Eşinin Ölümünün Ardından 80 Evli Erkekle İlişkiye Giren Seks Terapisti Kadın

-

Louise Van Der Velde seminerler veriyor, çiftlere terapi uyguluyor, yazdığı kitapların imza gününe katılıyor ve kendini "Futuresex" isimli yeni nesil açık ilişkilerin öncüsü olarak tanıtıyor. Belli bir hayran kitlesi olan Velde geçtiğimiz günlerde doktor olan eşinin ölümünün ardından seksen tane evli erkekle ilişkiye girdiğini itiraf etti. Bakalım başka neler dedi?

Kaynak: http://metro.co.uk/2018/02/27/mother-two...

Van Der Velde 43 yaşında ve hayat felsefesi yaşadığı her günü son günüymüş gibi geçirmek.

Kendi işini seks terapistliği olarak tanımlıyor ve 14 Şubat'ı takip eden haftaları da senenin kendisi açısından yılın en meşgul olduğu günleri olarak görüyor.

Çünkü her ne kadar Sevgililer Günü olarak lanse edilse de ilişkilerin de en hassas ve bitmeye en yakın olduğu günmüş bir açıdan.

Kendine ait bir kliniği olan Van Der Velde aldatan kocaların eşlerine de görmezden gelmeleri tavsiyesinde bulunuyor.

Louise'e göre eski tip "mezara dek" diye söz verilen tek eşliliğin modası geçmiş. Zaten insanın fıtratına da aykırıymış.

Bu yüzden kendi cinsel hayatını yaşarken zirveye çıkmayı hedefleyen seks terapisti kadın kendisine gelen danışanlarına da benzer tavsiyelerde bulunuyor. Çünkü ona göre geleceğin ilişki anlayışı bu olacakmış.

Van Der Velde'nin eşi 2004 yılında, 34 yaşındayken hayatını kaybetmiş. Ancak kocasını aldatmaya evliliğinin son yıllarında başlamış.

Ancak bu birlikte aldıkları bir kararmış. Hatta eşinin ölümünden sonra hayatın ne kadar pamuk ipliğine bağlı olduğunu görüp gününü gün etmek için uğraşmış.

Sevgililer Günü ve Noel gibi günleri de "aynı partnerle sıkıcı bir şekilde 50 yıl daha sevişmek zorunda kalacağını" vurguladığı için pek sevmiyor.

Seks terapistliğinden kazandığı tecrübelerle kitaplar da yazan Velde, aldatma durumlarında genelde kadınları suçlu buluyor. Çünkü onların çoğu durumda erkekleri kısıtladığından dem vuruyor.

Çünkü özellikle çocuk olunca kadınların kendilerini çocuklara adadığını ve cinselliği unuttuğunu düşünüyor. Eğer sıkılırlarsa kadınlara da kocalarını aldatmayı tavsiye ediyor.

12 ve 17 yaşlarında iki çocuğu olan Velde evlenmeyi düşünmüyor.

Çiftlere de zaten evliliklerin %60'ında aldatma görüldüğünü ve eğer cinsellik konusunda birbirlerine dürüst olurlarsa aldatmanın azalacağını söylüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
falcon99

Benim onediodan tiksinme sebebim böyle bi haberi yaparken normalmis gibi anlattıktan sonra müslüman görünümlü dinci bi adam tek kadınla doyan sapıktır tarzı bi acıklama yaptıgında adamı asagılaması. Halbuki ikisi de aynı kapıya cıkıyor. Birisi müslüman birisi avrupalı diye sanırım. Asagılıyosan bunu da asagıla.Bu kadar islam karsıtı algı olusturmaya calısılmamalı.

justice_fighter

kesinlikle.algılarla çok oynuyo bu site,çıplaklığı,seksi,uyuşturucuyu,dini hep kötü göstermeye ve insanları robotlaştırmaya çalışıyo.kime hizmet ettiği belli.dinini savunmaya kalkınca da lince uğruyorsun.

thoth

Sonuna kadar destekliyorum.

coldeki-kutup-ayisi

Geleceğin ilişki anlayışı bu olacak demişyala , nasıl yani gelecekte herkes birbirinimi cükecek ? gıyamet is coming :)

esmanur-bostanci

olum bu insanlar artık napcanı şaşırmış amk :D dasasaadsadea

justice_fighter

dürüst olsunlar,swinger yapsınlar diyosun yani.aq orspusu..çocuk yapmış bide..şeytan girmiş içine!😒👎

Başlıklar

CinsellikVansevgililer
Görüş Bildir