Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En Kullanışlı 10 Ücretsiz CD, DVD, Blu-Ray Yazma Programı

-

Bulut teknolojisinin iyiden iyiye yaygınlaşmasıyla son yıllarda biraz olsun önemini kaybetmiş olsa da, yazma programları hala varlığını sürdürüyor ve zaman zaman ihtiyaç da duymaya devam ediyoruz. Çeşit çeşit CD, DVD yazma programı mevcut olsa da, ücretli CD yazma programlarının karmaşık yapısı kafamızı karıştırabiliyor. Bundan dolayı daha basit yapılarıyla ücretsiz CD, DVD, Blu-Ray yazma programlarını tercih ediyoruz.

Bu içeriğimizde en yaygın ve en kullanışlı ücretsiz CD, DVD, Blu-Ray yazma programlarını sizler için derledik.

1. CDBurnerXP

CDBurnerXP, Blu-Ray ve HD-DVD'ler dahil, CD ve DVD yazmak için ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca, çok dilli bir arayüzün yanı sıra ISO'ları yazma ve oluşturma özelliği de içerir. Herkes, hatta şirketler bile ücretsiz kullanabilir.

İndirmek için tıklayın.

2. ImgBurn

ImgBurn, Iso gibi uzantılara sahip imaj dosyaları yaratarak dosyalarınızı yedekleyebileceğiniz ve CD/DVD/HD DVD/Blu-ray disklere yazdırabileceğiniz küçük boyutlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

İndirmek için tıklayın.

3. WinX DVD Author

Özgürce kendi DVD'lerinizi oluşturabileceğiniz bu program, bir çok özelliği barındırmasının yanı sıra YouTube video indirici özelliği ile de bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir yazma programıdır.

İndirmek için tıklayın.

4. AnyBurn

AnyBurn herkesin sahip olması gereken küçük ama profesyonel CD/ DVD/ Blu-Ray yazma yazılımıdır. Yakma ve disk görüntüleme için ücretsiz ve eksiksiz bir çözüm sağlar.

İndirmek için tıklayın.

5. Ashampoo Burning Studio FREE

Yazdırma programları çok mu karışık? Güç, sadelik ve dosya yedekleme edinin. Ashampoo Burning Studio FREE, dosya yedekleme, entegre ses CD'si ripleyici ve 25 GB kapasiteli Blu-ray biçimi için daha da geliştirilmiş destek gibi tüm özellikleri bulundurur.

İndirmek için tıklayın.

6. Burn4Free

Burn4Free, boş medyaları yakarak müzik ve veri CD/DVD leri hazırlayabileceğiniz ücretsiz ve küçük boyutlu bir yazma programıdır.

İndirmek için tıklayın

7. BurnAware Free

BurnAware, basit tasarımı ve kullanışlı arayüzüyle CD, DVD ve Blu-Ray yazma işlemlerinizi çok daha hızlı ve rahat yapabileceğiniz ücretsiz bir yazma programıdır.

İndirmek için tıklayın.

8. DeepBurner Free

Şu anda, programın iki sürümü vardır: DeepBurner Pro ve DeepBurner Free. Bu sürümlerin her ikisi de günlük ve özel ihtiyaçlar için yüksek kaliteli CD / DVD yazma sağlar. İnternet sitesinde bununla ilgili bir karşılaştırma bulunmaktadır ancak free sürümü de fazlasıyla işinizi görecek yapıdadır.

İndirmek için tıklayın.

9. DVD Flick

Bilgisayarınızda değişik formatlarda bulunan videolarınızı DVD formatına çevirmek ve bu sayede DVD oynatıcınızda rahatça çalıştırabilme imkanı sunan ücretsiz yazma programıdır.

İndirmek için tıklayın.

10. Easy Disc Burner

Bilgisayarınızdaki klasörleri kolayda CD, DVD ve Blu-Ray disklere yazabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

İndirmek için tıklayın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ismail-yilmaz26

Sağol amdin nero paralı program ona alternatif olmuş oldu :D

ukala_25

kimse sikleyip yorum yazmamış, illa meme göt olacaktı ki buralar şenleneydi. sonrada onedio editörleri sapık diyorsunuz. nıck nıck nıck.

Görüş Bildir