Eski Üyelerine Göre Tehlikeli Bir Seks Kültü Haline Gelmiş Orgazmik Meditasyon Şirketi: OneTaste

-
Abone ol

2004 yılında Nicole Daedone adlı bir kadın tarafından kurulmuş OneTaste isimli bu şirkette orgazm yaşayarak veya yaşatarak meditasyon gibi zihinsel bir tedavi öğretildiği iddiası var. Binlerce kişinin hem üye olduğu hem de tam zamanlı olarak çalıştığı şirket ise kimi eski üyelerine göre bir 'seks kültü' haline gelmiş, travma yaşamış insanları suistimal eden tuhaf bir çember... 

Detayları sizler için DailyMail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

OneTaste, üyelerinin toplu evlerde yaşadığı, günde 3 kez orgazm olmak için 'uyarıldığı' ve tüm bu hizmetler için neredeyse 60.000 dolar ödediği bir oluşum.

2001 yılında Nicole Daedone'nin bir hareket olarak ortaya attığı fikir daha sonra işin içinde seks de olan bir işletmeye dönüşmüş.

O dönemde hareket The New York Times'tan GOOP'a kadar birçok medyada yer almıştı.

Son iddialara göre OneTaste'in yeni üyeleri en basit orgazm meditasyonu dersleri için 500 dolar ödemek zorunda.

Kısa kurlar 4.000 dolar, koçluk programı 12.000 dolar, yoğun program 16.00 dolar, her şey dahil programlar ise 60.000 dolara mal oluyor.

Bu topluluğun üyesi olduktan sonra hem orgazmla meditasyon yapmayı hem de size yapılmasını öğreniyorsunuz. 

Kurucu Nicole Daedone OM'u şöyle anlatıyor; 

"Orgazmik meditasyon sizin hislere verdiğiniz tepkiyi, hatta beyninizi değiştiriyor. Sempatik değil parasempatik sinir sistemimizi güçlendiriyor. Metabolizmamızı, kalp atış hızımızı, kan basıncımızı, solumamızı ve beynimizin kimyasını etkiliyor. Meditasyon ve yoga gibi diğer zihinsel pratikler gibi, sizi farklı bir dünyaya sokuyor."

Öte yandan OneTaste'in birçok üyesi topluluktan ayrıldıktan sonra akıl almaz şikayetlerde bulundu. Bu iddialar da birçok ünlü gazete ve dergide yer aldı.

Örneğin öğrenci Ruwan Meepagala, gruptan çıkarken kredi kartına ders ödemeleri ve orgazm oturumlarından 30.000 dolar borcu olduğunu açıkladı. 

Orgazmik meditasyonu öğrendikten sonra müşterilere yapınca, maaş sözü verilen birçok kişinin parası ödenememişti.

Meepagala ayrıca kendinden yaşça büyük bir kadınla seks yapmak zorunda bırakıldığını anlattı. İddialara göre aynı şey kadın üyelerin de başına gelmişti.

Şirket bu iddiaları sert bir şekilde yalanladı ve hiç kimseye zorla seks yaptırmadıklarını açıkladı. 

"Meepagala öğrenci olduğu için bizimle çalışmaya, topluluk evimizde yaşamaya gelmişti. Kısa bir süre çalıştı, iş olmayan herhangi bir şey için para almadı. Derslere katıldı, kişisel aktiviteleri oldu. Buradan ayrıldıktan sonra erkeklere yönelik, 'kadınlar nasıl orgazma ulaşır' dersleri veren bir şirket açtı."

"Travmalı kişileri, seks ve flört yanlarını kullanıp bu çemberin içine çekiyorlardı. Gizli bir seks işçiliği örgütüydü. Gelen herkes orada kullanılıyordu." - İsmini açıklamak istemeyen eski çalışanlar

"Çalışanlar, biz öğrencilerin bazı yeni müşterilerle seks yapmamızı söylüyorlardı." 

İddialarına göre OneTaste'in kendisine önerdiği bir erkekle evlenen, Michal adındaki eski bir mürit şirkete 150.000 dolar borcu olduğunu iddia etti.

Michael, OneTaste Orgazmik Meditasyon grubundaki günlük hayatı da anlatıyor;

"Her sabah saat 7'de, çalışanlar 2 seans orgazmik meditasyon için toplanırlar, mola verildiğinde partner değiştirirlerdi. Daha sonra partnerinizle içinizdeki korkuları ve hikayelerinizi partnerinizle paylaşırsınız. Eğer biri size şirketle ilgili bir şüpheden bahsederse bunu yönetime anlatmak zorundasınız."

"Bikram yoga yapıyor, yemek, temizlik yapıp sonra telefon başına geçip satış yapmak için çalışıyorlardı."

Eski çalışanların ve üyelerinin anlattığına göre bir seksle tedavi kültü haline gelmiş OneTaste'in yöneticileri iddiaları yalanlıyor.

CEO Joanna Van Vleck'e göre OneTaste insanların hayata bakış açısını değiştirdiği için 'kült' damgası yedi.

Orgazm olmak, orgazm yaşatmak ve tüm bunları öğrenmek isteyen birçok meraklı OneTaste'e katılıp para ödemeye devam ediyor. Şirket hala faal durumda!

Bu içeriklerimizi de okumak isteyebilirsiniz;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
adren-ali-n

orgazm olmak için para vermişsiniz ama paraları alan orgazm olmuş )))))))

can_can

:))))))))))))

ozok

Allah akıl fikir versin.

kerem-kasigur

çiftlik bank'ın zevk versiyonu. enayi her yer de yani

ruhani

yer de ? tadım kaçtı bunu neden ayrı yazma ihtiyacı hissettin ümstad

gizembuyukb

günde 3 kere orgazm olabilmek bedava bi olay niye para ödüyosunuz buna :D

Görüş Bildir