Görüş Bildir
Haberler
Fatih Erbakan: 'PCR Testi Zorunluluğu İçin Danıştay'a Başvuru Yaptık'

Fatih Erbakan: 'PCR Testi Zorunluluğu İçin Danıştay'a Başvuru Yaptık'

Batuhan
17.09.2021 - 15:56

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, PCR testi zorunluluğu için Danıştay'a resmi başvuru yaptıklarını söyledi. Erbakan ayrıca, 'Hücre çekirdeğine etki, çok ürkütücü sonuçlar doğurur. Mutasyonlar, sakat doğumlar ve kuyruklu insanların doğumu gibi sonuçlar mümkün' dedi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kayseri ziyaretleri kapsamında basın mensupları ile bir araya geldi. 

Aşı tartışmalarına değinen Erbakan 'Aşı ile ilgili konular; gündemi meşgul eden konular. 2020 yılı Mart ayında 'Bu işin içinde bir iş var' dedik. Bizim eskiden beri tanıdığımız dış güçlerin, imtiyazlı zümrenin bu işlerde parmağının olduğunu düşünüyoruz.  Bu yapay bir virüs. Bu doğal, Allah tarafından gelen bir virüs değil. Laboratuvarda üretilmesi, insanın aklına soru işaretleri getiriyor. Bunu üreten çevreler ne için üretti? Hangi amaca yönelik yapıldı? Normalde piyasa geçmesi 6 yıl süren aşı, birden acil kullanım onayı ile insanlara gözü kapalı yapıldı. İnsanın alerjisi var mı? Yaşı nedir? diye bakılmadan aşı yapıldı' dedi.

"Aşı olmadım, kaçabildiğimiz kadar kaçacağız"

"Aşı olmadım, kaçabildiğimiz kadar kaçacağız"

Aşılamada mRNA teknolojisinin kullanıldığını belirten Erbakan, şöyle konuştu:

'Bu aşıda mRNA aşı teknolojisi kullanılıyor. mRNA demek; hücre çekirdeğine etki eden demek. Hücre çekirdeğine etki, çok ürkütücü sonuçlar doğurur. Mutasyonlar, sakat doğumlar ve kuyruklu insanların doğumu gibi sonuçlar mümkün. Aşılarda grafen oksit var dedik, bunu kabul etmediler ama bunun olduğunu gösterdik. Eksi 50 dereceye muhafaza altında olması gereken aşılar şimdi süper marketlere, AVM'lere kadar indi. Aşı olmadım, kaçabildiğimiz kadar kaçacağız. Ancak PCR testi büyük bir zorlama ve zulüm. Vatandaş PCR işkencesi çekmemek için aşı oluyor. Bununla ilgili Danıştay'a resmi başvuruda bulunduk.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
15
13
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
İronici

bunun babası akıllı zeki adamdı, bu niye böyle oldu anlamadım

rcpbyrm

virüs sana bulaşsa , kendi kendine son bulur...

Sawari

Bu süreçte haklarımızı savunan tek siyasetçi olduğunuz için teşekkürler...