Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı Ali Koç'un Güzeller Güzeli Eşi Nevbahar Koç ile Tanışın!

-

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Aziz Yıldırım'ı geride bırakan Ali Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yeni başkanı oldu. Başarısı coşkuyla kutlanırken, ilk konuşmasında seçim sürecindeki desteklerinden ötürü teşekkür ettiği eşi de merak konusu oldu.

Ali Koç'un çocukluk arkadaşı olan Nevbahar Demirağ Koç, 1970 yılı Türkiye güzeli Afet Tuğbay ve AND Film’in patronu Turgut Demirağ'ın kızı.

İlkokuldan üniversiteye kadar bütün eğitimini Amerika'da alan Nevbahar Demirağ Koç, üniversiteyi bitirdikten sonra Los Angeles'ta yaşamına devam etti.

2005 yılında sade bir törenle çocukluk arkadaşı Ali Koç ile evlendi,

2006 yılında kızları Sadberk Leyla,

2008 yılında ise oğulları Kerim Rahmi dünyaya geldi.

Sanatın her türüne büyük ilgi duyuyor ve özellikle resim sergilerine katılmaktan keyif alıyor.

Aynı zamanda, sporla da ilgileniyor; tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.

Eşi Ali Koç, Fenerbahçe başkan adayı olduğunda şu açıklamayı yapmıştı:

"Ali evdeyken çocuklarımıza her zaman hayallerinin peşinden koşmasını söyler, bence kendisi de aynı şeyi yapıyor, hayallerinin peşinde koşuyor. Çocukluğundan bu yana istediği bir şey bu. İlk başta aile olarak bu duruma çok sıcak bakmıyorduk ancak şimdi fikrimiz değişti. Başta babası olmak üzere ailecek arkasındayız. Bu durumdan en çok çocuklarımız korkuyor çünkü Ali her boş zamanını çocuklarla geçirir. Fenerbahçe başkanı olursa onlarla o kadar zaman harcayamayacağını düşünüyorlar. Ama çok heyecanlı olduğu için arkasında durmaya çalışıyorlar. Onun dışında Ali'ye her zamanki gibi güveniyoruz ve her zamanki gibi arkasında olmaya devam edeceğiz."

Seçim sürecinde de Ali Koç'un en büyük destekçisi oldu.

3 Haziran'da Koç'un başkan seçilmesinin ardından her zaman yanında olduklarına dair açıklamasını yaptı.

"Ali çocuklarına her zaman hayallerinin peşinden koşmasını söyler. Bence kendi de aynı şeyi yapıyor. Çocukluğundan beri istediği bir şey. Biz tabii ilk başta sıcak bakmıyorduk bu duruma. Ama şimdi fikrimiz değişti. Başta babası olmak üzere arkasındayız"

Dileriz ki birlikte mutluluk ve başarı dolu bir ömürleri olur!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bunakkaptan

Ağzında gümüş kaşık ile doğan şanslılardan bir örnek!

kerem-kasigur

bu kadın çok hoş biri. tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

viyol10sel

Bir GS'lı olarak ve Ali Koç'a karşı tamamen önyargısız bir şekilde konuşuyorum Ali Koç sayesinde FB çok taraftar kazanacak. Daha şimdiden çevremdeki kadın bireylerin çoğu etkilenmiş durumda. Fanatik olmayan kadın taraftarların çoğu Fenerbahçe'ye geçerse kimse şaşırmasın. Hem yakışıklı, hem karizma hem zeki hem zengin hem saygın. Genelde bunların biri ikisi oluyor da hepsi aynı kişi de olmuyor. Tek sorunu zengin hastalığı olan kibir. Şu ana kadar kibirli bir hareketini de görmedik, kibirli davranmayıp egosunu içinde tutmayı başarabilirse, ülke tarihinin en sevilen başkanı olarak tarihe geçebilir

heineken

Ali Koç da olsan nefes alıyorsun abi. (Avunacağım tek ortak noktamız bu amk) :)

norveclitalyan

Para parayı çekermiş. Ali Koç kadar olamasa da, kadın da iyi bir eğitim görmüş, ailecek zenginler. Allah mutluluklarını daim etsin.

Görüş Bildir