Evli Erkeklerle Yaşadıkları Gizli Aşkları Hakkında Bir İnternet Sitesinde Şok Edici Açıklamalar Yapan Kadınlar

-
Abone ol

Birbirinden değişik, karmaşık hikayeler...

Kaynak: https://www.quora.com/What-is-the-brutal...

1. "Her şey minik bir çekimle başlıyor. Daha sonra ne kadar ortak noktanız olduğunu fark edince, o çekim daha da büyüyor..."

"Kendinizi sorgulamaya başlıyorsunuz. Bunu bir başka kadına yapıp yapamayacağınızı düşünüyorsunuz. Ve bir bahane aramaya başlıyorsunuz. Zaten kadını tanımıyorsunuz, eğer erkek için sorun yoksa sizin için de yok oluveriyor birden. İlk cinsel birliktelikten sonra bu adam birden sizin yıllardır beklediğiniz adam oluveriyor. Sizinle değilken özlemeye başlıyor, eşi ile neler yaptığını düşünmeden edemiyorsunuz. "Acaba aynı yatakta mı uyuyorlar?" sorusu kafanızda dönüp duruyor. Yani kısacası nasılsa biter diye başladığınız yasak aşkınıza aşık oluyorsunuz. İlk başta ikinci bir seçenek olmak insana koymuyor fakat daha sonra her geçen gün canınız daha fazla acımaya başlıyor. Her söz verdiğinde zaten tutamayacağını biliyorsunuz ama işte bir şekilde inandırıyorsunuz kendinizi."

2. "Beni sevdiğini, boşanacağını söyleyip duruyordu..."

"Beni geceleri, karısını gündüzleri görüyordu. Çocuklarına sarılıp öpüyor, onları okula götürüyordu ama benim hayatımda gölge gibiydi. Bana her defasında bu görüşmemizin son olduğunu söylüyordu ama iki gün sonra af dileyip, onu affetmem için yalvarıyordu. Eşinden sürekli yakınıyordu, bana fotoğraflarını gösteriyordu. Biliyordum ki sözünü tutup, benimle evlense bile bir gün ben de eşinin durumuna düşecektim çünkü bu adamın hiçbir kadına saygısı yoktu..."

3. "İlk başta kendinizi yalnız ve gariban hissedersiniz..."

"Aslında sugar baby olmak başta her şeyi kolaylaştırıyor. Ama bir süre sonra yaşadığınız hayatı sorgulamaya başladıkça mutsuz oluyorsunuz. Ya da tam tersi aynı anda 2-3 tane erkek ile görüşmeye başlıyorsunuz. Artık gittiğiniz otel, buluştuğunuz mekan, ya da size aldığı hediyeler hiçbir şeyi değiştirmemeye başlıyor..."

4. "Biz hiçbir zaman aşktan konuşmadık, ya da birbirimize sözler vermedik."

"Sadece birbirimizi çok önemsiyorduk. Evli bir adam olarak kendisini iki tane ilişkinin arasına sıkışmış gibi hissediyordu. Bir tarafta evli olduğu ama sevmediği bir kadın, diğer tarafta sevdiği ama gizli tutmak zorunda kaldığı ben vardık. İstediğimiz kadar birlikte kalalım, bir gün ayrılacağımızı biliyorduk. Şu an hala birlikteyiz ama bir gün bitecek..."

5. "İlk başta kabullenmeniz gereken, evli bir adamdan bekleyemeyeceğiniz bazı şeyler var."

"Özel günlerde bir buluşma ayarlayamazsınız. Sizi hastaneye götüremez ya da ziyaretinize gelemez. Ailenizden birine bir şey olsa destek için orada olamaz. Ya da berbat bir günün sonunda konuşmak için aradığınız zaman telefonunuzu açmayabilir. Diyelim ki kötü bir kaza yaptınız ve hastanedesiniz, sizin orada olduğunu fark etmeyebilir."

6. "Evliliğinizi bitiren ya da kocanızı çalan biz değiliz."

"Üç yıl önce evli bir adamla ilişkim vardı. Ben boşanmış, bekar ve mutlu bir kadındım. Tekrar geleneksel bir ilişkinin içerisine girmeye de hiç niyetim yoktu. Ben de evli bir adamı seçtim çünkü bu ilişkide beklentilerimiz minimum seviyede olacaktı. Öyle de oldu, birbirimizi değiştirmeye çalışmadık, kıskanmadık, kısıtlamadık. Ben onun hayatını sorgulamadım, o da benimkini."

7. "'Gerçek' onu tanıdığınızı düşünebilirsiniz ama yanılıyorsunuz. Onu sadece karısı tanıyor."

