Görüş Bildir

Dünyaca Ünlü 'Frankenstein', Türkiye'de İlk Kez Tiyatro Sahnesinde

Haberler
> Dünyaca Ünlü 'Frankenstein', Türkiye'de İlk Kez Tiyatro Sahnesinde

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun 20. Yılında büyük bir prodüksiyonla Türkiye’de ilk kez sahnelenen “Frankenstein”ın prömiyerinde Demet Akbağ, Songül Öden, Arzum Onan& Mehmet Aslantuğ, Gülriz Sururi, Demet Evgar, Pamela, Esra Dermancıoğlu, Yekta Kopan gibi pek çok ünlü sima yer aldı.

Şakir Gürzumar yönetiminde sahnelenen, Cansel Elçin, Deniz Uğur, Yılmaz Gruda ve Kerem Alışık’ın başrollerini paylaştığı oyunun prömiyeri Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleşti

Neriman Eröz tarafından yaklaşık 3 saat süren plastik makyajla “Yaratık” haline dönüşen Kerem Alışık:

Neriman Eröz tarafından yaklaşık 3 saat süren plastik makyajla “Yaratık” haline dönüşen Kerem Alışık:

“20 yıl önce ana oğul iki kanayan yüreğin acısından doğan ve annemin cansiperane fedakarlığı ile bugünlere gelen tiyatromuz bugün 20. Yılını kutluyor. Böyle zor ve efsane olmuş bir oyunla sanat severlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Çok mutlu ve gururluyuz. Tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederiz”

Dünyada klasikleşen oyun, Anadolu Efes’in katkılarıyla, HDI Sigorta’nın desteğiyle, Virgin Radio Türkiye’nin radyo sponsorluğunda ve Hürriyet’in medya sponsorluğu ile sahnelendi.

Oyunda Cansel Elçin¸ DR. Vıctor Frankenstein, Deniz Uğur; Elizabeth Lavenza, Kerem Alışık, Yaratık rolünü canlandırıyor.

Medyatava

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
9
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?