Görüş Bildir
Haberler
FETÖ'den Açığa Alınan Müdür ve Onu Araştıran Müfettişi Yakan Fotoğraf

etiket FETÖ'den Açığa Alınan Müdür ve Onu Araştıran Müfettişi Yakan Fotoğraf

Onedio Medya
12.10.2016 - 18:30

Sakarya Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalık, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında hakkında soruşturma açılarak açığa alındı. Mehmet Çalık ile ilgili araştırma yapması için görevlendirilen Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar, Çalık'ın FETÖ ile ilgisi olmadığı yönünde rapor yazdı. Çuhadar ve Çalık'ın arkadaş olduğunu gösteren bu fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından önce Çalık, ardından da Çuhadar görevden alındı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalık

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Karasu'da başlatılan FETÖ soruşturmasında gözaltına alınan Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalık açığa alındı. AK Parti Karasu İlçe Başkanı Avukat İshak Sarı, Mehmet Çalık'ın avukatlığını üstlenirken, Çalık adli kontrol şartı ile serbest kaldı. 

Çalık bir süre sonra yeniden görevine dönmek isteyince Sakarya Valiliği, Çalık hakkında araştırma yapması için müfettiş olarak Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar'ı görevlendirdi.

Mustafa Çuhadar, Çalık'ın FETÖ ile alakası olmadığı yönünde rapor yazdı.

Salıncakta sallarken fotoğrafı çıktı

Salıncakta sallarken fotoğrafı çıktı

Ancak, Çuhadar ve Çalık'ın samimi arkadaş olduğu ve Çalık'ın Çuhadar'ı salıncakta sallarken çekilen fotoğraf ortaya çıktı. Görevine iade edilen Çalık, bu fotoğrafın bir gazetede yayınlanmasının ardından yeniden görevden alındı.

Bugün Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yetkililer Kocaali İlçe Kaymakamlığı'nı arayarak telefon emri ile Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürü Çuhadar'ın da görevden alındığını bildirdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
241
25
5
5
3
3
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Caps

Çok romantik :D sevdiğin için mesleğini tehlikeye atıyorsun falan :D ulan ya

Can Babacan

asansorde opusen biyikli dayilar vol.2

khanender

sallanan FETÖ, sallayan AKP