Görüş Bildir
Haberler
Eski MasterChef Yarışmacısı Duygu’dan Sevindiren Haber! Anne Oldu!

Eski MasterChef Yarışmacısı Duygu’dan Sevindiren Haber! Anne Oldu!

TV8 MasterChef ile hayatımıza giren, yarışmadaki rekabetçi tutumu ve hırsıyla akıllara kazınan Duygu Acarsoy anne oldu. 2020 MasterChef Türkiye’nin popüler isimlerinden olan Acarsoy, yaptığı yemekler ve özel hayatıyla yarışma boyunca gündem olmuştu. Yaşadığı acı deneyimleri ekranlarda paylaşmaktan çekinmeyen yarışmacı bu sefer sosyal medya hesabından sevincini paylaşarak takipçilerini de bu duygularına ortak etti. İşte Duygu Acarsoy’un annelik paylaşımı…

İçeriğin Devamı Aşağıda

MarterChef yarışması esnasında özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Duygu Acarsoy, kendisini aldattığını söylediği nişanlısıyla barışmış sonra da dünya evine girmişti. Yarışma sonrası hayatını sosyal medyada paylaşmaya devam eden Acarsoy daha öncesinde hikayesiyle hüzne boğduğu sevenleri bu sefer sevince boğdu.

Annelik Sevinci

Annelik Sevinci

MasterChef Türkiye 2020’nin iddialı yarışmacılarından Duygu Acarsoy, annelik sevinci yaşadı. Katıldığı 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasıyla şöhrete kavuşan Duygu Acarsoy, 'beni aldattı' açıklaması sonrası barıştığı Uğur Atun ile geçtiğimiz yıl evlenmişti.

MasterChef Duygu, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklamıştı. Yarışmada yaptığı çıkışlarla hafızalara kazınan Duygu Acarsoy, kızı Mila ile mutluluk pozu verdi.

Duygu Acarsoy Kimdir?

Duygu Acarsoy Kimdir?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversitesi'nde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın