray'a İcra Şoku

Enver K.
01.03.2015 - 16:15

Galatasaray 'ın parasal bakımdan başı bir türlü dertten kurtulmuyor. Futbolcu, basketbolcu alacaklarına alışmıştık. Hatta erkek basketbol takımı oyuncularının kulübü icraya vermesine de. Ancak bu kez durum farklı. 

Millet Gazetesi 'nin haberine göre, eski başkan Ünal Aysal döneminde iletişim danışmanlığı görevine getirilen iletişimci Atilla Aksoy , sarı-kırmızılı kulübü icraya verdi!

MASA, SANDALYELER GİDECEK

Geçtiğimiz günlerde Aysal, 'Tek suçum profesyonellere fazla güvenmekti' demişti. Mayıs 2011'de o ekibin içinde bulunan isimlerden biri de Atilla Aksoy'du. Aksoy, sözleşmesi feshedildiği ve Aysal döneminden alacakları gerekçesiyle ödenmeyen 250 bin Dolar için kulüple icralık oldu. Para ödenmezse sarıkırmızılı kulüpte kullanacak masa ve sandalye bile kalmayacak...

POLAT'I SİLMİŞTİ

“Duayen reklamcı” olarak tanınan Atilla Aksoy'un ismi gündeme daha önce kitap krizinde düşmüştü... Zira, Aksoy 2012 yılında çıkan 'liderlik İçin Doğdu' isimli Galatasaray'ın tarihini anlatıldığı kitapta sarı-kırmızılı kulübün 33. başkanı Adnan Polat ’ın ismini ve fotoğrafını basmamıştı!..

Sporx

Kaynak: http://www.sporx.com/galatasaraya-icr...
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın