Ev Alana Vatandaşlık Bedava! Bir Miktar Ücret Karşılığında Vatandaşı Olabileceğiniz 11 Ülke

-

Bazen çok sıkıldığınız oluyor mu? Egzotik bir adada yeni bir hayat kurmak isteyen bir maceraperest , çocuklarına daha iyi bir eğitim imkanı arayan ebeveyn ya da vizesiz seyahat etmek isteyen iş adamları birikiminiz varsa bu 11 ülke size yardımcı olacaktır :)

Yatırım yoluyla vatandaşlık ve oturum programları konusunda hukuki ve finansal danışmanlık yapan “HARDAL GLOBAL” yöneticisi Şekip Hardal dünyada ki en avantajlı vatandaşlık ve Oturum programlarını açıkladı. Listede adını ilke kez duyduğunuz ülkeler de var ama pasaportları oldukça marifetli ;)

İlk 3 sırada Karayip Ada ülkelerinin Pasaport programları var. Karayip Adalarından birinin pasaportuna sahip olunca İngiltere ve Avrupa Birliği ülkelerinde vizesiz seyahat edebilirsiniz.

1. ANTIGUA&BARBUDA - 185.000 Dolar

4 kişilik bir aile için program bedeli 360 Bin USD olan Antigua&Barbuda vatandaşlığını  KASIRGA YARDIM FONU’na  31 Mart 2018 e kadar 185 Bin USD bağış yaparak büyük bir avantajla elde edebilirsiniz.

2. ST. LUCIA - 140.000 Dolar

Mottosu “toprak,insan ve ışık” olan Karayipler’deki  en güzel ülkelerden biridir. St. Lucia pasaportuna 31 Mart 2018 e kadar 140 bin Amerikan Doları ( tek yatırımcı için ) ödeyerek sahip olabilirsiniz.

3. ST. KITTS & NEVIS - 210.000 Dolar

St. Kitts&Nevis vatandaşlık programı size ve ailenize, tüm Avrupa Birliği Ülkeleri ve İngiltere de dahil olmak üzere, 130'dan fazla ülkeye vizesiz seyahat imkanı tanıyan pasaport imkanı sağlar. 4 kişilik bir aile için 31 Mart 2018 tarihine kadar 210 bin Amerikan Doları karşılığında bu imkana ulaşabilir ve 3 ay gibi kısa bir sürede pasaport edinebilirsiniz.

4. MALTA - 1 Milyon Euro

Avrupa Birliğine üye bu Akdeniz adasının Pasaportu dünyanın en maharetli pasaportlarından. 140 dan fazla ülkeye vizesiz seyahat ve Avrupa Birliği Vatandaşlığı imkanı veren Malta Vatandaşlığı 1 Milyon Euro’dan biraz daha fazla bir maliyete sahip olsa da ; iş adamlarının vazgeçilmezi..

5. HOLLANDA - 20.000 EURO

Eğer Avrupa’da Oturum imkanı istiyor ve Türkiye’de kurulu aktif bir şirketiniz varsa Hollanda’da kuracağınız yeni şirketiniz üzerinden Avrupa Birliği oturumu alabilir ve UNESCO raporlarında dünyanın en mutlu çocuklarinin yaşadığı bu ülkede çocuklarınızı büyütebilirsiniz. Ayrıca bu imkanı yaklaşık 20 Bin Euro gibi nisbeten düşük bir maliyetle sağlayabilirsiniz.

6. YUNANİSTAN - 250.000 Euro

Ve sırada Cennet gibi bir ülke , komşumuz Yunanistan. 250.000 Euro asgari değerde bir gayrimenkul satın alarak Avrupa Birliği oturumu alabilir; schengen bölgesinde vizesiz seyahat edebilirsiniz

7. ABD - 500.000 Dolar

Şimdi biraz uzaklara gidelim .Şarkıda da geçiyor ya hani; Macere dolu AMERİKA... Önce Green Card 5 yıl sonra Amerika Vatandaşı olmak için Amerika’da bir projeye 5 yıl için 500 Bin USD yatırım yapabilirsiniz. Artık çocuklarınız dünyanın en iyi üniversitelerinde ücretsiz okuyabilir.

8. İNGİLTERE - 5000 Sterlin

Hemen korkmayın daha ekonomik bir seçenek İngiltere. Sadece 5 Bin İngiliz Sterlini maliyetle İngiltere’de bir şirket kurabilir ve İngiltere’de Oturum alabilirsiniz. Şaşırdığınızı biliyoruz ama yüzde yüz gerçek. Hesabınızda ilk yıl yaşayacak kadar bir para göstermeniz ve şirketinizi kurmanız yeterli. 3 ay içinde oturum aldıktan sonra 5 yıl sonra İngiltere Vatandaşı olabilirsiniz.

9. TAYLAND - 60.000 Dolar

Şimdi kıta değiştirme zamanı:)Asya ülkesi Tayland , özel oturma programı ile ülkede 20 yıllık ikamet imkanı sağlıyor. “Elit En Yüksek Ayrıcalık” ismi verilen program ile bir kereliğine 60 bin USD ücret ve yıllık 600 USD aidat ile 20 yıllık Oturum alabiliyorsunuz.

10. İTALYA - 10.000 EURO

Veee cennet bir Akdeniz ülkesi olan İtalya. 3 yıl geriye dönük 31 Bin Euro ve üzerinde gelir gösterip , İtalya’da bir ev kiralayarak ya da satın alarak Avrupa Birliği oturumu edinebilirsiniz.

Sadece 10 bin Euro maliyetle bu Oturum fırsatını kaçırmayın deriz.

11. TÜRKİYE - 1 Milyon Dolar

Cennet vatanımız Türkiye’nin programından bahsetmeden olmaz. Yabancı ülke vatandaşlari için tasarlanan Türkiye programı şu şekilde; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, en az üç (3) yık boyunca satılmaması gereken bir tapu kısıtlaması ile, en az 1.000.000 ( bir milyon ) Amerikan Doları değerinde bir taşınmaz mal edindiğini kanıtlayan kişiler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına başvurabilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ihsanbrls

Vizenin veriliş süresi ülkeden ülkeye değişiyor tabi ama bence Yunanistan'da ki kriz sonrası golden visa almak diğer ülkelere göre kolay, 250,000 € değerinde Yunanistan'da daire almak durumunda rahatlıkla golden visa sahibi olabiliyorsunuz. Portekiz ve İspanya'da ev almak için bu rakam 500,000 €. özellikle amacınız golden visa alıp Avrupa ülkelerinde istediğiniz gibi dolaşmak işe evinizi Yunanistan'da turistik kiralama belgesine sahip acentalar aracılığı ile kiraya verip hatırı sayılır bir gelirde elde edilebilir. Ayrıca krizden sonra % 40’ dan fazla düşen emlak piyasası şuan yükselişte, bakmışsınız 5 yıl sonra Yunanistan’da sahip olduğunuz gayrimenkulden % 40 kar etmişsiniz, özellikle Atina'da emlak sahibi olarak kiradan iyi gelir elde edebilirsiniz. Yunanistan araştırmaya değer bence, Bu yönde düşüncesi olan arkadaşlar buradan birçok yararlı bilgiye ulaşabilirler. Bol şans.

salimalifalitiko

eski parayla mı ? 3 milyar 750 milyona yok mu bi ülke 😀😀

muzaffer-demir3

Oturum izni bu yalnız yani direk vatandaşlık değil. Fark ettiyseniz hepsinin altında belirtiyor.

denizekiyisiolanadam

turkiye vatandasligi icin bir milyon mu hahahahahah lan koptum jahahahahja ben bedavadan vereyim yeterki alin

denizekiyisiolanadam

gulecem diye altima sictim bizdekilerin ozguvene bak lam bir milyon birde dolar hahahahaahja

oya-merve-puskul

türkiyeye vatandaş olmak için eve gerek yok önce suriyeli olup sonra buraya sığınmanız yeterli sonrası zaten bedava

Görüş Bildir