Görüş Bildir

etiket Erdoğan'dan Metro Açılışında İmamoğlu'na Salvolar: "Eli İstanbul'da Gözü Başka Yerde"

Haberler
> Erdoğan'dan Metro Açılışında İmamoğlu'na Salvolar: "Eli İstanbul'da Gözü Başka Yerde"

Pendik-Sabiha Gökçen Metro Hattı Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedefinde yine İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan, 'Yeri geldiğinde eli İstanbul'da olup gözü başka yerde olanların eksikliğini de biz tamamlıyoruz'  ifadelerini kullandı.

"İstanbul'da kriz oluyor, sel oluyor, belediye başkanı nerede? Bodrum'da"

"İstanbul'da kriz oluyor, sel oluyor, belediye başkanı nerede? Bodrum'da"

Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı bugün açıldı. Hatla Sabiha Gökçen Havalimanı'na artık Pendik'ten 10, Kartal'dan 12, Kadıköy'den ise 50 dakikada ulaşım mümkün. Metronun açılışını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasında İBB Başkanı İmamoğlu'na sert eleştiriler yöneltti. Erdoğan, 'İstanbul'da sel oluyor, kar yağıyor, kriz yaşanıyor, bakanlarımızla anında olay yerindeyiz. İstanbul'un belediye başkanı nerede? Bodrum'da. Eli İstanbul'da, gözü başka yerde olanların eksiğini biz tamamlıyoruz' dedi.

"Birileri bizim yaptıklarımızı sahiplenmek istiyor. Bir köşesinden tutayım derdi yok"

"Birileri bizim yaptıklarımızı sahiplenmek istiyor. Bir köşesinden tutayım derdi yok"

Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle devam etti: 'İstanbul'daki raylı sistem ağının yarısı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız tarafından İstanbulumuza kazandırılmaktadır. Birileri bizim yaptıklarımızı sahiplenmek istiyor. Mevcut belediye başkanının 'Ben de bir köşesinden tutayım' gibi bir derdi yok. Şu anda göreve geldiğinden beri her taraf çukur. CHP demek çöp demektir, çukur demektir, çamur demektir. Bana vatandaşım soruyor 'Bu İstanbul'un belediye başkanı ne iş yapar?' diye. Haziran geldiğinde vatandaşım gereğini yapacaktır.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
139
95
65
22
9
5
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mamamia

seninde elin Türkiye'de ama gözün hepimizin cebinde hâlâ

Ben bu yorumu yazmaya geliyordum baktım ki kardeşim beni bu zahmetten kurtarmış. Sana minnettar kaldım

conza

ölümüne korkuyor aday olacak diye hahaha.🤣🤣🤣 korktuğun başına gelecek gibi reyiz🤣

Ali Bal

Imamınoğlu tekrar İBB başkanı seçilemez bunu bildiği için ona yükleniyor. Mansur yavaş ile Meral Akşenerden hiç bahsetmiyor.

Kzlt

"Birileri bizim yaptığımız raylı sistemleri sahiplenmek istiyor" Denetimini meslek odalarından alıp iş bilmez yandaş şirketlerinize verdiğiniz için Çorlu'da ... Devamını Gör