Enfeksiyon Nedeniyle Testisleri Şişince Penisi Ortadan Kaybolan Talihsiz Adam

-

Kaptığı bir enfeksiyon nedeniyle testisleri, penisi gözükmeyecek kadar şişen adamın hikayesini sizler için derledik. Buyurun!

Kaynak

Evet, şaka değil. Testisleri şişerek neredeyse 30cm gibi bir boyuta ulaştıktan sonra cinsel organı görünmez hale geldi...

Avustralya, Melbourne'da yaşayan bir adam testislerindeki şişkinlik nedeniyle hastaneye gitti. Bu öyle küçük bir şişlik değildi, testisleri o kadar büyüdü ki penisi neredeyse görünmeyecek kadar sıkıştı. 44 yaşındaki adamın hikayesi aslında 7 yıla kadar uzanıyor fakat doktorlar daha önce bir teşhis koyarak çözüm bulamamışlar. 

23 yıl önce geçirdiği bir omurilik zedelenmesi yüzünden hareket kabiliyeti kısıtlı olan adam testislerinin de şişmesinin ardından yatağından kalkıp koltuğa gidemeyecek bir duruma gelmiş. Kendisi için üzücü olan bir durum da şiş testisleri yüzünden seks hayatının son bulması. 

Daha sonra ise doktorlar tarafından tekrar hastaneye çağrılmış çünkü şişmeye neden olan şeyin bir sonda yüzünden kaptığı enfeksiyon olduğu tespit edilmiş. Fakat hasta ne cinsel yolla bulaşan bir hastalık geçirmiş, ne de uzun bir yolculuk yapmış.

Şişlikten sonra derisi incelmiş ve cinsel organı arada kaldığı için tümüyle yanmış.

Hastayla ilgilenen doktor Derek Hennessey bu konuyla ilgili şöyle söylüyor: "Derisi o kadar incelmişti ki neredeyse içerisinden ışık geçirecek bir hal almıştı. Hayaları algılanamaz bir haldeydi, eldivenli ellerimle testisleri ittirdiğim zaman tek görebildiğim penisinin başıydı."

Ve sonunda doktorlar daha sonra bu şişliğin nedeninin "lenfodemi" adı verilen bir durum olduğunu çözmüşler. Lenfodemi, lenf damarlarının tıkanması sonucu dokularda sıvı birikmesi durumudur. Genellikle ayak ve bacaklarda oldukça sık rastlanan lenfodemiye testislerde daha önce rastlanılmamış. 

Doktorlar, operasyonsuz tedavi edilemeyeceğini düşündükleri için testislerin şişmiş kısmını kesmek durumunda kaldılar ve lenfodemi olmayan kısmından deri alarak operasyon yapılan kısımına eklediler. Doktor Hennessey'e göre, şişmiş bölge geri döndürülmeyecek kadar kötü olmadan önce erken teşhis ederek tedavi yöntemleri denemek en önemli nokta. 

Operasyon sonucunda eski sağlığına geri kavuşan hasta ise "Bu operasyon gerçekten hayatımı değiştirdi. Bana özgürlüğümü verdi, tekrar araba sürebiliyorum, tuvaletimi rahatlıkla yapabiliyorum ve en güzeli seks hayatıma tekrar kavuştum. Kolay değildi, ama buna değdi." diyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mert-akilli1

vay q sekxyi

saffet-filiz

Tuvaletini nasıl yapıyordu acabağ ???

justice_fighter

yazık,geçmiş olsun..

ozturk-sadri-alisik

" onun beni çağırması için taşaklarının 10 kilo çekmesi lazım " diyen bi tayfa varya hani, al sana taşaklı adam

hmturan

taşaklı adammış :)))

Başlıklar

Cinsellik
Görüş Bildir