Görüş Bildir

Favori Rengini Tahmin Ediyoruz!

Haberler
> Test
> Favori Rengini Tahmin Ediyoruz!

Yeşil kadar sakin mi? Kırmızı kadar çekici mi? Görelim..

1. Cinsiyetini öğrenerek teste başlayalım.

2. Favori köpek ırkını seçerek devam et.

3. Şimdi de favori Disney prensesini!

4. Bulunmaktan en çok keyif aldığın yer/mekan neresi?

5. Favori yiyeceğin?

6. Bu yaz hangisine seyahat etmek isterdin?

7. Seçenekler arasından kendine en çok yakıştırdığın kelime?

8. Son olarak en sevdiğin müzik türünü sorarak bitiriyoruz.

Mor çıktı!

Mor çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin favori rengin mor! Herkesten biraz daha farklı olduğun belli. Biraz daha uçlarda yaşadığın, iyi anlarınla kötü anlarının birbirinden çok farklı olduğu da. Sanatçı ruhlu olmak böyle bir şey sanırım.

Mavi çıktı!

Mavi çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin favori rengin mavi! Uyumun, sakinliğin rengi. Gözünün alabildiği en uç noktaya baktığında gördüğün ve seni rahatlatan o renk. Sen huzur insanısın, belli.

Pembe çıktı!

Pembe çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin favori rengin pembe! Biraz taraflı bakılan bir renk olan pembeyi hemen önyargılarınla çizme. Aşkın, hayallerin rengi pembe. Mutlulukla karışmış bir huzurun rengi pembe.

Turuncu çıktı!

Turuncu çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin favori rengin turuncu! Pozitif bir renk olduğu aşikar! Verdiği enerji ve canlılık hissini bir kenara bırakırsak, bilgeliğin rengidir de turuncu. Senin auranın ne kadar iç açıcı olduğunu tahmin bile edemedik :)

Sarı çıktı!

Sarı çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin favori rengin sarı! Sıcak bir renk olmasının yanı sıra sezgi, mantık ve bilinçliliği temsil eder. Her zaman ayakları yere basan, mantıklı düşünen ve pozitif yapıda olan bir insan olduğun belli.

Kırmızı çıktı!

Kırmızı çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin favori rengin kırmızı. Tutkunun, adrenalinin rengi. Girdiğin ortamlarda hemen dikkat çektiğin belli, değişmek ya da farklı görünmek gibi bir amacın yok. Neysen O'sun sen.

Yeşil çıktı!

Yeşil çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin favori rengin yeşil! En pastoral renk! Uyum, uyumluluk, uyumlu olmak senin bakış açın resmen. Huzur ve sonsuzluk rengi olan yeşil senin inançlı ve duygusal bir insan olduğunun da göstergesi. Herkesten çok daha derin bakıyorsun dünyaya resmen.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1781
1544
690
326
302
236
191
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Melisa Özkurt

mavi çıktı iyi severim yani 😆💕

Ayşenur Manavcı

Neyleyim siyah çıkmayan cevabı

Şekerli Kurabiye

Mor dedi ama normalde mavi