Görüş Bildir
Haberler
En Yeni, Kısa ve Anlamlı Günaydın Mesajları: Sevdiklerinizi Günaydın Mesajı İle Mutlu Etmeyi Unutmayın

En Yeni, Kısa ve Anlamlı Günaydın Mesajları: Sevdiklerinizi Günaydın Mesajı İle Mutlu Etmeyi Unutmayın

Uyanır uyanmaz aklınıza gelen bir kişi muhakkak vardır. İşte o kişiye, arkadaşlarınıza veya aile bireylerinize atacağını bir günaydın mesajı ile onları kolay şekilde mutlu edebilirsiniz. En güzel, en içten ve samimi günaydın mesajları ve sözleri internette en çok aratılan konulardan biri. Hazırladığımız günaydın mesajları ve sözlerinden, sizi ve hislerinizi en iyi anlatan birini seçin, ister sevgiliye, ister arkadaşa, ister aileye, isterseniz okul arkadaşlarınıza gönderin. İşte sevgiliye, arkadaşa kısacası tüm sevdiklerinize özel en popüler günaydın mesajları...

İçeriğin Devamı Aşağıda

En Yeni Günaydın Mesajları

En Yeni Günaydın Mesajları
  • ”Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.”

  • ”Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı asla, günaydın arkadaşım.”

  • Sabahın seherinden, rüzgarın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur. Uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar...

  • Dünyanız mutIu hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun mutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. Günaydın.

Arkadaşlara Özel Günaydın Mesajları

Arkadaşlara Özel Günaydın Mesajları
  • Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.”

  • ”Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın arkadaşım.”

  • Yalanlarla dolu bu kocaman dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler dostum, günaydın.”

  • 'Arkadaşların en güzeli, en özeli, en özleneni artık aç gözlerini, işimiz çok  Günaydın.”

  • Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

Sevgiliye Özel Günaydın Mesajları

Sevgiliye Özel Günaydın Mesajları

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Sevgi ne güze sözdür dilinde değil gönlünde olanlara… Hayırlı sabahlar

Ellerimiz uzak olsada birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasamda güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Yeni bir gün yepyeni güzellikler getirsin sana…Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaysın hayatmın anlamı.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Sensiz doğsada güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasamda, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?