"Kendi koyduğu anahtarları bulamadığı zaman herkesin yanında bağırıp çağırdığı karısı onu daha iyi tanıyor çünkü bana rol yapıyor. Karısı ona bir şekilde katlanıyor ama benim katlanmayacağımı bildiği için bana bu şekilde davranamaz."

8. "Bana ailesi ile mutsuz olduğunu söylemişti..."

"İlk tanıştığımız zaman asla imkan vermezdim böyle bir ilişki yaşayacağıma ama bir yılı aşkın bir süre sonra beni tamamen ikna etmişti. İlk başta sürekli ne kadar mutsuz olduğunu, evliliğinden ne kadar bıktığını anlatıp duruyordu, ben de üzülüyordum. Daha sonra bir gün ilişkimizi bilmeyen ortak bir arkadaşımız ile buluştum ve bütün gerçekleri öğrendim. Öyle bana anlattığı gibi mutsuz bir evliliği yokmuş. Aksine eşine çok değer veriyormuş ve çocukları ile çok mutlu bir hayatları varmış."

9. "Eşi ile tanışmak zorunda kaldım..."

"Ben evli olduklarını bile bile başlamıştım onu sevmeye. Ama bir gün bu kadar kırılacağım hiç aklıma gelmemişti. Biz tanıştıktan 1 yıl sonra, oğlu babasının telefonunda benim numaramı görüyor ve annesine veriyor. Eşi beni aradı ve çalıştığım yere gelmek için randevu istedi, ben de bilmediğim için verdim. Daha sonra kadın geldi ve adını soyadını öğrendiğim anda durumu da anladım tabii..."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baykedi

Peki neden sadece evli erkeklerle ilişki yaşayan kadınlar ele alınmış? Evli kadınlarla ilişki yaşayanlar da çok mesela? Ya da iki tarafın da evli olup yaşanan yasak ilişkiler var? Olay tamamen kimyasal arkadaşlar. İnsanların vücut kimyası birbirlerini çektiğinde evliymiş bekarmış o an önemsenmiyor. Sadece o akıma kapılıp gitmek istiyor insan. Yaşananlar doğru veya yanlış bunu tartışmakta bize düşmez. Sonuçta günahlar her zaman zevkli gelmiştir insanoğluna. Bunun kadını erkeği ayrımı olmaz. Ve her koyun kendi bacağından asılır ata sözünü de unutmayalım.

sakinolabi

çok güzel bir paylaşım olmuş

ultraviolet

Bu farklı bir konu tercihlere ve karaktere bağlı olan. bi iş arkadaşım vardı askere gitmeden evlendirilmiş, tabi eşi hamile askere gitmiş döndüğünde de aileme bakcam diye it gibi çalışmış. yıllar sonra işyerinde bi kızla yakaladığımda ayıpladım, hor gördüm ama düşündüğümde hiç gençliğini yaşamamış, aşk nedir bilmemiş tanımadığı biriyle evlendirilmiş hep başkası için yaşamış kendine bu duyguların çok görüldüğü savundu o zaman boşanırsın dediğimde eşinin kabul etmediğini söyledi ve malesef doğruydu eşi bu ilişkiyi bilerek devam etti. diğer kızla 3 yıl kadar sonra ilişki bitti ama arada hala onu hatırladığında duygulanır...

Gizli Kullanıcı

Ya ben bir kadına bir şeyler hissedince bile (bakın, evlilik değil, nişan değil, ilişki değil, platonikten bahsediyorum) diğer bütün kadınları kendime 7. kuşaktan akrabamdan bile daha uzak 'el' yerine koyuyorum. Kendi kendime, diyorum ki, 'Başka birisi senden hoşlanırsa bile kibarca reddet, çünkü bir hoşlandığın var'. (Ki kabul etsem, aldatma olmaz, benim hoşlandığım kişinin haberi bile olmadığını düşünün.) Olması gereken bu çünkü. İnsanlar gidiyor, eşlerini, sevgililerini aldatıyor ve çok da matah bir şey gibi ballandıra ballandıra anlatmıyorlar mı? Şöyle yüzüne bir tokat çakasım geliyor bu insanların.

fakyuol

Evli değilken evli insanlarla duygusal ilişki kurmak patolojik bir şey gerçekten. O imkansızlığın yaşattığı duygudan zevk almak. Evliyken de kartların eşit olmasını sağlıyor. İki taraf da sınırlarını biliyor. Birinin başına ne gelirse ötekininkine de aynı şey gelir. Böylece ilişkiler başlayıp bitebiliyor; yalanlar daha az. Ama yine de her türlü insanın kendine yapabileceği en büyük saygısızlıklardan biri. Böyle hangi hikaye mutlu bitmiş ki?

Görüş Bildir